Foorum
2011-07-01 14:20
Aastal 2008-2009 tegutses siin üks kasutaja kes pettis naisterahvana raha välja abi teenuste nn.-tatute eest ja ei viinud enda lubadusi täide,nüüd aga tegutseb ta just selle kasutaja nime all ja olen kohtunud tema nn.eks mehega kes on sama tegudega mujal platsis,küll küsivad bensiini raha ja ettemakse,nüüd küttepuude eest raha,kasutaja infos kirjas on tühjus aga kui suhtlema hakkad siis teatab,et 15 € ehk pettis ja prostituut kes küsib raha ette ja tasuks saad õhu ,ärge antke ega kantke sellistele naisterahvastele ühtegi senti kuhugi ja kui vihaseks saab ning aadressi tahab saada siis antke neile see ÕIGE aadress
Loomulikult aastal 2008-2009 olin kergeusklik ning maksin ette tuhandetes kroonides raha käenduse eest mis jäi just selle inimese poolselt tulemata ja tema nn-tatud eksmehe poolselt.Hoiduke selliste eest ja väärikus jääb alles.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-01 14:28
Olete ühed mustad mõlemad.üks petis ja teine kiimakott,kes nüüd kibestund,et pista saand.Mida virised nüüd aastatagustest asjadest siin,oma süü kõik.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-01 14:45
Ja veel.vot seda ma nüüd kül ei taha uskuda et tuhandetes tehti kandeid,väga huvitav.Vot on kiimakot ikka,kes tuhandetega loobib siin.Jah näha et fantaasia on hea ja samas ka mõttelend.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-01 14:59
Tead "musu" ---ole nüüd hea ja loe inimese postitus nii läbi, et õige mõte ka Sinuni jõuab ja siis ehk mõistad, et antud hetkel on Su labane lahmimine tobe!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-01 15:02
luukera,kas sa lugeda ei oska kui inimene kirjutab ,et maksis ette tuhandetes.Kus siin siis labasus on?Näha et miljonäär siin.Sina ise oled tobe kui lugeda ei oska.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-01 20:15
musu, rahune ja loe, mille eest need tuhanded maksti...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-01 20:28
vähemalt on siin hoiatuse vormistamisega vaeva nähtud. teod on korrektselt kirja pandud.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-05 08:14
No taolised petturid ju niii läbinähtavad. Ja jutt vähe idiootne tavaliselt.
˅ näita rohkem ˅