Foorum
2011-02-17 15:30
tegemist on inimesega kes üritab erinevate msn aadresidega raha välja petta
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 12:06
ot, kuidas erinevate aadressidega? st et nimed ka vahetuvad tal msn-is?
ja mil moel sina sellega siis seotud oled? arvasid, et saad erinevate naistega msn-is suhelda ja omavahel olles vaadata, aga tegelikult oli sama inimene ja said aru, et oled saanud mitmel erineval moel petta?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 19:00
see värd tahtis minult tasuta showd, ning kui keeldusin ähvardas et hakkab minu kohta laimu ajama!! Tema pärast pidin eelmise msni aadressi kustutama!!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 21:52
Lapsed marss liivakasti. See on täiskasvanute sait.
Kui sa oled täiskasvanu siis käitu ka nagu täiskavanu.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 23:57
sa kuldneshow oled enne ka siin petturit pannud.sul on mitu kasutajanime olnud,mis on kiiresti kinni pekstud,sind tuleks reaalis kinni pyyda ja natuke uhmrit anda,mõned näpuluud puruks trampida,ahh,mis arvad
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 00:12
ei ole tahtmist kellelegi siit hoidjaks hakata, aga peab mainima, et see suhtlemine siin teemades meenutab ka mulle pigem mingit laua all teineteise jalaga togimist kui soovi midagi arutada
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:08
kuule, jahimees, kas see natuke vägivaldne ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:32
Utha,minu mäletamine, et ka sinule meeldib veidi olla vägivaldne.?
Paraku osa inimesi oma käitumiste, tegemistega toovad esile seda , et neisse suhtuda negatiivsemalt.Vahel peaks kommi ka vitsaga asendama.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:57
risto, mu pisike. tegelikult mulle ei meeldi ja ma ei ole ka vägivaldne. see, mis oli, oli öeldud naljaga
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 20:12
see jahimees999 aliaz yazuu on ju ise üks vana pervert. ajab siin lehel alaealisi taga, ju siis mingi pedofiilia kiiks küljes. seda meest tuleks natukene raputada või lasta tema arvuti läbi otsida, see tõenäoliselt kubiseb alaealiste seksipiltidest.
mida sa siin seletad töllmokk koguaeg, sa oled ise ju netipihkur ja naist arvatavasti kunagi ei saa.
kuldneshow jutt on usutav, sest ma olen selliseid jobusid siin küll ja küll näinud ja ka foorumis kenasti ära märkinud, need võltsiad ja valetajad. mida te siin pasandate oma petturitest, ise olete kõige suuremad petturid ja mis veelgi rõvedam - perverdid!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 11:19
kuldselshowl mitu kontot,nagu heelia jne...vana pirita libu,muideks mul pole yazuga mingit pistmist ullike,seda panid ikka mööda
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 11:28
Autor: jahimees999

Saaja: heelia

Teema:
Saadeti: 2011-02-20 11:17:59
Loeti: 2011-02-20 11:21:07
kustuta kiri


tere lits,kas oled jälle petturlusega tegelemas!!!!!!!!!!!

=================================================
sa oled niivõrd nõrk pervert ei julge isegi vastukirju saada. blokeerid ja siis kukud kirjutama. arva mida tahad pärdik, siinsed foorumi alalised tegelased teavad täpselt kes ma olen ja ka seda et ma mitte ei ela kusagil pirital ja kindlasti pole ka libu
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 22:31
pole kedagi blokkinud,ise peksad kinni kõike kes su ära tunnevad või on su käest petta saanud...aga libu sa oled,kusjuures paras peldiku selma ka ja su teine konto on mis arvad,kuldneshow,ja muud veel teisedki,muideks kasuta ikka oma pilte aga mitte sõbrannade omasid
˅ näita rohkem ˅
2011-02-23 21:40
minu meelest on perverdid ka need naised kes seda cämmi jama näitavad,minge tööle....mida te sittate seda foorumit siin,tõesti mitte midagi targemat enam teha pole kui siin vigiseda üksteise kallal,paha hakkab Heelia saad aru,sinu kommentaare on kogu see foorum täis.....mine osta elu omale.....kasvõi väljapetetud raha eest
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 13:33
üllatus üllatus. need nimed siin on mitmeid ja mitmeid kordi läbi jooksnud foorumist.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 18:29
kuldneshow on tõesti petis-hoidke eemale....
˅ näita rohkem ˅