Foorum
2011-01-19 07:35
Naised ettevaatlik!!! see kasutaja palub naidata end veebikas ja utleb,et maksa....naitad talle mis ta tahab ja siis ta blockib teid...lubab ,et maksab 50 euro siis 60 euri....OLGE ETTEVEETLIK
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 07:37
tema skype on sitapea113
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 11:28
no see skype räägib ise juba kellega tegu ju kuidas sa siis sedasi ämbrisse astusid??
pane tähele, nüüd tuleb siia teemasse oma 10 töllmokka ja hakkavad veel sind süüdistama
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 12:43
Tegelikult ma hakkan nüüd mõtlema, et äkki see petturlus ei olegi nii paha nähtus. Äkki see aitab hoopiski veebi kaudu raha lunijate arvu vähendada ning samas ka sunnib naisi rohkem meestele rahapakkumiste peale "EI" ütlema
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 12:51
Millegipärast need naised ei võta siin kuskil sõna, kes raha kätte on saanud
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 14:28
No see siin ju hoiatused foorumi lahter. Selleks kus soovitatakse peaks olema eraldi teema, seal siis saaks kõik soovitada kedagi jne. Need kes raha kätte saanud need soovitavad neid tegelasi kes maksavad ja maksjad soovitavad neid tegelasi kellelt tegelt ka kaupa saab peale maksmist.

Samas jah iseenesest see teema oleks mõttetu, sest seal võivad ju vabalt petturid enda üht kontot mitme vari konto alt soovitada jne.Ja samuti mitte maksija võib oma üht kontot mitme vari konto alt ka soovitada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 21:19
Ma lugesin ja lugesin, kahtlesin oma mõistuses. See vist tõesti vigane.
Muud ei oska ma taas öelda et, kasva suureks. Õppi ennast müüma kui häda nii suur.
Tark mees oskas sul naha ülekõrvade tõmmata.
Õpi aga ära süüdista teisi oma lollustes.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-19 21:40
kahju jah, et oma rumalusest nii palju vigu tehakse. see paneb mõtlema.
sweety - loodetavasti õpid nendest vigadest või õpid targematelt, kes on enne asjaga tegelenud. ei oska muud ütelda
˅ näita rohkem ˅
2011-01-20 09:32
Kus need vead siin on ja mida siin veel õppida juurde vaja on Saan aru kui tööandja pettis ja ei maksnud palka välja
˅ näita rohkem ˅
2011-01-20 11:07
Ma pakkusin ammu välja, et prostituudid peaksid oma ametiühingu tegema
˅ näita rohkem ˅
2011-01-20 14:46
tehke ametlikult veebi ja ei satu sellistesse olukordadesse
˅ näita rohkem ˅
2011-01-23 02:55
kaeba töövaidluskomisjoni,et töötasu jäi saamata imelik et sellisele töllakale ennast naised näitavad ka,paha lugu,see iha1990 istub jutukas emamuse ajast mine püüa kinni
˅ näita rohkem ˅
2011-01-25 19:38
Ta lubab lausa et laseb arvuti tühjaks teha Kui keeldud sellest mida ta sulle pakub
On ikka loll küll
˅ näita rohkem ˅
2011-03-03 20:48
ilmselgelt on see mingi väike poisike kes loodab väikest erutust vahelduseks selle et peopesasi hõõruda mullegi on ta kirjutanud, mõttetu väike nolk. ma ei näe mõtet, miks üldse ta kirjadele vastata?
ja soovituseks teema algatajale : Ära siis teine kord tee nii et näitad kõik "asjad" ära juba. näita natuke ja palu sii raha (kasvõi mingi osa) ja siis näita lõpuni kui raha käes ja kui inimene ei taha maksta siis miks üldse edasi jamada temaga ja endale muresi tekitada? Pole ju mõttet.
˅ näita rohkem ˅