Foorum
2011-07-01 23:17
Tegu siis politsei poolt tagaotsitava mehega.Kel temast infot võiks helistada 110.
Ka mingi olen üks ohvritest.Rentis mult halumasina koos treileriga(väärtus ca7000eur) ja kadunud.
http://album.ee/node/23425065/50153101 (pildil pole tema,ega mina).
Kui kellelgi on halumasinani ja/või treilerini viivat infot,siis saab vaevatasu.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-03 03:01
Info eest,mis viib Karli Peelbaumi ja tema poolt renditud halumasina ja treileri leidmiseni tasu 1000eur.
[email protected]
˅ näita rohkem ˅
2011-07-03 08:40
Ma usun, et kui hästi tahta saad tal ise kraest kinni, kui viitsid mõned päevad sadamas passida
˅ näita rohkem ˅
2011-07-03 08:43
Icc.. ma ei saa kohe mainimata jätta fakti, et facebookis tundub noormees Savipätsuga hää sõber olevat Nüüd me siis teame kuhu see halumasin kadus.. miski sügis pakuti ju tasuta küttepuid
˅ näita rohkem ˅
2011-07-15 12:29
no eks tulge ja püütke ma ei jookse kellegi eest anna see tonn euri mulle ma tulen ise kohale [ja mis siis juhtub]
˅ näita rohkem ˅
2011-07-21 14:33
irwww
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 00:14
No ega keegi hakka siin kuulutama kas,mis,millal juhtub.teinekord lihtsalt juhtub.kõigil juhtub.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 03:37
nu ja püütke siis mina ei kaniita midagi mul on pohhui mida keegi arvab jne kõige parem soovitus kui ei ole asjaga seotud ärge ka siduge ex ajage oma asju
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 10:37
no tra võtsid siis selle halumasina või ei, oled siis varas või mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 14:17
kas see oli sinu alumasin millest siin nii suurelt kõneletakse usun et ei siis vabandage ja ja ajage enda asju
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 14:28
see bilami on ju tuntud tsooni kukk ja piider. tema sellest halumasinast küll osa ei saanud. seal taga ikka temast kõrgemad poisid, keda bilami ustavalt teenib, nii oma tagumiku kui vargustega. tavaline jooksupoiss ja kossakas. jube elukas! varganässakas.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 15:40
kuule sa ju ei julge isegi oma nime avalikustada koer sest oled marass oma sõnade eest mis siin kirjutad sa ju vastust kanda ei jõua kuid sellise laimamise eest tahaks sind lehma piinata ja usu ma teen seda küll ma teada saan es sa selline peitev värdjas oled aja küsimus ainult jää ootama
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 15:56
selline dsjort kes siin foorumis kisendab ja ülbitseb ei saagi muu olla kui endine vangimaja kukk. küllap said oma leivaisadelt kõvasti anaali seal tsoonis. see vargapisar mis sulle näkku nakollitud on töödeldud kukemärk, maardu päevilt.
sinust on palju kuulda, kinni istunud inimeste ringkonnas, sa olid seal kinnimajas ju tühine snõrr ja peldiku kossakas.
vastutama hakkad sa oma pepukesega, kukepoiss. suurtele vene poistele meeldivadki haledad blondid poisid.
niiet hoia oma mokad kenasti koomal kukepoiss bilami.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 16:27
sina ju oled järgmine rott kes ei julge oma nime avalikustada jube targad olete tule ütle näost näkku mine käi seal vangimajas ja siis tule seletama kes on kes . oled sa siis naine või mees tuleks aeg mil sinna ise lähed küll siis vaatame kes on kes nu ma sinusuguseid suuresuuga enne ka näinud rämps olete haukuv koer ei hammusta see peab paika siin sa võid mida tahes kirjutada kes sa selline oled seda sa ei julge ju ütelda oled rögarott mõistad paistab et sa ei tea minust midagi sest see mida kirjutad ei pea paika jookse minema koer
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 16:27
sina ju oled järgmine rott kes ei julge oma nime avalikustada jube targad olete tule ütle näost näkku mine käi seal vangimajas ja siis tule seletama kes on kes . oled sa siis naine või mees tuleks aeg mil sinna ise lähed küll siis vaatame kes on kes nu ma sinusuguseid suuresuuga enne ka näinud rämps olete haukuv koer ei hammusta see peab paika siin sa võid mida tahes kirjutada kes sa selline oled seda sa ei julge ju ütelda oled rögarott mõistad paistab et sa ei tea minust midagi sest see mida kirjutad ei pea paika jookse minema koer
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 17:06
mõni kukest sõbrake on sul sealt läbi käinud ja nüüd oled panjaate täis toppinud rumal oled kui sa seal ise oleksid käinud ei ajaks sa sellist juttu või oleksid kannatanu seal olnud ja siis on arusaadav sinujutt sa oled ju kibestunud kannatanu
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 17:33
paistab et tabasin naelapea pihta. kukk ajas suled kohe puhevile. aga see selleks. peelbaumi nimi on tsoonis läbi aastate tuntud kui kukk/kits/piider. sind on vägistatud korduvalt nii maardus kui mujal vanglates, kus sa oled varstanud kaasvangide tagant. ühesõnaga, sa oled ka rott.
kinni istusid sa koos samasuguste petuhhide ja kitsedega. sind pandi ju mitmestki kambrist suuska, kuna sa oled kuulus dsjort.
õige inimene ei keksi avalikult oma tegudega, seda teeb ainult kits, ehk sina, sa isegi paned ennast kitse, nagu siin näha võib.
tõmba oma makaronikesed koomale ja ära lärtsu siin kukk, muidu sind otsitakse rutem üles kui sa arvatagi oskad, ja kui sa sa selle inimesega kohtud, siis tunned ta ka ise ära, inimene kes sinu kakaaugukese tsoonis ära märgistas.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 17:44
ootan huviga las tuleb juba täna idikas ma pole maardus istunud tuhnisid ära v
˅ näita rohkem ˅
2011-07-22 17:51
ma vaatan et sina paned kitsedega ühte siin too üks reaalne fakt minu kohta mida ma olen teinud jne paneb tuhnima jah fakti pole
˅ näita rohkem ˅