Foorum
2011-06-21 23:10
On petis ja väljapressija. Kahjuks ka mõned halvad haigused küljes!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 10:35
eriline jänes oled. ainult selle pärast tegidki teise konto siia endale?

äkki kirjutad täpsemalt, mida ta sinult välja petnud on ja kummal teist need haigused olid. võib-olla saab haiguste nimedki teada.
kuna sa sama konto alt siia enam kirjutada ei saa, siis ole hea ja tekida endale teine, aga tee kindlasti
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 15:28
Mina seda ei usu, on lihtsalt põhjust mitte uskuda ja Enely nimel võtan sõna küll!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 16:37
Lugupeetud nimeta härra - tahaks isegi kuulda mis ta Sulle siis paha tegi. Ehk tõesti räägid lähemalt ?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-26 16:46
Peab ju varikalt kirjutama, kui teadasaadakse, et tõbi küljes võib olla, siis kaob ju see viimane õhkõrn lootus keppi saada. Hakka siis seletama, et teema oli lihtsalt kättemaksuks ja mingeid haigusi pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-28 22:27
Haigused tulid peale eitavat kirjavahetust. Stress , üksildus kibestumine , ... jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:04
Haigusi õnneks ei tea aga suli ja väjapressija on küll

delfi dates on pildid ka üleval: Rosamunde! Igas tutvusportaalis mitu kontot! Eks ise teate, kas usute või mitte!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:12
Koostage nimekiri-kellelt ja kui palju ja täpselt mida välja pettis/pressis ja siis saab esitada politseile avalduse.
Nimekirjas paluks ikka kodanikunimed,mitte Iha kasutajanimed.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:19
Härra Vahur V. Ehk tõesti rahunete nüüd lõpuks maha. Ma pole siiski Teie ärapõgenenud eks-elukaaslane, kelle pähe te mind pidevalt ründate. 53 aastane mees ei saa ometi nii süüdimatult rumal olla ja vihast pimestatud. Klaarige omavahel oma suhtedraama´, mind ärge sinna mängu tirige...Lihtsalt ma ei näe põhjust Teie kirjadele vastata ja ei soovi ka suhelda- nii lihtme see ongi. Pidevalt oma andeid/kontosi muutaja siis taas ja taas rünnata- natuke nõme ja lapsik..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:23
Natuke veel- paar inimest on ming siiki silmast silma näinud. Ei sarnane ma kindlasti ei selle rosamunde või muu mundega. Härra V. jätke see paranoiline jälitamine ja proovge lõpuks oma elu ka elada
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:27
Mis nüüd leili ajas)?? Mind ei taha eanm mäletada või? Kas tuletan üksikasjadega meelda hea julgus veel kusagil piltidega olla
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:31
Miks mitte- võid ikka mõne foto siia üles riputada, kuidas fotol kujutatav inimene sellesse suhtub-ei oska arvata.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:41
Natuke veel- kaldun järjest rohkem arvama, et härra vahuri käest pole keegi ei midagi välja pressinud ega välja petnud- lihtsalt tige paranoline armukadus on silmad ära pimestanud ja hulluks ajanud. Sellest ka see meeletu tigedus ja kättemaksuiha. Paraku vale inimese aadressil.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:44
MULA

Kui nii oled, miks siis vahutad? Ja kas see inimene kelle nime sa siin loobid, oli viimane ohver? Minuga sul õnneks ei läinud, kuid tundub, et nii mõnegagi on läinud.
Minu jaoks on teema lõpetatud, eks uskuge või mitte, nagu alguses juba kirjutasin! Mina ei eksi siin!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 22:45
Jäi kepist ilma
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 23:01
Kindlasti oli munn ka väike.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 23:06
Ma ei tea seda mis tal väike oli - momendil kaldun arvama, et aju oli väike. Ehk põhjustabki äkkviha sööste.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 23:09
copy-paste "delfi dates on pildid ka üleval: Rosamunde! Igas tutvusportaalis mitu kontot! Eks ise teate, kas usute või mitte!"
Huvitav kas sellepärast ongi see tagaotsitav väljapressi ja petis ?? las ta ripub kus tahab...tundub ,et härragi sellest patust ise pole puhas, muidu ju ei teaks kus ta südamedaam ringi liigub
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 06:16
Ma olen vist rumal...palun seletage kuidas saab kelleltki midagi lihtsalt välja pressida?Raha näiteks.
Kui inimene maksab selle eest,et näha kedagi camis strippamas...see on ju teenus,mitte väljapressimine.
Inimene ostis teenust ja kui ta seda teenust ei saanud,aga raha on tasutud,siis saad esitada kaebuse näiteks Tarbijakaitsele või Politseile...miks keegi seda siis ei tee?Ei mängi välja erinevatel põhjustel-oma naine võib teada saada ja annab lihtsalt peksa.
Politseis isik juba arvel kõikvõimalike pedofiilia ja muu amoraalsega.Sellisele ongi ju paras,kui lihtsalt rahast välja tõstetakse.
kas pole?
Kui inimene lihtsalt teeb suvalise ülekande,mis ei sisalda viiteid saadavale teenusele või ostule-müügile on tegemist heategevusega ja jällegi pole põhjust lõugu lõksutada.Teed Loomaaiale ülekande ja lähed nõuad seal,et ahv sulle strippaks või?
Äkki hoopis webcam elevandiga...lont peaks ju piisavalt erutav camist paistma.
Tublid tüdrukud,kes lollidelt raha kokku korjavad!Edu teile!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 06:48
väga õige jutt. seda ma olengi siin juba aastaid üritanud selgekt teha neile tolvanitele.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 08:24
Väljapressimise teenus on ka teenus.

Võtke kõike positiivselt. Midagi ikka saadakse ju. Kasvõi pettumust, adrenaliini, ootuste purunemist, närvilisust, viha sööste, teiste kontode tegemist, krt õhtuläbi tegvust kuipalju. Muidu oleks vbla ehk seksinud või pihku tagunud, nüüd aga oli õhtu sisustatud
Igati hea ajaveetmise teenus.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 10:46
Peale kõigi on härra vahur ka veel filmihuviline . Miks mitte siis neid filme vaadata. Ei saa külla aru kas need filmid olid kellegile surve avaldamiseks ja kes tegelikult mida välja pressib?? Aga miks mitte vaadata, kui on head filmid ja kenad osatäitjad.. Isegi siia on vist võimalik filme üles riputada.

Autor: Oskusolla

Saaja: Enely5

Teema:
Saadeti: 2011-08-02 10:35:38
Loeti: 2011-08-02 10:38:54
kustuta kiri

Panen nüüd su siia kirjutamise ja räuskamise võimaluse kinni, kuid võlad tuleb tasuda varem või hiljem, nii või teisiti!! Materjali mul selleks jätkub, kõike ma ei andnud sulle üle, mida palusid filmida!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 10:57
Lubasin siia enam mitte sekkuda, kuid tundub, et vanaproual on kaitseks rünnak! Nüüd juba kahtlen ka selles, et kõik need mehed selles teadlikud olid, et teid koos filmisin salaja. Kindlasti valetasid ka seda!! Aga mind see ei koti, see sinu supp. Mina olen töö teinud ja lao papp välja!!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 11:04
Mida oligi vaja tõestada "lao papp välja". Härra vahur V. tundub et pigem Teie poolt on ilmne väljapressimine. Aga Sa küsi siis teiste osatäitjate käest. Ehk laovad nemad "papi välja". Kui olid noored tugevad mehe- ehk annavad "töötasuks" pigem sinise silma ja murtud hamba, boonuseks ehk mõne murtud roide ka
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 12:14
Filmioperaator..multitalent igatahes...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 12:31
"Operaator Kõps seenetoksimise riigis"
Kunas porri näha saab?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 13:55
Kahjuks ka mõned halvad haigused küljes!!! Profiilita, millised need head haigused sinu arust on???
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 14:14
Oskusolla, mis mehi sa salaja linti võtsid ja kellele seda vaja oli?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 14:41
Paneks selle teema hoopis lukku- härra on lihtsalt paranoline, lõhestunud hingega kurjast vaimust vaevatud inimene. Pigem tuleb haiget inimest natuke mõista ja kaasa tunda.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 14:50
miks lukku? siin tuleb kõik asjad selgeks rääkida
˅ näita rohkem ˅
2011-08-02 20:49
deem, ainuke noor asi seal talu hoovis oli suur ja jäme kasepuu. vanainimeste fetish pole minu kommida siin, kuid selle kaadriga mind küll ei hirmuta
˅ näita rohkem ˅
2011-12-04 15:11
Ei tekita üllatusi ega imestusi, nii see on!
˅ näita rohkem ˅
2011-12-04 21:18
Kullake, et Sa ka ei väsi- küll rapsid meeste nime all, küll naiste nime alla. Mine vii parem metsloomadele süüa või süüta kirikus küünal
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 19:36
ma nüüd saan aru, et üks on kutsunud teise salaja filmima, kui üks asjatab kolmandate osapooltega ja üks on jätnud selle eest tasuma teisele, ehk siis filmijale. eriti huvitaks, milleks üldse filmiti. minu rikutud fantaasia pakuks esimesena välja, et hiljem nende filmidega raha välja pressida nendelt kolmandatelt osapooltelt. Miks seda ei tehtud, siis kas kehvasti filmitud, või ei oldud nõus maksma, ehk valitud valed kliendid. sellest tekkinud rahade mittelaekumine ei lasknud ühel maksta teisele, ehk siis filmijale.
Tüüpiline eesti edukas majandus. nii me 5 rikkama riigini jõudsimegi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-07 12:37
samas võib olla, et kaks, ehk siis filmia on suutnud ühele süstida sisse filmipisiku. ahvatles teda filmima ja peale seriaali valmimist eirates kinomaailma tavasid, leidis, et filmimist peaks finantseerima peaosatäitja, aga mitte publik. See ikka väga vildakas arusaa, sest kui näitlejad avaldavad piisavalt rahulolematust ja peaosatäitja koos massitseenides osalejatega streikima hakkavad ja tulevad omi õigusi nõudma, siis ei tahaks mitte filmia nahas olla. teda ei pääste isegi jutt, et tegi nn kroonikat järeltulevatele põlvedele.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-07 12:39
tegelikult teooriaid võib igasuguseid olla, ehk tegu hoopis etnograafiahuvilise filmimehega, keskerakondliku vene spiooniga, kes tuli kõigutama tarturahu lepingut.
Aikon no sina ikka tead
˅ näita rohkem ˅