Foorum
2011-06-14 18:49
väldi ettemaksu ja sa ei kahetse !! kui lubatakse kindlasti kohtuda siis kohtu ja anna kohtumisel raha!!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 12:29
keegi on oma kogemustest vist tarkust kogunud ja otsustas enne lahkumist veel teistele oma teadmised edasi anda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 13:05
Mehed pakuvad sageli endale aru andmata naistele palju raha aga kui pärast petta saavad siis elavad seda raskelt üle.Selle omapära on vist ka loodus paika pannud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 13:09
Aga kasvatuslikust mättast vaadates on isegi sellistest "üle laskjatest" natuke ka kasu. Vähemalt saab isik õppetunni kogu eluks ja ehk ei osta ka kunagi enam seksi ja ehk isegi saab temast kunagi veel korralik pereisa sellepärast. Näiteks. On ju hea idee.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 13:16
Kui ainult see nii oleks.Kahjuks on neid,kes pingutavad selle nimel,et neile saaks tünk teha Olen kuulnud,kus makstakse suuri rahasummasid,et paar minutit mõnu tunda ja mitte alati pole see raha meestele kergelt kätte tulnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 13:31
Jaa jaa! Väikeste kätega teenitud raske raha! Õigem oleks tõesti nende väikeste kätega endal pihku taguda
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 13:35
see tuleb sellest, et mõeldakse ainult alumise kehapoolega. halvatus
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 13:38
eriti tore oli muidugi see: "kui lubatakse kindlasti kohtuda siis kohtu ja anna kohtumisel raha!!"
ma saan aru, millises kontekstis seda oli vaja mainida, aga tore oli ikkagi.
kui kohtud, siis raha eest
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 14:16
Utha,tunned üsna halvasti mehi.Kui mees palga maha joob,kumba peaga ta siis mõtleb Kui mees on kitsi ja ei raatsi kulutada,eks ta siis taribki ainult kodus oma moori või kui elab üksi siis togib pihku Parem ikka tibidale meelehead anda ja elust mõnu tunda.Küsimus on ikka valiku oskustes.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 14:25
elmar, arvad? aga võib-olla tunnen ma neid liigagi hästi. nii hästi, et vahel ei tahaks neid tundagi

2011-06-15 13:16:19 - see oli kommentaariks sellele postitusele sinu poolt

ot. see, kes ainult oma mooriga tegeleb, see on kitsi mees või? kas sa räägid nendest arusaamadest, mis on siin klassikaks muutunud või mingitest kogemustest?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 14:43
osadel teist on see loogika siin huvitav.
mis puutub valiutesse ja oskustesse, siis mulle tuleb kohe meelde teine tore mees, kes arvas, et seksi osjtjad on luuserid, aga mitte need, kes seda vahelduse saamiseks ja vahetevahel teevad. ainult need, kes kogu aeg ostavad.
oletama,et sa oma mooriga tegeleda ei taha (raha oleks, aga igav on või ei oska midagi temaga peale hakata) ja eelistad selle asemel osta omale ajaviidet/seksi mujalt, kohtuda ilusate naistega jne. ja sa teeksid seda kogu aeg ja selle aja sees, kus sa oma mooriga veel koos elad.
kellegi teise arvates oleks selline mees praegu luuser. selle mehe enda arvates aga otsiks ta võib-olla vaheldust ja huvitavamat elu vms.

nii et ei mõtle need mehed midagi nii ühtemoodi alati
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 14:46
Need on elukogemused nimelt.Kui endal mingi kogemus veel puudu peaks olema siis teisi ole elujooksul palju näinud ei muutu siin ilmas nii ruttu midagi,et võiks öelda,et tänapäeval oleks kõik teisiti kui oli seda paarkümmend aastat või rohkem varem.Pole ka see iha.ee ka mingi koht,kus võiks maailma avastama tulla
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 15:03
ei muutu need asjad siin jah nii kiiresti. inimesed ka mitte. selle pärast oma tegusid korrataksegi. korjatakse teistelt need teadmised üles ja hakkab otsast peale.

olgu kuidas on, aga ma arvan nii, et kui mees pingutab eriliselt selleks, et saada see paar minutit oma naudingut ja on valmis selle nimel isegi paar minutit pettust kannatama, siis pole siin ajudega enam midagi teha. siis ta ju tegeleb oma alumise kehapoolega või kuidas?
nt need kaamera ees "seksijad" siin.
mis valimisoskusest me siin rääkida saame. ainult nende endi arvates on nad otsustajad ja suured valijad, tegelkult eelistavad nad ainult mugavalt toime tulla, mitte kohustusi omada ja vastutada ning siis pole veel rahul ka, kui keegi (nt need petturid) sellest kasu saab.
tahad öelda, et selline mõtleb?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 15:27
Utha,enamus mehi ikka mõtleb ajudega,kuidas raha teenida ja kuidas peret toita.Mis mugavusi ja kohustusi selleks vaja on,et siia saidi peale tulla korraks pulli tegema.Pole ka oluline,millise kehapoolega mees sel hetkel mõtleb kui ta omale seksiteenuse tellib.Põhjuseid selleks,et ta maksab ja telllib on palju.Põhjused enamus saavad alguse ikka kodust.Ei hakka kirjeldama neid.Ka need suhetes mehed,kes otsustavad teenust tellida,jäävad lõppkokkuvõttes ikka oma perele truuks ja kui nad saavadki vahel petta,see ajapikku unustakse ning elu läheb oma rada edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 15:40
elmar- see, millises kehapooles mehel aju asub, on oluline mehele endale ja eriti oluliseks muutub see siis, kui ta juba nt teist korda avastab, et on tehingu tegemisel siin petta saanud.
olgu nad truud või mitte, aga kui mees oma raha siin teenuste ostmise peale kulutab, siis millalgi annab see ka tema pereelus tunda ja siis teeb naine talle selle teise kehapoole kaudu selgeks, mida ta temast arvab. seni võib ta kohustustevabalt siin suhelda.

eks neid teenuse ostjaid ole siin erinevaid.
osad siin on ju ka noored, kes oma vanematega ja teiste sugulastega koos elavad. võib-olla nad ka teenivad ise endale natuke raha, aga see kulutatakse siia. saab harjumuseks. kinnitada ma seda oma kogemusega ei saa, aga miks mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 18:18
Utha, väga raske teema oled võtnud ette analüüsimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 19:31
Utha, edaspidi jah analüüsi teemat, et kas Risto võtab ettemaksu või mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 19:40
kellelgi jooksis selle peale kokku vist
risto teemat analüüsime siis, kui ma olen teda kaamerast näinud ta tegelikult lubas seal midagi teha, aga kes teda teab
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 19:46
Kas küsis ettemaksu ka?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 20:13
jfjm, seda teemat me pole temaga käsitlenud
ja praegu tuleb meelde, et siin oli teinegi mees, kes mingit raha minult tahtis. romaa oli aga ka temaga pole ma sellest rääkinud. võib-olla nad teeksid kahe peale midagi siis. see oleks huvitav
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 20:27
Küll ta jõuab küsida, ta peab ju kõike järgitegema, mis teised ees teevad
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 20:34
no ootame, vaatame
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 20:36
Küllap ta varsti teeb siia mõne petiseteema ka. See ju pop
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 20:45
petiseteema? ei tea, kas peaks talle natuke ka põhjust selleks andma?
variante ju oleks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 21:54
Utha, mina ei jõua oodata.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 23:04
mis sul siis viga on, et sa oodata ei saa?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-15 23:19
Ju ta ka selles eas, et kui tahtmine tuleb, siis on kiire
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 08:44
aga kuhu kiiret? kaamera ette? või on kohtumisele minekuga kiire?
nii võib ju nii ettevaatlikkus kui ka raha korraga meelest minna ja mis siis saab? siis hakkab kahetsemine.
parem oodaku kui ikka tahab kiirustada, siis lugegu midagi meeldetuletuseks - nt teema pealkirja
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:25
Utha,ma ei tee kunagi ettemakse. See pole minul kombeks olnud ka.Sõbralik soovitus ka sinule-ära ka tee seda.
Ma tean,et võtad minu soovitusi,nõuandeid kuulda.Oled tubli.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:58
Nii, et soovitate siis kätte maksta?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 20:24
parma, kätte tuleb anda.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-18 20:37
minu meelest on see arvamus "väldi ettemaksu ja sa ei kahetse!!" petlik. äkki ikkagi peaks kahetsema? kui ei maksa, siis pole ju ka teenust. kui pole teenust, siis pole midagi.
teema tegija ei selgitanud, mida kahetseda tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-18 21:53
PushUp, ka mina ei saa aru sellisest käitumisest? Aga see on paraku meie elu,elu oma igapäevaste murede,rõõmudega.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 10:00
miks on inimesed valelikud. miks pole naine loodud nii nagu mees. miks?

Pushup- selles asi ongi, et tegelikku kokkulepet pole saavutatu. on ainult poolte endi arusaamad, mingid ootused teise suhtes. eeldatakse, et kui ma nii teen, siis minuga nii ei tehta jne.
see, kes korra petma on hakanud ja pole karistada selle eest saanud, võib seda veel teha
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 10:23
ehk siis sa pakud seksteenust selle asemele?
ma olen aru saanud, et neid "natuke" peljatakse siin ja keegi (vähemalt juttude järgi) neist ei huvitu. võib-olla selle pärast lähebki osa seda teed, et otsib endale veebika vahendusel midagi. muud ei julgeda proovida
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 10:49
eh, mida? kui tund on 55 eur, siis kuidas see öö nii odav on? ainult 150 on küsitud. või oli see 150 euri iga tunni kohta?
ei tea, kas asi on siis selles, et kallimalt pakkudes poleks olnud enam ostjaid või on kellegi raamatupidamises vead sees
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:00
mitte et ma nüüd tahaks ärgitada kedagi hindu muutma, aga minu arvates on seda öö eest vähe.
mis siis eesmärk on? et rohkem ja kiirelt mingeid kliende saada (et saaks selle 150 eurigi kokku) ja ennast/seksi odavamalt müüa?
või on eesmärk näidata seda, et sa polegi tegelikult nii odav (öö ainult 150 euri), vaid tahtmisel ja peale maksmisel saab ka pikemaks ajaks. eksklusiivne teenus siis.
endiselt kordan, et ma ei taha kedagi prostitutsiooniga siin tegelema panna. see on ainult arutlus
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:10
Kuidas rõve,ikka meeldiv lugeda..samas kui foorumis midagi üritad nende kohta öelda,on naistest kaitsjaid lademes.kus te siis olete oma arvamustega! Teie saate naine-meest kuulutuse jätta,miks ei avalda oma arvamust ka avalikult,vaid siin kaugel teemas. Ei saa ju avalikult õelda,ehk tullakse 1 tedega hindama. Jne. Kõik arvavad ,et rõve aga keegi midagi reaalselt ei ütle ka. Partisani võitlus ..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:14
huvitav, kellele see arvamus praegu kirjutati? kas meile, kes me siin praegu enne hindade teemadel arutlesime või kõikidele naistele?
sa oled eriliselt pettunud naistes ma vaatan. endiselt on see teema sul romaa hinges
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:16
Ja see terve öö..see lihtsalt kaval trikk et suurem summa saada..ega see mees ju öö jooksul ikka oluliselt rohkem ei seksi kui muidu tunni paariga. Enamuse ajast saab ikka prost magada,v6i niisama vedeleda. Sest meestel ju võimetel piir..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:21
olgu, seda ma tean, et tegu oli trikiga, aga siis ma ei saa aru, milleks seda meest teenindajale siis ööseks vaja on, kui ta ainult 1-2 tundi seksib tehkugi ainult tunnitasu siis ja kogu lugu
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:31
et naine loodab sellega ise rohkem mehelt seksi saada? hm, aga miks peaks teenusepakkuja sellest huvitatud olema. ega ta seksi pärast seda ei tee ju, ta tahab teenida selle pealt. kui ta eriti ei teeni, aga saab selle eest rohkem seksi, siis mis kasu temal sellest mehe peale kulutatud ajast (lisatundidest) oleks? selle ajaga ta saaks juba kellegi teisega seksida ja rohkem raha teenida.
nii.
ma arvan, et see ei lähe teenusepakkuja tavaloogikaga kokku
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 11:47
romaa. Ma suutsin ühekorra litsimajast raha tagai saada. Võtsin ka terve öö ja siis tsikk lasi jalga, et enam ei suuda Pakuti teist tsikki, et nagu formelis kummivahetust, aga ma ei olnud nõus ja anti raha tagasi
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:17
eks see terve öö võtmine ikka rohkem koos suhtlusega võib juhtuda kui mees võtab pooleks tunniks teenuse siis tal nii kiiresti ei toimigi midagi ja asjata maksab raha paras oleks kaks tundi kokku selleks aega varuda.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:20
mis hea arvamus sinult, elmar. seks kogu öö on seks koos suhtlusega mulle nii meeldis see
ma saan aru,et suhtlemine jne tahab pikemat aega, aga mida sa suhtled seal teenusepakkujaga? et hakkad oma hinge pakkuma talle?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:22
parma, mida sina kogu öö selle litsiga tegid? ainult seksisite või suhtlesite ka?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:26
Utha,lits on ka inimene ja mõni neist oskab väga hästi suhelda Kui mina peaks ostma siis kindlasti koos suhtlusega
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:29
et suhtlemine on boonus v? seda "ostan litsi koos suhtlusega" on naljakas lugeda. no minul vähemalt on
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:36
Utha,pole naljakas midagi,vahel ostetakse naine kasvõi tunniks kabet mängima,lastakse vahel ta ainult paljaks riietuda ja siis jälle riide seda rida võiks pikalt jätkata,milleks vajatakse...ja kui teda seksiks ei vajatagi seda meeldivam "litsikesel" on
˅ näita rohkem ˅
2011-06-21 12:58
Mis imelik küsimus. Puhas seks ööläbi!! Ei mingit jutustamist. Sitaks ära väsitab ja tüdimus tuleb peale küll aga te ei ole siis purjus peaga seksinud või? Aga hambad ristis tuleb teha. Makstud on ju selle eest. Milleks tühja jutu peale raha raisata? Tul eihasse ja plärise suht tasuta palju tahad, siin neid jutulinde küll ja veel.
˅ näita rohkem ˅