Foorum
2011-04-08 12:42
Kas kellegil on kasutaja boulder saatnud täiesti tühja koha pealt mingeid sõimavaid kirju ??? ja mis te üldse temast arvate ?? Minu arust väga kibestunud ja mõttetu mees kuna niisama normaalne inimene kedagi sõimama ei hakka aga nooh see minu arvamus lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 12:51
No ms sa 82 a mehest tahad saada! Ealised iseärasused
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 12:52
njh vb tõesti ka see on võimalik
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 12:58
Sain siis sellise kirja hr boulderilt:
Autor: boulder

Saaja: apelsin

Teema:
Saadeti: 2011-04-08 12:54:47
Loeti: lugemata
kustuta kiri


putsi krt, sa siis topid oma pilte krdi vana ja paks lehm
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 13:09
ju tal on siis väga väike riist ja kuskilt ei saa seksi
nii elabki ennast välja
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 13:15
Minul oli siis sellinne


Autor: boulder

Saaja: PisiMimmu

Teema:
Saadeti: 2011-04-08 10:28:52
Loeti: 2011-04-08 10:29:31
kustuta kiri


mine persse krdi rõve prostituut!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 13:45
Me pole siin ainukesed, kes selliseid kirju temalt saavad
Autor:
boulder
Saaja:
MissMarbl
Teema:
Saadeti: 2011-04-08 12:27:10
Loeti: 2011-04-08 13:25:13

kustuta kiri
ellegi ära sõimad, siis tuleb kohe vastus!, siisn on krdi ing haiged prostituudid....endised ja praegused ja ülejäänud närvihaiged ja muidu skisod! raha tahavad ainult ja muud midagi....mul on sadasid naisi olnud, aga siit ei leia küll ühtegi normaalset. Iga normaalne mees saadkas nad kõik kuu peale. Haige koht igaljuhul!
ps rõve suurte udaratega vananev lehm oled ikkagi!!!!!!

˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 13:53
mai saa üldse aru mis teeb endale siia siis konto kui kõik on haiged värdjad tema jaoks ma arvan et ta on lihtsalt üks kibestunud mees kes ei saa piisavalt naiste tähelepanu ja valab siin teiste peale välja ennast Minuarust on siis vägagi palju normaalseid inimesi vähemalt omas kogemusest ütlen seda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 14:09
Ka mul sarnane kiri temalt olemas Aha no kuna tema puhul tegu arvatavasti sellise äpuga, kes isegi mitte raha eest ei saa naisi, siis elab ennast siin nüüd välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 14:16
mis nüüd siin toimub? naised on hakandu omavahel siin kirju vahetama?

apelsin- mul tekkis küsimus.
ma oletan, et sa oled naine, kes peab endast lugu. ma saan aru, et sulle kirjutavad paljud ja et muu hulgas on seal ka inetusi, solvamist jne, aga ma tahaksin aru saada, mida pakub sulle või teistele naistele see, kui nad need kirjad teistele siia panevad?
mis rahulduse te sellest saate? mulle tundub ,et te otsite seda ise. nt ma vaatasin praegu, et see on teine teema, kus sa sama kirja kordad.
mulle tundub, et osadele naistele meeldibki tunda ennast ohvrina ja seda teistele siin ka näidata. et saab n-ö süü enda pealt meeste peale ajada.
ma ei õigusta mehi, aga ma ei oska (ja ei tahaks) ka õigustada neid naisi, kes ennast meestel ohvrina kohelda lubavad. ajage oma asju omavahel ja tehke nii, et mehed teid nii enam ei kohtleks!!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 14:26
utha : asi ei ole siin selles et keegi ohver oleks või ennast nii tunneks asi on selles et milleks kirjutada solvanguid inimesele keda ei tunta ? ja mis seal siis halba on kui näevad ka teised milliseid ennasthaletsevaid mehi siin käib. ma arvan et igal ühel on õigus arutada seda teemat mis ta tahab. ja see et me siin arutab mingi halediku üle see vb näitab sellistele meestele ka seda et nad ei ole midagi väärt kuna naised avalikult esitlevad neid ja arutavad selliste meeste rumaluse üle. ise nad end ei reklaami miks siis meie ei või neid tolguseid reklaamida ise nad on selle endale valinud .igal ühel on oma arvamus asjadest aga see et lihtsalt hakkata teist alusetult solvama ei näita just kõige kõrgemat mõtlemist.kui talle ei meeldi midagi miks üldse kontosid vaadata kui ta vihkab naisi miks üldse siia konto tegi kas meeste pärast ??
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 14:36
Utha, aga räägi, milles sinu probleem on? Kuidagi väga kibestunult kõlad siin? Tunned puudutatuna, et sa sellist kirja ei saanud?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 14:50
ma arvan, et just selles asi ongi - ohvriks olemise vajaduses. vabandust, kui kedagi sellega solvan praegu. muidugi oleneb inimestest, kontekstist ja paljust muust, aga ma tean (olen natuke kauem elanud ja on kogemusi), et on inimesi, kes ise otsivad neid olukordi.
sina PisiMimmu oled noor naine veel ja meie arvamused peavadki olema erinevad. sa ei pea tundma ennast puudutatuna.
see oli arutamiseks.
mulle ei kirjutata jah selliseid kirju. ehk olen siis ise süüdi selles?
ehk peaks ka tegema midagi, et keegi solvama tuleks ja siis neid siia copyma.. no muidugi olen ka kuulnud enda kohta siin nii seda kui teist, aga enamasti laheneb see kuidagi ise ja teistmoodi ning rohkem nii ei kohelda. kui ei suuda mehele teha selgeks, kuidas ta suhtlema peab, siis nendega ei suhtlegi, aga siia ma mitte midagi ei copy. never. ma pean endast rohkem lugu. see, kui ma mingid kirjad siia panen, et too mulle enesehinnangut juurde või tagasi ega võta nendelt meestelt seda omakorda vähemaks.
ega mina polegi teil ees.
kui tahate avaldaga, tehke seda, aga pidage meeles, et ka teie saadate selle tegevusega enda kohta teistele mingi sõnumi. võib-olla ka nii, et te ehk ei saa siit seda mõistmist, mida te ootate.

makit- ja milles sinu probleem on? tead, ma tunnen puudutatuna jah. tahaksid sa mulle saata sellise kirja, palun?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 14:59
makit, ja mis puutub kibestumisse, siis seda minus pole. seda nimetatakse terveks mõistuseks. mulle meeldib mõelda oma peaga, mitte teha järgi seda, mida teised ees teevad
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 15:05
Kahjuks või õnneks pean ma endast liialt palju lugu selleks, et sellise sisuga kirju saata, aga kui sa väga ilusti palud, siis ma edastan Sinu soovi kodanik boulder´le ehk saab ta sind kuidagi aidata ja Sinu soovi täita.
Milles minu probleem on? - tunnnistan ausalt, et hetkel ainus probleem on see, et kohvi on otsas ja ei viitsi poodi minna hmm... kui nüüd veel põhjalikumaks minna, siis vist on ka see probleemiks, et olen liialt laisk, et poodi minna ...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 16:43
makit- ma ei hakka sinult seda paluma, ka ilusti mitte mulle on küllalt sellest, et ma teiste kirjutisi siin lugeda saan.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 18:24
Kardad, et muutud kergelt masohistiks ja hakkab ehk meeldima? Esimesest korrast vast sõltuvust veel ei tekiks
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 18:46
makita- et hakkab meeldima siis mis? sinu palumine?
ma proovin paluda õigeid asju õigetelt inimestelt. ma parem ootan, kui mõni boulder´i taoline mulle kirjutab. siis vaatame, kes meist sadistlikum on
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 19:03
Vaata aga vaata, mis ulakad mõtted sinu peas ringi rändavad
Aga sadist? - Kõlab huvitavalt? Tahaksid sa sellest rohkem rääkida?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 22:30
ebaõigluse tipp. miks ma sellist kirja pole saanud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 23:13
Pane pilt,küll siis hakkad saama
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 08:58
Ma vaidlen vastu ei loe pilt vaid selle omanik. Mina kah pole saanud või kui siis ma lihtsalt unustan halva, ma ei tunne ennast puudutatuna.
Vist olen sellelt kasutajalt kah saanud (nimi kuidagi tuttav) kuna aga jutt ei käinud minust siis palusin ta kiri saata õigele aadressile.
Kahju ju kui inimene ootab kirja talt aga ei saa kuna see on läinud valesti.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 09:23
Autor: boulder

Saaja: Kaisukassike

Teema:
Saadeti: 2011-04-08 16:20:59
Loeti: 2011-04-08 16:26:31
kustuta kiri


tere
kas oleksid huvitatud tutvusest?


Igatepidi viks ja viisakas pöördumine ju
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 09:41
Nüüd siis on selge, et hr. boulder pole just mitte alati selge mõistuse juures kui on kirjutamiseg ametis. Tekib aga uus küsimus - milliste kirjade kirjutamise juures on mõistus olnud enam-vähem selge ja, milliste juures mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 10:05
Eks nende kirjade avalikustamisega juhtubki see,et inimene ei soovi alati ilusaid kirju avalikustada vaid siis juba kui peale mitmendat kirja riid käes on ning siis solvangud kerged tulema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 13:37
Sama teema ... Tänaks inimest ilusa kirja eest,aga blokk kah peal
Äkki on see meie kadunud Iff123 ...tagasi IHA avarustel
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 15:27
makit- seda, kui selge selle mehe pea on, saab vaid uurimise korras teada nii et... muudki kirjutama talle siis saab mingi arvu ehk teada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 17:17
Aga ebaselge ikka,kuidas Apelsin,Mis Marble kirju avalikustab..huvitav s6brannad või..ehk sama isik.
˅ näita rohkem ˅