Foorum
2009-10-31 23:23
Tal kasutab MSNis kena saleda rinnalise naise pilti ning kui mul tekkis kahtlus ja ma küsisin kas tal on D voi E korv, ta kostis et nii ja naa.. täpsustades siis et D. Kui ma küsisin et kas ta tahab tunnistada, et on mees, kes ei jaga midagi rindadest ta hetke pärast blokkis mind.

Kahtlus tekkis ka sellest, et tal olid väga ulmelised fantaasiad ja kogemused. Ilmselge mees, kes elab oma "unistust" välja.

Olge siis hoiatatud.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 01:17
Muide, kui naine ei tea kas on D või E siis tihti on tegemist sellega, et tihti tehakse rinnahoidjad erineva tegumoega. Ehk siis kord sobib D korv, kord E.
Ja blokkis sind ehk selleks, et solvus??
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 02:22
kui a/b korv väidab, et ta on D/E... khm, on tegemist netist tiritud pildiga, mille all mees esineb.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 23:05
silma järgi ytled, et a/b korv? vbl tahab ka end paremaks teha ja ytleb et D/E.
Mina siiski kahtlen selles, et ta mees.
aga see selleks, sorry et OT
˅ näita rohkem ˅
2009-11-02 03:39
kahtlane tüüp on ta jh. tahab mingeid hullu räiget seksi saada ja vastutasuks tahtis et ta kassi maha lööks, aga kui asi konkreetsemaks hakkas minema siis oli plokk peal msnnis, ja siin ka ei vastand enam. mingi kahtlane teema on jh temaga
˅ näita rohkem ˅
2009-11-02 03:55
ja peale seda tegi ta totaalse muutumise kahe minutiga, sai 7a vanemaks, kolis pärnu, võttis 20kg juurde ja hakkas lesbiks, nii et eks mõelge ise edasi, ja loodan et nüüd naised ta orki ei lenda
˅ näita rohkem ˅
2016-01-24 15:01
Njaa, asi on tõsine. Vananes ja kolis ühe hetkegi. See vajab Sherlockit, mis ta aadess oligi, Londonis baker street kahesajaga midagi, peab talle kirjama, et tõde lõplikult jalule seada.
˅ näita rohkem ˅
2016-01-24 15:19
mul on kellaris seenekorv aga vat mis mõõdud seda ei tea kahjuks
˅ näita rohkem ˅