Foorum
2011-02-16 14:22
tartus on selline suli helistab ja lepib neiuga kohtumise kokku tuleb kohale ja siis pärib era elu järgi ja siis sõidab ära selgitus on päris lihtne mulle ei sobi midagi. TEL nr on sellel tüübil selline 56378599. sinine audi 180 AYS.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-16 15:23
Aga raha ikka maksis?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-16 15:26
hm, päritakse elulisi asju, aga mida siis nimelt? seda ka, kus ja kellega elatakse, kus töötab vms? või mille seisneb tema suliks olemine, ei saanud aru
˅ näita rohkem ˅
2011-02-16 15:32
poiss põrutas kiiresti koju tagasi, kuna hommikused tabletid ununesid sisse võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-02-16 15:37
kui kohtuti ikka mingisuguse elukaga, siis ei ole ime et tal kiire hakkas..
ehk päris tõesti kust sigalast neiu0021 põgenenud oli..
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 16:48
vaadake kallid kasutajad ja kaasmaalased see neiu on tema kohta palju üeldud 2 konti ja rõve eit asi seisnes selles et leppisin temaga kohtumise kokku kui nägin milline on noo temale see neiu1 euro sent ka palju temale.neiu0021 ja et raha ei saanud ja minema kohe sõitsin siis see mure et pidi tulema ja selle eest nõudis 40euri haige eit,ja mis mu auto siia puudub audi jne siis lihtsalt inimesel kade et temal pole ja selle eest ,mida ta laimab siin mõtlen talle mingi karistuse välja .ja tõesti kui mõni on sunnitud teda võtma raha eest tunnen kaasa fack raisk
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 16:52
No erilised ja rõvedad maksavadki ju rohkem. Nad on eksootilised. Delikatessid ikka maksvad.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 16:57
võ i veel parem võtan tolmu imeja ka seksikam ja vähemalt ei mõlise ,kuradi idu on küll loodud ma ütlen .usu kui näed ja küsib sama summa lampi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 16:59
ja konto on adminni poolt plokidud ei saagi iduga arveid klaarida loodan et kellelgi õnnestub
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 19:40
Huvitav milles on probleem. Piiga nii kuivale jäänud, et paneb lausa siin vinguma. Aus mees oli ütles otse ei sobi sa mulle. Mida ta siis tegema pidi?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 20:26
khm. tähelepanek.
sa MexicoBoy teatasid siin, et tunned kaasa nendele, kes teda raha eest võtta tahaksid. kas see mitte ka sinu enda kohta ei kehti?
kas peaks ka sulle kaasa tundma ehk? sul endal olid ju ka plaanid temaga. seni olid, kuni said teada, et ta polnud see naine, kelleks sa teda pidasid ja siis tegid koha pealt minekut. oli ju nii?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 20:44
Käisin ühel päeval kingi kevadeks ostmas.Proovisin neid jalga ja klienditeenindaja tõi mulle mitu paari ette,et parajaid või sobivaid leida aga seekord ei sobinud ükski paar.Lahkusin poest ja raha jäi alles,isegi müüja ei soovinud kingade näitamise eest raha,ainult lahkelt naeratas kui poest lahkusin
Nii peaks olema ka tasuliste naistega.Kui ikka lähen ja vaatan kauba üle ainult ega ikka maksma ei peaks kui ei taha ega sobi ta mulle
˅ näita rohkem ˅
2011-04-03 22:01
elmar59-õige ta on. sina jäid kingadeta ja neiu ilma loodetavast noormehest.
vaevalt müüja kibestus ? neiu aga Tartus kindlasti, et tel nr-t ja autot siia lisas.? igal juhul noormees suutis väärikalt võita.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-05 20:35
aga andke tõesti anndeks see auto nri avalikustamine on ju era õiguste rikkumine ja veel haledam on see et siin kirjutab ja hoiatab et kutt sõidab ära kui eit ei meeldi , aga mis ikka mina elan edasi ,vähemalt ei ploki kontot ega tee muid lollusi et peaks häbi olema .aga varsti algab jälle maltsa hooaeg siis saab neid pilluda kahte lehte kuradi naljakas ikka oli see olukord järgmine kord lubas mu sõber temaga kohtuma minna ja fotaka ka kaasa võtta .siis tuleb tõeline näitus ,aga seniks toredat komenteerimist ja minu materdamist nende tartu jõhkralt kaunite seks maltsadega
˅ näita rohkem ˅
2011-04-05 23:55
MexicoBoy-ära lase end häirida nendest kommentaaridest.Elu läheb edasi.Igasugu isikuandmete , auto nr,telefoni avaldamine siinses keskkonnas näitab avaldaja labasust?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 20:20
ma arvan....mitte 1ki inimene pole ideaal.....isegi mitte sina ja isegi mitte mina....ei saa ju kohe öelda,et rõve jne....muidugi ei teinud ta õieti et numbrit(auto)kirjutas välja....igal inimesel omad vead ja miks siis raha eest keppi tahad....muidu ei saa w???minu arvamus,et kedagi ei tohi mõnitada ja isegi norida....
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 20:38
Ja isegi vastaspoole konto blokkimine on labasus
˅ näita rohkem ˅