Foorum
2011-04-02 17:11
Kasutaja nimega MAWERIX ei maksa seksieest. Alguses hämab sulle et pärast sexi saad raha , siis ütleb hiljem et on vaja raha välja võtma minna ja siis kui jõuate pangaautomaadini siis tuleb välja et raha polegi kontol. Siis küsib sult pangakonto nri ja lubab ylekande teha hiljem ja seda raha sa ei näegi enam kunagi Niiet naised kes tegelevad sponsoriotsingutega siis ärge selle kutigakokku saage!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-02 17:17
Patricia profiilist: Raha küsin ALATI ERANDITULT enne seksi!!!Niisama tutvujatel ja muidu naljameestel ja sõimajatel PALUN MITTE KIRJUTADA!!!!Sponsorlusega tegelen juba 3 aastat!!!


Tegid väikse erandi?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-02 18:47
Miks kohe inimene sedasi hukka mõista!? Äkki ühel ilusal päeval ongi ülekanne kodanik MAWERIXilt saabunud! Nagu ma aru saan siis ta ju lubas selge sõnaga, et ''kunagi hiljem'' Võib-olla on tegemist ajutise likviidsusprobleemiga. Ma annaks küll, vähemalt poolele naissoole võlgu. Nii ahne ei saa ju ka ometi olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 00:59
oot, et siis nagu liisingu või järelmaksu peale keppi ei saagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 01:20
Äkki püsikliendile tehakse mõned soodustused
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 01:29
kui arendaks seda teemat edasi, siis ehk õpilaspiletiga poole hinnaga?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 15:12
sõjaveteranid eelisjärjekooras ja pensionäridele soodustusi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 15:37
aprillis võiks sooduspakkumisi olla
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 20:55
Tulumaksu tagastus võiks olla.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 21:51
Issand kui kohutav!!!! Kas sellin asi on üldse võimalik???
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 23:53
˅ näita rohkem ˅
2011-04-04 00:08
.......vahel võib võimatu osutuda võimalikuks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 03:22
ara kujuta ette mord,kena n aist voib alatio sponsoreerida,sind vaga ei tahtnud,niikuinii kunagiei nussi sind enam,milleks siis toetada,aa miks sa seda ei maini et mul sai bensiin ka otsa..tra muidu ara ei lainud siit ka teistele ..teda ei maksa keppida,sellesuhtes tuss on hea vaike,tihe ja suhu votab ka hasti aga se eila mis ta ajab tahendab koik kes teda nussivad nussige tasuta,olgu see nagu se tasuta kakao pakkujad kuskil poes v nii...nagu need on,saad tasuta proovida loll eit,sa aaru otsin pikemat suhet normaalse naisega,voin toetada,ja ma ei taha mingeid yhe öö teemasi,loll olin et sind yldse nussisin,hea et vahemalt raha ei andnud.sa pead mulle raha andma,tra oleks ma selline halb inimene v nii,olekssu kohe nahhui saatnud aga ma ei julgenud...ei tahtnud ebaviisakas olla,aga ega see on selge iga heategu saab karistuse.....
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 04:33
mawerix, mis sa nüüd üritad oma mölaga siin asja siluda? ma kordan veelkord, need kuradi ahvid siin ja perverdid, kes teevad neid hoiatusi, et neid on faking petetud, te olete ise veel suuremad petturid kui kõik naised eesti peale kokku, ja mida te ulute siin? sitturid, äpud, olematu nokuga ahvid. loe seda teemat siin ja selline viha tekib meessoo vastu. milline ülbe ja õigustav jutt.. sa mawerix oled esiteks tugeva taandarenguga jobu, kiitled nüüd oma vägiteoga? sa oled debiil, muud ei oskagi kosta. ja need kusipead, kes siin kaebavad, teie minge kenasti kõik perse ja paras! sellist inimsaasta tulebki lüpsta, sest te ise olete selle korralikult tänu oma debiilsetele liigikaaslastele välja teeninud.
ja nüüd, parmaleikinid ja muud pervertide kaitseinglid, vot siin on põhjendus ettemaksule! miks küsida ettemaksu? vot lugege seda teemat!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 09:02
Nüüd ei saanudki asjast päris aru,mees otsib tasulist teenust tellides püsisuhet? Kas ta pidas silmas püsikliendiks jäämist? Või soovib hoopis kupeldajaks hakata.See ju eriti hea võimalus,et naine muutkui teenib talle raha ja tasuta kepp ka garanteeritud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 09:24
Ei tea,miks siin lehel peaks seksi ostmise pärast kemplema kui on olemas sellised interneti lehed nagu litsid.com või prostituut.ee jms,kus on kindlad hinnad ja reeglid paigas ning arvatavasti pole ei ettemakse ega petuskeeme.Ka hinnad pole kõrged võrreldes siinseid kuulutusi lugedes.Mina pole küll sealt lehelt kedagi otsinud aga lugenud olen ja ka pilte vaadanud.
Kas meestel on omane tahtlikult tünka saada ja kõrgemat hinda maksta,oskab keegi vastata??
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 14:33
sa lady oled ise kerge ajutursega,kui lahed selle teemaüpeale vihaseks see on selge ja sa jfjm...tra sa poel kunagi vist asjadest paristapselt arusaanud...iseenesest hea teema,aga ma ei usu et sul on niipalju voimu et koike seda litsikarja siin ohjata ja yldse kus sa seda votad et teenust tellides keegi pysisuhet otsik,se eon nagi vaga koomiline,millest selline arusaam jai,kas sellest et ytlesin et voin spon.kenat naist ja asi ei toimu yhekordselt...hahaha kas koik naised keda sa oled keppinud yle yhe korra..nendega sul on suhe siis olnud v ...ja sa laidy,usun et ara sa arritu tyhja asja parast.....loll lits
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 17:03
mis sina catrol siin teemas teed? ega sinust siin ometi ei räägitud või vahetasite mawerix´iga korraks osad?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 17:29
Castrol õi mawerix, kes sa parajasti ka oled,Ise sa ju kirjutasid,et otsid püsisuhet, aga sattusid litsi otsa sellise suhtumisega võid sa kuni elulõpuni jäädagi vaid prostituutide hooleks.Kui hästi läheb siis tõesti võibolla mõni vähemedukas võtab su püsikliendiks ja teeb 10% hinnaalandust
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 17:31
Utha- ju tal läksid kontod sassi,unustas kellena siin lehel on...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 22:16
no ega lollus pole karistatav,kahju vaid nendest naistest kes õnge lähevad
˅ näita rohkem ˅
2011-04-06 23:28
Kuule,on ikka küll,aga reeglina karistavad nad end ise ja üritavad seda siis teiste kaela ajada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 00:11
süvenege nüüd natuke sellesse rubriiki ja lugege, et siis kui mingi neiu julgeb oma suukese lahti teha,siis on tegemist viimase litsi ja lollakaga, aga kui mingi suvaline netipihkur ja potsensiaalne lapsepilastaja siia kaebama jookseb,siis on kõik maailma naised kohe süüdi ja see samapervert suur kannataja.. see mawerixtuleksüles otsida ja karjääri viia, mitte teo, aga selle labase ja õigustava jutu eest.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 00:43
loll lits ,mind sa ei pea otsima..
kle ma ei raagi siin suhtest.lihtsalt mingi ilus tydruk keda toetad ...need ei ole koik litsid siin,on ka selliseid kindlasti kes mingi toetuse eest ..on lihtsalt niii nous ennast andma...ma ei eta kas ta nyyd lits siis kohe oleks..kahtlen
ja tra liots lapsepilastaja oled sa arvatavasti ise see on selge,tramunniimedes nii suure suu endale siin saanud,vastu tuult hakkab ise lahmima mingit täis mädaniku siin,ebareealne lihtsalt tra sa ise ka kuuled mida sa siin raagid v trykid,v su aju ei suuda mitut toimingut korraga toimendada ..kipub kuumenema viskab vaiksed mulkad vahele okei tavai,huvviotav igaljuhul
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 07:55
Päris mitu korda tuli ülelugeda,et kõigest aru saada Aga üks asjalik lause siiski leidus:
"tra sa ise ka kuuled mida sa siin raagid v trykid,v su aju ei suuda mitut toimingut korraga toimendada"
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 08:58
jfjm sa ka endale ajaviite hobi leidnud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 10:37
See ajaviide mul juba pikemat aega.Hea on,et leidub selle pakkujaid
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 10:51
hm. castrol/mawerix. ma sain aru, et sa oled ikka korralike suhete pooldaja ja mingite "litsidega" tegemist ei tee. kuidas sa siis nüüd nii... miks sa oma mikile nii teed
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 14:37
see on selge ets avaga ei sa asjadest aru..iseasi on asjadest oieti aru saada,seda sa ei saa yldse,saad omamoodi aru..aga ma ei saa keelata selles sind
utha kas te tunnete mu mikit et teda nimepidi kutsute,yllatav aga jh ma ikka pooldan korralike suhteid aga,tehakse ju vahel ka nii,kui kysida miks?,siis ma ei oska sellele vastata,see lihtsalt on nii
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 14:46
Kes teab,kust saaks selle keele sõnaraamatu
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 15:17
Pakun, et sealtsamast lollidemaalt, kust mawerix ise pärit on
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 15:40
oh, mawerix. ma võtaks su ära. tuled mulle? tule kohe koos oma mikiga. mis siis, et ma pole teda näinud. kui näen, siis saan teda tundma ja panen ta teiste mikide juurde elama
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 15:58
utha,see miki ei ela teiste hulgas ,soe,niiske,pime kohake,ja ainult yksi meeldib talle kaia seal,jagama ei hakka peale selle pole probleemi teisel mikil kael kahekorra vaanata, nali.pole vagivaldne jfjm..kle ma voin ara tolkida,ega ma ei pane pahaks..inimesi on erinevaid,koik ei saagi aru saada..labi huumoriprisma sakit..lollidemaal viibin jah enamus oma ajast..
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 09:26
siit õpetus, et raha tuleb võtta enne ja sulas ning kohe kindlasse kohta panna eeke-e ei tasu küsida, neid lihtsalt eriti pole see on ka katseliselt kindlaks tehtud. kisab ikka see, kes ennast süüdi tunneb või tahab naist ainult endale hoida. tuss oli ju tihe ja suhu võttis hästi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 09:42
Siia võikski teha, lisaks hoiatuste rubriigile ka õpetuste osakonna! Nimeks võiks panna - Pisikesi kavalusi koduperenaistele. Seal saaks hakata avaldama oma laialdasi teadmisi. Ma omalt poolt võin ka lisada üht-teist... Kui harja vars seibideks saagida, saab sellest julgelt, oma mitu head komplekti, tamkanuppe
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 04:18
TÄHELEPANU! KASUTAJA MISHA36 !!

Tegemist siis skisofreenilise ja fanaatilise perverdiga, kes kasutab kontol võõraid pilte. Tegelikuses tegemist oluliselt vanema mehega, kelle nimi on Mihail.
Hoiduda temaga suhtlemast! Isik on korduvalt pervertsuste eest kohtulikult karistatud ja istunud ka vangis, kus ta kukeks tehti! Seda teadagi pervertse mineviku pärast!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-30 04:18
TÄHELEPANU! KASUTAJA MISHA36 !!

Tegemist siis skisofreenilise ja fanaatilise perverdiga, kes kasutab kontol võõraid pilte. Tegelikuses tegemist oluliselt vanema mehega, kelle nimi on Mihail.
Hoiduda temaga suhtlemast! Isik on korduvalt pervertsuste eest kohtulikult karistatud ja istunud ka vangis, kus ta kukeks tehti! Seda teadagi pervertse mineviku pärast!
˅ näita rohkem ˅
2023-04-05 23:38
Türa mis sitt
˅ näita rohkem ˅