Foorum
2011-02-19 23:37
Tegemist siis järjekordse libeda jutuga perverdiga, kes tahab sind niisama cammist näha. Mitte usukuda selliseid ulmelisi pakkumisi!

===================================================================
Pakun tööd ! says:
tere olen iha.ee tööpakkuja
= Lady Perry = says:
ahnii
ja mis tööd siis pakutakse ka?
Pakun tööd ! says:
võimalik teeni 50-150 eurot nagu alati.
= Lady Perry = says:
mis su kasutaja ihas ?
Pakun tööd ! says:
pole kasutajat .
= Lady Perry = says:
kuidas sa siis iha.ee tööpakkuja saad olla?
Pakun tööd ! says:
Otsin ihas tüdrukuid kes vajavad sponrorlust .
sponsorlust.
luba olemas .
= Lady Perry = says:
ahnii
Pakun tööd ! says:
ja küsin otse on raha vaja või ei .
kui ei otsin uue kliendi
= Lady Perry = says:
sa ei ole tööst rääkinud
Pakun tööd ! says:
pane kkäima ja räägime edasi .

Pakun tööd ! wants to start a Video Call with you.
Accept (Alt+C) Decline (Alt+D)

= Lady Perry = says:
ei pane ennem kui tööst räägid

You missed a Video Call from Pakun tööd !.

Pakun tööd ! says:
paljastad ennast kokku pool tundi .15 minutit näitad ära saad 150 eurot ja siis pead 15 edasi .
Niiet soovid teeni või ei !
= Lady Perry = says:
nii pallju raha kohe?

============================================================================
väike väljavõta msni vestlusest.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 08:52
Krt. see on nagu reklaamipaus! Just hakkas põnevaks kiskuma ja siis katkes... Tuleb äkki mõni järg ka või? Mis siis edasi sai? Millega see lugu lõppes? Miks ma nii ahvatlevaid pakkumisi ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 10:49
üsna kerge vaevaga õnnestus mul tasu 300a euroni kaubelda, asja kiiksuks jäi muidugi see et ennem on ikka 15 minutit vaja ära näidata ja läheb maksmiseks..
selliseid tegelasi on väga palju, lihtsalt selle tegelase panin siia kuna ta esitles ennast iha.ee tööpakkujana. järelepäring moderaatorilt seda, ülaatus-üllatus, ei kinnitanud - mida oli ka arvata.
see näide siis sellest, et ei ole mitte weebika pakkujad pahatihti petturid vaid hoopis kari perverte kes head õnne otsivad.
seega ärge hädaldage siin töllakd koguaeg et see ei teinud showd ja too ei teinud, vaadake oma pundi esindajaid esmalt..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 10:53
unustasin lisada, et peale seda kui tema täisnime küsisin, mille oleks peale kannet naguinii teada saanud, oli sponsor nõiaväel kadunud.
ju siis mõistus lõppes sealmaal otsa ja ta ei talle ei tulnud minit suvalist nime kohe pähe - see on ka loomulik, kuna selliste tegelaste ajurakud asuvad tavaliselt peenises..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 10:57
Mulle kõrvaltvaatajana on jäänud mulje, et niipalju kui leidub idioote kes seda tarbivad, leidub ka neid kes seda pakuvad! Üsna võrdne seis. Viriseda pole küll mõtet, ise oled selle tee valinud. Ega vist ükski leib ei tule lauale lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 11:07
jah, seda küll - pigem oli selle hoiatuse eesmärk selles, et vaadates seda hoiatuste rubriiki, siis virisejad ja kaebajad on just mehed, kuid pigem on kaalukauss vastupidine. lihtsalt neiud keda pervid on üle lasknud ei jookse siia vinguma.
kui nüüd sellelt pervilt sada kroonikest ära võetakse, siis nutab omal silmad peast välja ja tuleb siia foorumisse halama, kuigi ta pole varem foorumit kordagi külastanudki..
siis leitakse foorum üles kui mingi mimm pepu lohku tõmbab.. samas on selle sama mimmu kohta siin ehk juba 100 hoiatust üleval..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 07:36
sa heelia oled ikka rohkem petnud inimesi
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 07:46
Vat jahimees,sa polegi esimene,kes tünga sai.Ma ju ütlesin sulle,et mõistust on vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-02-21 10:32
jahimees999 sul oleks aeg vist uus konto teha, selle ja yazuu5e oled sa päris korralikult täis pasandanud kui sulle pole veel kohale jõudnud muud ma ei oska sulle küll soovitada
˅ näita rohkem ˅
2011-02-22 18:58
sa võiks ennast vaadata kõõm
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 00:43
jahimees999/yazuu5, loe uudiseid, varsti oled sina jahitav, ja kõik teised sarnaste huvidega tegelased sinu sektist..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 22:43
heelia,mis kas blokiti????
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 23:58
sa silver poiss oled juba nagu villu parvet
˅ näita rohkem ˅