Foorum
2011-05-31 23:31
Kes ta on, kas keegi teab? Tuleb mulle postkasti kirjutama, et talle karjanaised ei meeldi, et neil laudalõhn juures, et meeldivad teised lõhnad.Ja kui ma siis märkuse tegin, et mina ju esimesena ei kirjutanud, vaid ise kirjutasid, siis kirjutati, et ta arvas, et olen väikese "kiiksuga", aga ma olen ju puhta loll Ja kui tahtsin veel vastata, et ma nagu ei ole palunud tal mind mõnitama tulla, siis oli ta blokeerinud???? Lihtsalt huvi pärast, kas kellegagi veel nii käitub??? Mind jätavad sellised jobud nagunii jumala ükskõikseks ja ma oma tuju ka selliste pärast rikkuda ei lase Lihtsalt oleks huvitav teada, kas teistega ka nii käitub, kellele ta ISE ju kirjutab
˅ näita rohkem ˅
2011-06-01 14:29
Laudalõhna fetish! Või on äkki kitsega pahad kogemused teisel olnud ja nüüd see kõik meenub
˅ näita rohkem ˅
2011-06-01 15:06
Täna päris päev, mõtlesin, et teeks , kuid tegin , pärast oli ja olla, naine tegi ihas järgmistele meestele ja pidin leppima arvuti taga tegemisega. Sitt päev oli
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 10:29
tegu on madala laubaga. midagi muud erilist seal taga polegi arvas, et oled naine, kelle peale saab oma üleolekut näidata ja su endast välja viia. kui sai aru, et ta ei saanud sellega hakkama, oli ise endast väljas ja siis järgnes sellele see, mida arad mehed ikka teevad - blokeerimine
˅ näita rohkem ˅