Foorum
2009-10-24 15:32
kuule liis ,ma vist eile rääkisin sinuga telefoni teel ja samuti aitasin sind enda abiga sinu auto kätte saamiseks,kus sa rääkisid enda terroriseerimisest ja muudest asjadest sinna juurde.Kas sa oma üksiku polgumadratsi hoora lõusta putsist välja roninud kahe lapsega paned enda persest sitta sitta mulku ühiskonna polgumadrats ja kobid enda keilas asuva elukohaga ise naabri kpoeraga hoorama soofiil.
'Vastad ilusasti mulle või tulen sinna keilasse ja löön su sihverpladi hooramolöl segi rusikaga ja astun pärast ewnda jalaga näkku kuradi mensulappi kandja.
Saadan praegu kirja sam8uti teele ja las su peika hoor kelle armuke oli tuleb ja nikkub sind ribadeks kun9i lehma laudani sugutis välja ja otsi emdale luuamehe töö koht hoor.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 15:33
vabandust kasutaja nimi on MINUKS
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 20:03
...tõeliselt kaunis....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 20:18
.....kaunis...lihtsalt suurepärane. Midagi ilusamat pole lugenud
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 20:56
Jah keeruline teks kohe raske arusaada. Lasin google translatorist läbi, aga ka sellele käis sellest arusaamine üle jõu
Aga kui tõsiselt, siis lugedes teksti ei ole sealt ju ka miskit muud oodata. Kooliharidus suht puudulikuks jäänud ja 36 aastaselt vaevalt seda täiendatakse enam. Lisaks mainis ta lauta, ehk on see tema kodune keskond. Lastetoa puudumine jätab ikka oluliselt soovida
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 22:32
Vaene mees,isegi korralikult sõimata ta ei oska.Egas kümnekonna ropu sõna suvalises järjekorras ritta seadmine pole mingi sõimamine.See on lasteaia tase,täismehelt ootaks ikka midagi enamat
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 11:16
mulle ta kirjutas:
käi perse värd.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 11:22
siis veel midagi:
kuule ühiskonna urood kobi ise enda polgumadratsist emaga ravile ja nikku seal enda rohtude ning puudega polgumadratsi abordijäänus,sa ei kõlba rohkem kui anult sitta sööma panna vaimselt haige ühiskonna urood.SA OLED SUURUSHULLUS SEXUAALMANIAK. EHK KUULED KA HÄÄLI JA MÕTLED,ET ELEVANDIGA RÄÄGID PARANOINIK.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 11:29
veel põnevust:
sa oled rakvere hoor vallikäärust ja küllaldaseltnikkus pühvel vallimäelt ning arvatavasti said sa endale pühvli spermas haiguse juurde tugeva aga võibolla sa hoopis hoorasid ennem koertega ja hobustega ning said sealt ahiguse kuni enda isast esivanemate kännujuurikani jõutsid,mis sa arvad loll inimene kes mida peab ravima,rakverest-tallinna on pikk maa ja kui ei oska naisterahvana enda elu sisustada nagu sina tallinnas elades siis on sulle ainult üks suund käi perse,ei kõlba sa minule enda miini otsimistega ja ma ei imesta kui ühiskonnast sulle mõni mees samuti sõnad ütleb.Käi pea ees oma vanemate õõnsustesse urppdne manjak.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 12:44
ma ütlen kohe esimese naisterahva kohta ilusa ütluse eelnevale ja vastusele temaga suhtlema hakkates.Ma tontidega ei suhtle oli esimene küsimuse vastus.Teisele krijale läbisõimatult vastas ta kohe oma kaunitar30 taustaga ,et kes ma siis olen ja millega tegelen,kuna olen inimene ja ei meeldi kui tuju on nukker siis vastasin talle kirjaga musta huumori taustaliselt ja sisuga lisades sinna sisse enda isiklikku tegelikust.Pärast seda aga tuli helistamise jutt ja see jõudis selleni kus minu mobiiltelefon oli laadimisel ja ma ütlesin talle,et annan talle tava telfoni numbri,kuigi juba esimene vastus tema numbriga oli käskiv aga minu poolt eirav ei allu naisteraqhvale ammugi enda soos esindajale ei ole ega saa alluvakski kunagi.Seal aga helistasin tava telefoninumbril kus rääkisime juttu ja see kaldus tema teguviisilise ellu suhtumise ning tagajärie juurde kus tal auto ära varastati,mina kui meesterahvas võtsin kätte ja küsisin talt järgi kõik täpsema info tema aitamiseks ning edaspidiseks ja pöördusin enda eluteliselt õige suuna kaudu teda aitama.Järgmine päev sõimas ta minu aitamise tagant mind läbi.eelenavlt temaga juttu ajanult kus tal on kaks last ,tema mees on ta maha jätnud ja tema armuke ta auto varstas milles ma teda aitasin seaduse poolse suhtumise tagant õiglaselt ja paremini.See oligi tegelikus selle kaunitar30 teguviis ja ütlen juurde seda,et sellistel naistel ei tohikski kunagio abistavat kätt kellegilt olla.
Aga las politsei aitab tal auto kätte saada ja kurjategiad saavad karistada.See ongi tõde minu kasutaja nimega kokku.Ilusat päeva ja parem täehelepanelik olla kui elus vales suunas käega lüia.MINUKS.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 12:52
Järgm,ine naisterahvas,kellega suhtlesin korraliku sissejuhatusega alguse ja kasutaja Kelli.Samuti üks jutt ja vastuseks,ma ei suhtle tontidega ja sinna juurde tema ütlus mine ravile.Küsimus selle kohta kas ma olen vaimselt haige kui naisterahvaga suhtlen ja meesterahvas olen?
Samuti järgmine teema kus ta ütles kirja peale kus olin voihastunud juba,et tal ei ole ema ,ma küsisin vastu kas keegi teda kasvatas,vastus oli plokeering.Aga sisu minu kirjades on tõde kui inimesega suheldakse aqusalt otseselt ilma keerutamisteta ja valedeta siis lõpuks peab see inimene kes vastab valega ja ülbusega ka kanatama saama,olgu ta naisterahvas või mees,kuigi ise ei suhtle siin saidil meesterahvastega tegelikuses siis ütlen,et olen naistemees tegelikult ja ei ole pidanud vajalikuks meesterahvaga teisega suhtlema ja kompleksi kui sellist ka ei ole ,olen vaba suhtleja ja see on enda kogemus tarkus ja meelde jäetud elu tagant.Ei koorma ega pole eluori kes peaks millegi asjapärast enda käsi liigutama nagu mõistust rohkemaks 4i jagu,sama ka kindlasti inimese isiklikku elusse ronimine ning tungimine aravtes et enda elu kombed kõlbavad teise inimese elu rajamiseks.Sellega ongi jutt kirjutatud.Naisterahvad ja meesterahvad tulge mõistusele mida toedata ja mida mitte ega arvan keegi ei tahaks lihtsa loomu tagant sellist suhtumist endal.Minuks.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 15:06
nonii minuks nüüd pista pea aknast välja ja karju,et kõik saaksid teada,mida sa naissoost arvad ja korda seda karjumist,veel ja veel....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 16:45
issanda loomaaed on suur
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 16:53
Piisavalt suur,et mitte ühte lauta äramahtuda
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 17:03
just randaja35
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 19:34
Minuks!!!
Kiirelt arsti juurde oma mõtetest ja tõekspidamistest rääkima!!!
Ja siis hiljem rahunenuna kooli.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 09:08
Juba ainult ühe sellise kirja puhul peaks selle konto blokeerima!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 11:11
jube nali jah kui sulle kirjutatakse et tahab sinuga kohe ja nüüd vahekorda astuda ja kooselu mis siin naljakat on pigem labane
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 14:06
Nii juhtub siis kui inimesel on mõtteid rohkem peas,kui aju suudab läbitöötada.See on nagu arvuti mille mälu on 100% täis ja puudub tööks vajalik vaba mälu
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 16:30
haiged inimesed on ikka mõned, kes kirjutavad ainult sellepärast et keppi saada ja kui vastad neile "ei" siis kukutakse sõimama... ise pole muidugi sellised kirju saanud aga nagu lugeda neid mis siia postitatud siis ikka tekib tunne küll, et sellel kirja autoril ikka seal üleval päris korras pole... :S
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 18:18
ega siis asjata öelda,et issanda loomaaed on ikka suur
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 21:17
Provotseeriks siin 'jfjm' natukene. Loe tüdrukute ankeete, mõtle ja ütle miks sellised kirjad alguse saavad.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 22:03
Parema meelega hoiduksin kommenteerimisest,aga millegipärast läks mõte austritele
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 22:09
Tubli. Ärge alluge provokatsioonidele.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-28 11:08
ei ole vahet ,milline see ankeet on v mis infot sisaldab elementaaarne viisakaus peaks sellegipoolest jääma .MA EI KIRJUTA KÕIGILE ,KEL SIIN RIISTAD JA SOOVIVAD SEXTUTVUST ET OLETE EI TEA KUST VÄLJA RONINUD JA U HAIGED VÄRDJAD.UPS SORRY
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 17:06
M.O.T.T
˅ näita rohkem ˅
2009-11-17 21:47
Üritasin Minuksi selgitust lugeda, ei tea kas mul onmidagi viga või olen muidu taipamatu, aga mitte midagi ei saanud aru. Aga võimalik, et vastused ogugi, et arusaamatud olid nn töö tellija materjalist. Igatahes segane värk
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 10:03
see vend küll vaja paldiski mnt'le saata
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 10:16
HÄMMASTAV !!!!!! Nu ja siis räägime sõnavabadusest....METSA, AUTO JÄRGI LOHISEMA MÕNEKS KILDIKS KRUUSA PEAL JA SIIS PUU KÜLGE VEDELEMA ! Tunnistan oma siin-oleku aja IHA.EE pole isegi mind nii sõimatud....ei nu exole. Siin ei aita ei psühh oskaond ega kooliharidus...ma ei oskagi muud kosta....aga siinkohale ütleks ainult kannatajatele....LASE VABAKS...muud ei oskagi kohe .....
˅ näita rohkem ˅
2009-11-27 21:03
Ka mina olen kahjuks selle tegelase teele ette sattunud. Tahtis iga päev minuga kohtuda ja kohe seksuaalvahekorda astuda Kui ma ütlesin talle, et ma pole huvitatud esimesel kohtamisel seksuaalvahekorrast, et tahaks natuke tutvuda ka, siis ta ei tahtnud sellest lihtsalt aru saada. Paar nädalat käis see jant, ütlesin viisakalt ilusti ära, et ma ikka ei soovi, kuni tegin lõplikult asja talle selgeks. Vastuseks sain samas stiilis kirja mis kaunitar30 siia lisas. Räige sõim ja roppus. Siis blokkis tema mind ära, nagu mina oleks teda sõimanud?!?!
Nüüd hiljuti võttis bloki maha ja kirjutas mulle ka et millal me siis kohtume? Sain uue võimaluse
Fantastiline, sellist frukti pole mina mitte kuskil kohanud.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-27 21:59
mingi vaimuhaigega tegu, te siin analüüsite
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 07:35
no mul on siis vedanud veel
kirjutas ta ka mulle aga esialgu vägagi viisakalt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 20:53
kugesin delfist selle härra kohta ja üks komentaar jäi kohe eriliselt silma


Saage aru juba ükskord, Urmas ongi peast pisut katki. Töötasin kunagi koos selle vanaga ja püha-komöödia oli selle tüübiga. Päss jalutas mööda objekti ringi ja rääkis ja naeris täiest kõrist ja seda omaette. Aga muidu töömees on ta korralik ja inimesena rahulik. Küll aga peab vana iga paari kuu tagant hullaris süste saama muidu ta muutub selliseks nagu ta hetkel paistab jälle olevat,- Urmas ole nüüd hea mees ja mine käi jälle arstil ära, paistab et oled jälle arstitädi juures käimisest viilinud. Tule mõistusele vana, meil siin sitaks piinlik sinu väljaütlemisi ja luulu luged. Ps, viina proovi ka vähem juua sest loen Delfit ikka pidevalt ja ei tahaks jälle sinu arulagedaid ideid siit lugeda. Ma saan aru et sa ise seda usud ja sellepärast ongi arst sulle hea ja viin mis hallukateni viib paha. Peace papi!



naerge siis nüüd äkki pakuks talle tasuta tuusiku viljandisse või siis paldiski maanteele
˅ näita rohkem ˅
2009-12-01 20:59
lugesin* sry
˅ näita rohkem ˅
2009-12-08 12:04
tule taevas appi
sell on üle tarbinud.... muud ei oska ma öelda....
˅ näita rohkem ˅