Foorum
2011-01-16 14:01
miisukiisu0 järjekordne pettur siin saidil, laseb VIP konto kinkida lubades vastu midaiganes...tegelikult ikka sama vana petuvärk
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:03
KIIMAKOTT.JÄLE
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:05
Tubli kiisu. Lollidelt tulebki raha ära võtta.
Jumalast tubli piiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:09
Ma polegi võtnud vaid ta solvus kui ütlesin et ma ei liigu paigast kui ei osta midagi,aga see kiimaskott läks marru kohe.Ma ütlesin ma võin ka kodus olla.Mina ei ki kiimatsemas nagu tema ja mõningad ja siis virisevad kui oma saa.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:11
Näete millised kiimakotid siin on.LUBAS MIND TAPPA,ähvardas juba.TOREDAD kiimakotid kükl See ähvardaja on blackjack333
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:13
Huvitav,mida ta selle kommiraha eest lootis saada
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:16
Mina pole midagi lootnud vaid need on piltide eest mitmete piltide eest.Aga nüüd tuli välja nii et ma petis,kuigi ma ei paku kontodel ennast,ning asi nii kaugel et see blackjack333 ähvardas mind mahalüüa ja kõik.Mina võin kodus ka istuda ja raha pole ma saand.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:24
DD...dramaatikud ikka olete....mingid libud esinevad siin vahvate lubadustega et maksa 5 euri siis räägime kohtumisest jnejne...njuh rasked ajad siinkandis ja arusaadav et ajudeta blondiinid vajavad cashi aga teenida seda muudmoodi ei oska kui siin lubadusi jagades ja rahvast pettes...sellistega vota 1 ja viska teist
Ja hei pettur miisukiisu0...loe oma meilid üle mida koike lubasid ja mida täpselt noudsid....vaata peeglisse enne kui kedagi süüdistama tuled!
Tappa pole sind keegi lubanud....ütlesin et teen koik et sind kiiresti üles otsida-pohimotte pärast...ja teada anda siinsetele vähestele normaalsetele inimestele kellega tegu et teataks sinusugustest mottetutest tibidest hoiduda...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:26
Pole kiimaskott vaja ennast õigustada,et kedagi saada ole ka mees mitte pede või ähvardaja.OLED JÄLKUS ISE.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 15:49
blackjack333 see VIP konto plekib mingi 2 euri, mis sa lootsid siis selle pisku eest keppi saada või? See pm jah mille pärast inimesi üles otsida või karjääri sõidutada
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 16:23
Ja mis on kõige huvitavam,et mina pole kellegil omale ka palunsud lasta mingit vip kontot.See kiimakott valetagu rohkem ja jagagu ähvardusi
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 16:26
ma nüüd ei saa sellest aru et kas see blackjack333 et midagi tõestada tegi mulle vip konto,no see on veelgi jäledam temp,mida kohand.Ma ei palu kedagi seda teha,aga noh kui see kiimakott tegi suured tänud
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 09:12
blackjack333 kas sa siis maksid miisukiisule 5euri?Ja siiste alles pididte ju rääkima kokkusaamisest? Oli nii või ma sain milleski valestiaru.Et pidite rääkimaaga mitte veel kohtuma?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 09:48
See tõbras pole minule midagi maksnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 10:17
Näiteks ma toon teile kohe ka 1 näite.Tuli mu kontole selline isik nagu marko3993 ja kirjutaks et sinuga ma vallatleks,ma lõbust kirjutan et nähke ka vaeva selleks,siis teate mis juhtus,ta kirjutas mulle mine NAHUI ja blokis et ma ei saaks talle kirjutada.Täitsa nõmeduse tipp,ma ei kavatsegi ise kellegile kirjutada ja teiseks,vot selliseid mehi liigub siin palju,midagi saa siis nahui jne.Kasvatus on puudulik mida võin öelda.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 11:40
Kuna labane pettur miisukiisu0 ajab siin möga suust välja siis panen siia üles viimase tema kirja kus sarjab mehi kel kahju 5-st eurist ma ei teagi mille eest))...loomulikult maksin mitte ei lubanud maksta...ja loomulikult pole keegi mingit keppi küsinud selle tühise 5 euri eest...lihtsalt point selles et mitmed mottetud tibid küsivad inimestelt cashi lubades vastu midaiganes aga pärast cashi maksmist lihtsalt kaovad ära (foorumi inf)...seejärel kui viisakalt meelde tuletada lubadusi hakkavad spämmima mingi mottetusega....aga eks igaüks tehku ise omad järeldused...minust niipalju et olen siiani vältinud neid rahalunijaid kuna loen foorumitest et pettureid palju-njuh 1 x hakkas hale ja maksin...loomulikult rohkem petturitest kerjuste loksu ei lange

Autor:
miisukiisu0
Saaja:
blackjack333
Teema:
Saadeti: 2011-01-16 13:32:49
Loeti: 2011-01-16 13:33:31


teate te kõik siin sponsorid,aga 5€ kahu et midagi saada.Kui oled selline mees nagu ma ankeedis kirjutasin siis juttu pikka pole

...minu jaoks teema ammendunud...kes tahab suhelda lollivoitu petturist blondiiniga miisukiisu0...olge head
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 11:42
jah kõik õige aga mida kiimaskott virised kui pole raha teinud,ja et midagi tõestada tegid kähku mulle mingi vip konto,mida ma pole tahtnudki ja juttu polnud.Ma kirjutasin et võin ka kodus olla.Sina kiimaskott täitsa jäle ..Mõtle veel asju edasi.Õige juttu pikka polegi teiesugustega.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:06
DD...sa miisukiisu0 oled ikka jumala ajuvaba...voiksin siia ju panna ka kellaajad sinu noudmiste ja vip-kontode maksmise jne osas et rahvas näeks et sa lihtlabane pettur oled-aga ma ei viitsi sellega rohkem aega raisata....kes tahab saab sinuga otse suhelda ja ise veenduda sinu motiivides.....keegi siin mainis eespool et saidil palju perverte mehi-kindlasti liigub ka siin nii rumalaid kui pervertidest mehi...aga mitte vähem liigub siin ka lihtlabaseid litse, lolle ja petturitest naisi...aga onneks on siin ka normaalseid inimesi nii naiste (kui eeldatavasti meeste) hulgas, nii et valigem lihtsalt normaalsed suhtluspartnerid))
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:17
Mul sinust ja su kiimastest arvamustest täiesti suva.Ole edasi kiimas ja ähvarda teisi,ja mõtle asju edasi.KIIMAKOTT.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:18
DD...sa miisukiisu0 oled ikka jumala ajuvaba...voiksin siia ju panna ka kellaajad sinu noudmiste ja vip-kontode maksmise jne osas et rahvas näeks et sa lihtlabane pettur oled-aga ma ei viitsi sellega rohkem aega raisata....kes tahab saab sinuga otse suhelda ja ise veenduda sinu motiivides.....keegi siin mainis eespool et saidil palju perverte mehi-kindlasti liigub ka siin nii rumalaid kui pervertidest mehi...aga mitte vähem liigub siin ka lihtlabaseid litse, lolle ja petturitest naisi...aga onneks on siin ka normaalseid inimesi nii naiste (kui eeldatavasti meeste) hulgas, nii et valigem lihtsalt normaalsed suhtluspartnerid))
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:22
Teid siinseid KIIMAKOTTE jälkusi tuleb valida.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:27
miisukiisu0 õieti panete,sest,minagi siin kirjutasin et nõmedad mehed,ja esimene sõna mis tuleb kepime jne.-si.Kuigi ma ei paku midagi aga siiski tulevad.Jälkused nad ised.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:40
No blackjack333 mida sa vingud 5 euri ei kandnud sina tahtis selle summa eestkokkusaamisest rääkida nagu eelevalt kirjad.5 euri pole siispole kokku saamisest midagirääkida
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:47
blackjack333



2011-01-16 14:24:06

DD...dramaatikud ikka olete....mingid libud esinevad siin vahvate lubadustega et maksa 5 euri siis räägime kohtumisest jnejne...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 12:58
Kui te räägite siin mingitest libudest,siis teadke et sellel lehel me kõik libud,ja kaasaarvatud ka teie.Ja mis puutub sellesse KIIMAKOTTI siis ma tõesti sooviksin tibla sinult blackkjackk333 näha seda kus sa oled mulle midagi maksnud,pane ka siis siia ülesse tehtust väljavõte,ning see tõestabki sinu ausust et tõesti oled teind midagi,aga kuna seda pole siis momendil oled sina siin suur petis.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 13:02
Õige miisukiisu0 kui mees räägib et kandis teile raha ,siis näidaku ka kõigile et on kande tõesti teinud sellele kontole,ning on petis,aga momendil seda pole ja paljas sõnadekõlks,siis ma arvan ja olen veendunud et see blackjack333 on ise suur petis.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 13:47
Kas te tõesti arvate, et meid huvitab, kes kellele andis ja kandis või ei???
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 13:51
siis ei maksa ka siinsetel enamustel ka pläma ajada.Teie mehed siin klatsite ja nimetate kõiki petturiteks vot selline tegevus õige näita tehtust ka kannet.Kohe ju selgus majas.Aga ma siin lehel muud ei loegi kui klattsimine käib,aga ise samasugused,klatsimoorid,
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 13:52
prostid kaklevad 5 euro pärast, no anna minna tõesti
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 14:35
me ei kakle midagi mul täitsa savi.Aga et solvad siis mida teie siin teete,muudkui nääklete.Ja teate mehed on samasugused prostid,mõningasmõttes hullemadki.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 14:51
Vot see mis siin teema-rubriigis (hoiatused) toimub ongi üks paljudest põhjustest miks ma avaliku sponsorluse otsimise vastane olen.
Sellega muutuvad inimesed amoraalseks.
Aga jällegi - see vaid minu subjektiivne arvamus
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 00:15
Aga avalik sponsorluse pakkumine on ok jah?
Ma uurisin ka lehega tutvumise käigus seda kuulutamise oskaonda, mulle jäi nagu silma et sponsorluse pakkujaid on märgatavalt rohkem.
Ei, täitsa naljakad jutud siin foorumis Oskab keegi protsentuaalselt öelda, kui palju kogu sellest supist ka tõele vastab? Ulgumist on rohkem kui rubla eest, kes tapab ja kes petab. 5e euri pärast tehakse selline tsirkus.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 00:20
Aga avalik sponsorluse pakkumine on ok jah?
Ma uurisin ka lehega tutvumise käigus seda kuulutamise oskaonda, mulle jäi nagu silma et sponsorluse pakkujaid on märgatavalt rohkem.
Ei, täitsa naljakad jutud siin foorumis Oskab keegi protsentuaalselt öelda, kui palju kogu sellest supist ka tõele vastab? Ulgumist on rohkem kui rubla eest, kes tapab ja kes petab. 5e euri pärast tehakse selline tsirkus.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 00:21
Aga avalik sponsorluse pakkumine on ok jah?
Ma uurisin ka lehega tutvumise käigus seda kuulutamise oskaonda, mulle jäi nagu silma et sponsorluse pakkujaid on märgatavalt rohkem.
Ei, täitsa naljakad jutud siin foorumis Oskab keegi protsentuaalselt öelda, kui palju kogu sellest supist ka tõele vastab? Ulgumist on rohkem kui rubla eest, kes tapab ja kes petab. 5e euri pärast tehakse selline tsirkus.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 01:49
miisukiisut on jkepitudb ja rahast ilma jaetrud nyyd sebib viikea ette ,vahemalt midagigi
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 06:48
Tuleb vist mina karu keele kursustele
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 09:39
karuott69 te ikka olete lapsik.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 10:09
Karud ju talveunes praegu! Eks ta läbi une kirjutas
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 13:32
lapsik,kui ma siin vaatan sinu etteasteid siis...kuumavata igaljuhul oleks voimalik parem paan valja motelda,kui tahad ma voin sind aidata,saad raha ka natuke,muidu lahmid siin tyhja tahad olla minu teistes keeltes
˅ näita rohkem ˅