Foorum
1
2
2011-07-23 11:07
Tegemist siis vangimaja pepupoisiga, kelle sadul on korralikult valu saanud. Täiesti umbes tolgus ja töllmokk!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-23 11:14
no tead tegin sulle ettepaneku aga sa oled nii arg et sa ainult haugud
˅ näita rohkem ˅
2011-07-23 11:17
sa nussisid selle halumasinaga omale perse ka kindlasti mis sa rotti panid. sa oled ju isegi vangimajas varastanud kambrikaaslaste tagant ja selle eest nussiti sulle karituseks perse. piider ja kukk!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-23 11:21
sa nussisid selle halumasinaga omale perse ka kindlasti mis sa rotti panid. sa oled ju isegi vangimajas varastanud kambrikaaslaste tagant ja selle eest nussiti sulle karituseks perse. piider ja kukk!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-23 11:23
sa nussisid selle halumasinaga omale perse ka kindlasti mis sa rotti panid. sa oled ju isegi vangimajas varastanud kambrikaaslaste tagant ja selle eest nussiti sulle karituseks perse. piider ja kukk!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-23 11:24
sa nussisid selle halumasinaga omale perse ka kindlasti mis sa rotti panid. sa oled ju isegi vangimajas varastanud kambrikaaslaste tagant ja selle eest nussiti sulle karituseks perse. piider ja kukk!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-23 11:30
vaata jälgi enda kõnet sa räägid nagu 15 aastane sa oled idikas saad aru tule võistluse 23 maja ette koer a sa ei julge ju
˅ näita rohkem ˅
2011-08-23 22:24
kole sonajalaois...mul see bilami tais pohui aga sellesuhtes et kui rottis kambris omade tagant siis persenuss ..oigustatud aGA SEllesuhtes see sinu inf parineb kust,kus sa neid asju tead,,sa oled siis paljudele mingit sitta ajanud ja ,,ma ei eta mulle ka ja selles eest ma loon sul polved puruks kui ma su tyraimeja katte saan ma panen su piidri vastutama oma sonade eest ,,on selge volna piider,poisid ootavad tsoonis sind munnid kovad juba,tra satime nii ara et kukud ,kukk nahui
˅ näita rohkem ˅
2011-08-23 22:27
hahah ja eide kasutaja juba votnud...perse tunneb ette et varsti hakkab seal tagapool kova askeldamine pihta.piider
˅ näita rohkem ˅
2011-08-23 23:36
Kuulge, kuhu ma sattunud olen? Kas siin on mingi kriminaalide seinaleht ja omavaheliste arvete õiendamise koht?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 00:21
2 kukke kirevad, muud miskit. Kriminaalidest on asi arvatavasti kaugel, ju mõlemad poisid saanud vangimajas kõvast tagumikku ja nüüd vaidlevad kumb rohkem sai. Et kumb siis on kõvem kukk vms..
megatron on ilmselt pederast (sorry, homo siis), oma pildi all kommenteerib et on hetero, siin aga lubab suurehäälselt kellegi aanuse kallale minna. Kuidas seda siis võtta? Teise mehe kakaaugu kallale kippumist ei saa nagu eriti heterolikult võtta. Järelikult ikkagi siis miski kapipede, nagu öeldakse tänapäeval.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 08:09
Teemaalgataja! Siin saidil ei ole vahet, kuhu auku!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 12:05
Foorumi pealkiri tuleks ära muuta. Mitte hoiatused, vaid avalik võitlusplats. Kui postkast täis saab, siis tullakse siia üksteist sõimama. Minu arust pole ükski inimene, kes siia kaklema tuleb täiearuline!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 13:49
siin hea sonu loopida....aga usun et siin on ka norm inimesi..kellele selline ila korda eoi lahe,ja votab midagi ette pohhui ole kasvoi libu...molli saab ikka
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 13:56
ja loll mina pole ytelnud et ma teda keppima hakkan,,usun yldse et see oled sina aga uue kasutajaga,kui siin natuke uurida siis arvatavasti on veel inimesi kes minuga yhtwe meelt oleks..sellesuhtes usun et sa see sama ka kes siis ilusaid naiste pilte paneb ja siis kui keegi labi narib et tegu pettusega,et koik 10 paneks ja vip kontosi teeks,raha tuleb siis see on kohe kukk ja tra teab mida veel...piider oled see on selge ja kunagi tuleb kuskilt ikka valja,ja siis saad oma palga
˅ näita rohkem ˅
2011-08-24 14:19
njh, kirjaoskus ja jutt viitab tõesti sellele, et kooliteed on tunduvalt vähem käidud kui türmis istutud.
pole ma mingeid ilusaid pilte siia pannud ja veelvähem huvitab mind mingi TOP. Ja vip konto ja kümnete eest läheb ikka raha iha.ee haldajatele, mitte sellele kes kellele neid kümneid pannakse. bilami ja sinu kirjastiil on üpris sarnane, ei imestaks kui te oletegi koos kusagil vangimajas üksteise tagumike kallal käinud.
minuarust toodi bilami vangimaja staatus siin seoses selle varastatud halumasinaga välja, mitte et keegi teda petnud oleks. pigem ikka vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 17:23
sa oled ikka paris loll
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 17:50
mitte paris loll vaid paris hilton!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 21:10
sellisel juhul ooruks su tussivahe kll
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 21:20
Hr.Aavik pöörab hauas ringi! Seksimise kohta öeldakse nüüd ooruma.Keeleuuendus.
Igasuguseid väljendeid olen kuulnud.Minu vanaema ütles "nusserdama",kui väga kuri oli
kas teie ka nusserdate?Vaatan,et ikka oorute seal vangimajas
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 00:19
paistab jah, et megatron on puhas eestlane, nagu bilamigi. Aga miks koolis käia, kui saab ka vangimajas seda aega surnuks lüüa.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-29 01:10
ka vanglas saadakse koolitust kellele pikaajaline,kes peab leppima mõne aastaga?
ja teema? vahet pole kas kukk või kana,sest potti läheb ikka mingi aeg
˅ näita rohkem ˅
2011-09-02 18:28
http://www.tallinnapostimees.ee/550528/politsei-otsib-voimalikke-kuriteoohvreid/
Siin siis üks kukkedest ehk BILAMI. Nüüd võib oodata ainult teise kuke, megatroni pildikest kusagil lehel..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-02 18:49
sarnasus on üks ühele
˅ näita rohkem ˅
2011-09-02 21:49
korralikurt suured suud teil kenad inimesed risto
˅ näita rohkem ˅
2011-09-02 22:05
sa risto vana kukk mine kinnimajja seal leiad kes sind nussib ,sa kiremorvar kuskil noa perse saad ...kas siis ka sarnasus sama on ylejaanud piidrid kaige nahui....kirjutan seda lihtsalt selleks et teil ikka siin midagi edasi kirjutada oleks...voiks ju arvata et mina olen lame ja mida iganes veel ja kukk ja pede ja piider...sellesuhtes ...aga bkui ma teie mula siin loen siis ..ajab ikka naerma kll..nyyd tuleb kummneid teie ajuaretusi,,miks mind naerma ajab..v midaiganes miks ma ..ma ei tea ..mida teen...tuleb tuleb ja sellesuhtes kui mma teiega langeks reaalsesse suhtlusesse siis te ma arvan moistakiste ..kui keegi moistaks..siis te arvaksite et ma polegi nii paha ja kukk..te ise tahaksite vabandust paluda moni keeraks isegimperse ette aga ..andke andeks ma pole GEI............. voi mingil muul viisl ma ei tahaks teie toredaid plakutavaid eeslimolle siit teiselpoolt ekraani minema oue ara tirida..kaige valjas suhelge reaalselt mitte arge targutage siin..sest see on selge et see mis suust valja ajate on ikka tais lame jutt...kas toesti olete muutunud sellisteks nagu meie kuked..siis olete ka ju teie kuked tra piidris...kukk ja kana kuuritsa laksid yle uulitsa see luuletius laheb edasi..lopetan selle siis kui yle uulitsa lahed
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 07:54
megatron- miks ärritud? ole gay või kukk see mind absull ei huvita,aga sõnakasutus sinu puhul annab juba paljugi teavet teistele.
naera,nuta või luuleta kergem hakkab sinul kindlasti
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 14:43
megatron ja BILAMI saavad ehk peagi seal vangimajas taas kokku ja saavad ehk lõpuks asjad selgeks rääkida, kumb siis see suurem kukk on
megatron, selline labane iba hoia omale, mida sa siin tõestada püüad? inimesed näevad ise milline sa oled. lõpetad nii ehk naa oma BILAMI juures
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 14:58
megatron, sinu jutt käib ikka ainult ümer tagumiku, ju sul ikka miskid hingepeal on sellega seoses
˅ näita rohkem ˅
2011-09-04 23:53
ojaaa sa tussivahe plakuta palju tahad..see on selge et erotikgirl oled sa oma kodus yksi toas aint keegi teine seda arvamust ei jaga..paks mord..sellesuhtes volyymikaid naisi on ilusaid ..aga sina oled paks eeslimolliga lippakloom eieieieiei risto 18 ole rahulik mul tais pohuii igast kuke ja gay teemad..lihtsalt huvitav on siin kirjutada ja lugeda mone hoora labasust..mitte et ma ise ei kirjutaks labaselt aga....sellesuhtes teemamuutus vahemalt sees aga see mulllllikas jahub muutkui yhest teemast..motle midagi mu8ud valja igavaks laheb,,...sa voiksid naiteks paevlabi persevahel oorunud trussiku pildi siia..pasamolll fakk kuihea on siin ennast tyhjaks raakida...mitte et ma kellegile halvasti ytelda tahaks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 12:16
et kuke ja gay teemadest on pohui aga ometi on see teema siin ainuke kus sinu sõnavõttu foorumis näha on..??
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 19:36
heh.mul polle niipalju aega et siin igalpool plakutada..ja......kui teema alguses asja lugeda ei oska..ja tahendab asjast aru ei saa siisi...lollile ei tee ju kuidagi selgeks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-22 22:37
selgub, et megatrom on iha kõigevähem kooliskäinud inimene. pakuks, et õigekiri jööb kuhugi kolmanda ja teise klassi vahele. Asi nii segane, et peak alustama päris algusest. mine osta endale aabits ja hakka uuesti pihta. Kirjapilt ja sõna seade annab inimesest pildi. igatahes edu naistes, kuigi see naine peaks olema lausa imbetsill, kes sellise sõnavara kasutusega inimesega suhtleks.
Mind võid rahumeeli sõimama jätta, kuna vaevalt ma siia niipea tagasi sattun ja veelvähem viitsin ma vaielda millegiga mis on vaieldamatult selge
˅ näita rohkem ˅
2011-09-23 18:24
kolm aastat koopakooli ja see ka vennaga pooleks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 21:57
APLAUS
˅ näita rohkem ˅
2011-09-27 22:05
kaks parajat siin pläkutama sattunud....vana raibe rame eestikeele opetaja mul siin ja sexi kristi..munni ogimine ja udaraga lehvitamine on kll ysna eetiline ..paar aastat veel ja ripuvad ysna rovedalt,juba hetkelgi naga vananemis ilminguiid,,te muidu sebite ja olete paar v..te vanainimesed natuke kibestunud....v ka igav
˅ näita rohkem ˅
2011-09-29 21:11
Sinust kole raske aru saada mida kirjutad. Kui kahte lauset ilma vigadetta kirjutada ei oska katsu vähemalt ükski. Muide kas sa üldse oled koolis käinud ja kui siis mitme klassiga sa hakkama said.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 12:17
Ostan halumasina! Tel.110 või 112
˅ näita rohkem ˅
2011-10-03 00:01
sellesuhtes et sul selle kooliga vist endal suht tuuga ,,kui lugeda ei oska usun et sa pole siin teemast aru saanudki..ega kui otsid tuttavaid tahti ja sead lause kokku siis ..usun et sa saad mingi oma teema siit yldse....mingio kooli teema t.k.i.o.p.u.h ,,kuii valja motled mis siia kirjutatud lyhenditega on siis usun et oled tark ja palju koolis kainud
˅ näita rohkem ˅
2011-10-03 21:21
mida sa, poisike, üldse eetikast tead? oled kunagi üldse VS-ist vaadanud, mis see sõna tähendab?
ole hea ja vaheta oma arvutil klaviatuur välja. muidu ei ole kuigi reaalne, et nii palju vigaseid sõnu saab ritta tulla. ma suutsin ka kunagi tassi kohvi klaverile ümber ajada, siis hakkas samamoodi segast peksma
tundub, et sul see munni "ogimine" kuidagi hingelähedane...
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 17:07
sellesuhtes et arvuti koikm korras lihtsalt see rove keha on nii kole ja nees udarad..minu munni sa kll oginud polle see on selge ,loojn ennem pihku kui sinus isse midxagi topin,,ykskoik siis kuhu
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 20:17
lammas, jutt oli sellest sinu "ogimisest"!
taevas halasta, üks inimene ei saa nii rikkis olla ju
vaata korra enda sisse ja jõuad ehk selgusele, et kui oled siiani vaid pihku "loojnud", siis ilmselt sa pihkuriks ka jääd. minust, rott, võid vaid unistada! sellise miniatuurse nokuga ei pääse sa mitte kuhugi!
nüüd marss-marss end mingisse täiskasvanute gümnaasiumisse arendama, muidu jäädki pihkuriks ja kirjutamist kunagi selgeks ei saa!
ok, ma ei lange enam nii madalale, et sellise laubikuga vaielda. samas, tore vaadata kuidas kretiin pöördesse läheb
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 21:13
Naised on ikka huvitavad olendid. Kuni veel päris isiklikuks pole mindud, siis kritiseeritkse õigekirja ja harimatust ja kommete puudumist. Kui aga jutt läheb naise saamisele või mittesaamisele mehe poolt, siis antakse korv, sest "noku on miniatuurne".
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 00:47
JohnOfGaunt, sina ja sinu demagoogiline jura. Jutt on sellest, et alaarenenud pihkur jääbki oma nokut peos hoidma, kuni ta ei ole vastavaid samme teinud et omale naine saada. Sellise alaarenenud lamba juraga ei liigu ta tepsmitte selles suunas.
JohnOfGaunt, ära aja neid asju nii keeruliseks, vaid mõtle realistlikult. Ju sul omal ka natuke äpu mekki juures, et sellist perverte õigustavat juttu ajad.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 06:31
"Äpususe" kohta ei oska öela, seda peaksid vist teised hindama. Aga ma pooldan vabadust, mille juures oluline on vabqadus valida, sealhulgas vabadus valida erinevate seksuaalelu tüüpide vahel. Kui keegi valib enda seksuaaleluks webcami taga pihkulöömise, siis on see tema otsus ja eelistus ja vabas ühiskonnas ma aktsepteerin teda. Ta ei tee sellega kellelegi haiget ega halba, kuni ta ei ole muutunud solvavaks (laimavaks) ja/või pealetükkivaks (agressiivseks).

Nimetada üht inimest tema seksuaalsete eelistuste tõttu perverdiks ja pidada ainsaks normaalseks käitumiseks reaalelus naise otsimist on minu arvates 21. sajandi ühiskonnas natuke iganenud mõtteviis. Õigustatud võiks kriitika vaid vägistajate, pedofiilide, zoofiilide, nekrofiilide jms isikute suhtes, kelle teguviis teeb kellelegi haiget.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 15:06
Pervert on pervert. Ja sa vist ei ole kursis, et suur hulk neid samuseid cami perverte ihaldab sinna teiselepoole cammi vägagi noori tüdrukuid, ütleks isegi et lapsi. Loe natuke meediast lugusid, milledest üks lõppes isegi sellega, et üks noormees ennast üles poos, kuna pervert tema elukese ära rikkus.
Internetiajastu on loonud pedofiilidele soodsad tingimused oma kirega koduselt tegeleda, neid tegelasi on ohtralt, väga ohtralt.
Eks hakka camshowd pakkuma, näed ise selle sektori õiget palet ja hakkad ehk teist juttu rääkima.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 16:08
camshow, aga milleks siis tegeled sellega kui vaatajaid põlgad ja pead pervertideks? Kas tõesti muud tööd ei leia?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 17:14
et need perverdid päevavalgele tuua.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 21:48
Vägisi jääb mulje, et Camshow'l on halvad mälestused lapsepõlvest.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-08 22:03
Iagsugused kogemused puuduvad.
Jfjm, ma olen juba korduvalt lahti seletanud, miks ma sedasi neisse olevustesse suhtun. Väga lihtne, ole pervert, okei, maksa raha siia-sinna jne. Aga ära tule pärast oma nokuajulisust siia avalikult kuulutama, ega ulguma, et sa nüüd ühest onaneerimise sessioonist ilma jäida ja 10-20 eurikest vastu pükse said.
Samas, kui asi oleks vastupidine, siis oleks kõik camshow pakkujad vanad litsid ja joodikud ja seda parastamist tuleks kuhjaga kaela.
Ma olen kindel ja tean ka ise täpselt, et enamust neid perverte ei soovi tegelikult midagi maksta ja vaadatakse kuidas saab see pihkulöömise protseduurike niisama välja kaubelda, kas võltsides siis maksekinnitusi, ähvardades, või muul moel. Ma näen siis neidude poolt lisatud kaebusi väga-väga vähe, ainult pervertide nutukisa.
Mõtle nüüd ise, kui sa kaotad trammis 10 eurot, siis sa ehk vannud pisut ja unustad selle asja ruttu, aga kui sa teed selle raha eest näiteks reaalselt tööd ja töö tellija ütleb sulle pärast, et tõmba uttu lipakas, mingit pappi ei saa, siis sellisel juhul kergkiks selle 10e euro väärtus juba kordades põhimõtteliselt kõrgemaks.
Nied naisi on siin küll ja küll pervertide poolt üle lastud ja siis naerdakse, et näe, loll lits, paras jne. Aga kui see pervert nüüd ise vastu näppe saab, siis tuntakse talle kaasa ja kirutakse kogu naissugu maapõhja. Väga haige teema.
Pervert peab oma hobid kinni maksma. Ma lausa naeran kui mõni perv siia foorumisse taas nutma tuleb, paras! Ja enamikel juhtudel ei ole ka sellel tõepõhja all, korvi saanud perv lihtsalt suurest vihast luuletab mingi loo kokku.
Edu.ee pervikutele.
˅ näita rohkem ˅
1
2