Foorum
2009-09-24 17:08
saatis mulle postkasti:
tere...mul oleks selline huvitav asi välja pakkuda...et mõnusa raha eest ...tahaks näha kuidas koer sind seksib...olen kuulnud et naistele see hullult meeldib kuna koertel suht eriline riist ja päris suur ja keppima pidid ka metsikult et tahaks seda nagu reaalis näha...oleksid nõus
˅ näita rohkem ˅
2009-09-24 20:32
ta saaadab seda vist kõigile ,haige inimene...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-25 09:13
loomakaitse seltsi waja sellele mehele .... ip järgi saab kindlasti kätte kes ta on ja kus pesitseb ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-25 09:21
zoofiilia,nekrofiilia,pedofiilia jne. on haiglaslikud nähud. Ehk siis kuuluvad psühiaatria valdkonda. Kui siin saidil liigub mõni nn.hulluarst, siis ole hea ja tegele sellise tüübiga enne kui hilja pole, muidu pakub varsti sexi iseendaga ja see vast veel hullem, kui koeraga.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-25 15:12
mina sain ka selle kirja
˅ näita rohkem ˅
2009-09-25 15:34
Mees on enda koerale kupeldajaks hakanud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-28 13:10
Sain ka kunagi sellise kirja. Pakkus veel mingit ulmelist summat selle eest. Otsustasin natuke tema mänguga kaasa minna ja ütlesin, et olen nõus. Sellele järgnes paar linki videodele, kus koeraga toimetamist näidati ja siis hakkasid isiklikud küsimused tulema. Et kas sul meest on ja kas sul lapsi on ja siis kui ütlesin, et ei ole, siis tuli kiri selle kohta, kuidas tal on juba ette kahju minu tulevastest lastest, sest nende ema laseks ennast koeral ka panna jne jne. No ühesõnaga püüdis selgeks teha, et ma olen haige inimene. Kuna selle teema arendamine temaga oli minu poolt kõik lihtsalt mäng, siis kostitasin teda samuti jutuga sellest, kuidas ta ise on haige kui arvab, et naised on rõõmuga nõus tema perverssustega kaasa minema ja kuidas ma sain tema kulul kõvasti nalja, sest nii haleda fantaasiaga poisikest saab ikka kõvasti naerda.
Seega, kes tahab huumorit saada ja veenduda, et issanda loomaaed ON suur, siis vastake talle jaatavalt ja vaadake, mis edasi saab.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-29 11:01
Sellisel juhul... hehh, leidis ka meetodi, kuidas teistele oma üleolekut tunda anda ja oma alaväärsuskomplekse välja elada...
Issanda loomaaed on ikka väga kirju....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 13:55
minu meelest ka pervertide arv ei tohiks siin vähemalt kasvada, võime olla tolrantsed , aga mingi piir kindlasti on, näiteks ma siiski suhtlen alati inimestega , kes ikka piiridesse jäävad lihtsalt mõnusat vaheldusrikast puudutusmängu naudivad.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 16:48
Äkki ta proovis ise,,,aga ei saanud ta koer temaga hakkama,,,?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 21:36
kasutaja: thegod
kirjutas nii mulle
......soovid leida sponsorit...mul on sulle selline huvitav idee välja pakkuda...nimelt ma hiljuti sain teada et naistel meeldib koertega seksida...noh mitte et kõik seda teeks aga nii palju nagu ma olen lugenud ja uurind tundub et siiski paljud seda salaja ikka on teinud ...ja väga kiitnud pidi olema mega sest just riistakuju on nii eriline ja jäme pidi ka olema...mõned ütlevad et meest ei tahagi enam...räägitakse et saadakse mitmeid orgasme ühe akti ajal ...et mul tekkis huvi seda nagu näha see päris seksikas...ma pakun välja sulle et saad raha kui oled nõus tegema...mis arvad ???

Kahtlaselt sama jutt. Tundub, et tegu sama tegelasega.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 21:58
hahah koera keppi,tegu minuarust kas siis sellise inimesega kes lasi koeral ennast keppida ja nii meeldis et tahab nyyd teistele ka soovitada aga vaga ei julge eks gaidki v kuidas seda kirjutatakse gei v gai passvad ka tykk aega kapis ennem kui paraadile lahevad...aga isiklikult arvan et naised naised lihtsalt tahetakse kott pahe tommata,kaite nussite rahaeest ara ,,koeraga,, vana filmib seda ja myyb netis zoofiilidele maha ja saab veel kovasti naerda kui lollid te olete,,keppi ikka andke tasuta ps jutud liiguvad et nii monigi naine on seda siit saidilt juba teinud ok tegelt pole kus ma neid jutte kuulma peaks aga isiklikult arvan et kindlasti moni naine on silma kinni pigistand ja endale uue fetisi avastanud ja noh kui kuskilt veel ei saa ka,,see juures ka siit siis,,, siis on ju hea,votad koera,ega siis niisma vanamuttidel koerasi pole.ikka vaike soolakala mukile ohtuti ja koik on rahul....see juures voite nyyd jatta kirjutamatta et vaat kus tyyp tuli sellisele asjale ,kindlasti ka imelik peast..olengi..haha aga mitte nii imelik et koeraga kepiksin ja rahaeest ka
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 22:05
jh arvan ka et siin on kivi hooranduse kapsaaeda...ma väga austan naisi kes ennast austavad
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 23:09
Autor: thegod

Saaja: BarbWire

Teema:
Saadeti: 2010-05-04 21:57:43
Loeti: lugemata
kustuta kiri


tervist...mul on sulle selline huvitav idee välja pakkuda...nimelt ma hiljuti sain teada et naistel meeldib koertega seksida...noh mitte et kõik seda teeks aga nii palju nagu ma olen lugenud ja uurind tundub et siiski paljud seda salaja ikka on teinud ...ja väga kiitnud pidi olema mega sest just riistakuju on nii eriline ja jäme pidi ka olema...mõned ütlevad et meest ei tahagi enam...räägitakse et saadakse mitmeid orgasme ühe akti ajal ...et mul tekkis huvi seda nagu näha see päris seksikas...ma pakun ideed et kas oleksid huvitatud ...tasu eest näiteks ...kas on kogemust ka või ei ole ?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 23:11
Vastaks nii et see loomade pilastamine võib valusalt kätte maksta. Just lugesin " Õhtulehest " kus üks Belgia nimekas arst sai oma koerte poolt surnuks puretud, oli loomakesi ( või noh suured koerajurakad olid ) aastaid seksuaalselt väärkohelnud. Niiet, thegod, don´ t play with the fire
˅ näita rohkem ˅
2010-05-08 18:16
Ma käisin koeraga jooksmas, siis see just rääkis, et ühel ta tuttava tuttaval pidi peremees ikka väga imelik olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-08 22:39
seganevend. Koeral oli jooksuaeg ja sina sattusid nendega koos jooksma?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-08 23:50
ma ei ole saanud sellist teadet kelleltki, kuid pakun, et oleksin ka temaga suhelnud, et teada saada, kas on tal on fantaasiad, mida ta
teistele pakub, kuid kunagi teinud ei ole... vs ongi tegelikult midagi tehtud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-11 06:41
Juuksur kui sa seda tõesti niiväga kogeda tahad, siis sabaliputada oskan ja mis see paar korda siis haukuda pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-11 06:42
Juuksur kui sa seda tõesti niiväga kogeda tahad, siis sabaliputada oskan ja mis see paar korda siis haukuda pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-11 13:59
seganevend - mul olid temaga teised plaanid. ei tunne sellest puudust
˅ näita rohkem ˅