Foorum
2011-01-16 14:00
miisukiisu0 järjekordne pettur siin saidil, laseb VIP konto kinkida lubades vastu midaiganes...tegelikult ikka sama vana petuvärk
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:03
KIIMAKOTT .JÄLE.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:12
blackjack333 ähvardas mind just ja lubas mahalüüa.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 20:12
paras sulle ,seda sa vääridki
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 20:24
Arvan et sina seda väärid kui nii räägid,sest see kiimakott pole mulle midagi teinud.Minul ka suva mida te siin kiimakotid arvate või mõtlete.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 21:26
vaesekene,pole isegi nii palju raha,et endale VIP konto teha,siis peab asi ikka väga hull olema nüüd olen muidugi mina ka kohe kiimakott
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 21:58
Ma ei saa aru, mehed väljanägemiselt piltidel ok , kes võiksid igalt poolt leida......aga ajavad siin KÕNTSAGA "äri" ?!

...aga noh, ajaloostki teada, et mõned Kuningad nahistasid vahest tallipoistega
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 13:22
nii lahe rünnata naist kes endale vip konto lasi teha, se ju kõigest 1,4 euri, nu jah ja selle eest teda petturiks sõimata, mis ta siis oleks pidand selle eest vastu tegema magama selle blackjack333 iga, õige härrasmees teeb seda heast tahtest mitte ei kerja selle eest midagi vastu, keegi pole siin petta saand ja sait sai selle pealt kasu nii et nuriseda pole midagi, mees jäi kahest õllest ilma irw
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 17:49
vallatutupsu kas sa siis ei teagi et siin peab iga "annetatud" sent saama tasutud räige kepi või imemisega. mulle pakutakse iga päev postkastis raha , kui pakud konto numbrid sellele "heategijale" siis on sponsor nagu vits vette kadunud. seega sponsorite peletamiseks on väga tõhus vahend pangaandmed
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 20:22
Aga kui mõni äkki saadabki raha???
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 21:57
ja kui saadabki,mis sis,kas hyppad ise siis alt ära või kaod nagu vits vette?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 22:24
Miks küll keegi niisama peaks kellegile raha saatma? Päris naiivne seda loota Pigem annetan Lastehaiglale või Kongo Rahvavabariiki.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 22:53
annetused ju vabatahtlikud ja need ei kohusta millekski aga sellesuhtes on õigus ihas masu pole kui lugeda oma postkasti, viimane kes pakkus mulle 2000 euri,palusin ma selle raha tal omale tasku pista ja peegli ees enda peale rahuldata tuleb oedavam
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 22:53
jahimees999 kus on kirjas et ma ise midagi vastu pakun? seega ei ole ka mul kuhugi kaduda jutt käib sellest et et raha pakkujaid on nagu muda aga raha ei kusagil kas lihtsam siis ei ole minna sinna kus raha eest ilma kauplemata keppi saab????? pakute oma raha kõigile. siin kusagil oli kirjas et isegi vip konto eest tahetakse juba seksi saada äpud mehed maksavad seksi eest raha, normaalne kutt saab neiu ilma rahatagi voodisse
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 22:58
olen sinuga täiesti nõus neiuleemur ja need kes siin rahaga nii väga liputavad külastagu litsid punkt com , seal ei ütle keegi neile ei
˅ näita rohkem ˅
2011-01-27 23:25
jep, seda portaali siin mõistetakse ikka väga valesti. see on täiskasvanud inimeste tutvumisportaal kuhu on antud võimalus riputada üles sutsu krõbedamaid pilte. inimesed saavad tutvuda ja üksteise pilte imetleda. okei, aga nüüd siis tuleb välja et kui sa siia omale konto avad, oled kohe lits. ma ei hakka siia kopeerima kirju, mis täpselt sellise sisuga, oota sa ei annagi nikku ? mis siiis oma konto tegid siia? ja siis tuleb sõimuraha et oled libu hoor jamaiteakesveel. ja siis oodatakse et sa kellegiga kohtama siit lähed???? selliseid lehti on ju palju kus ainult prostid kuulutavad ja kust ei saa kindlasti korvi, oma suurte rahadega mida te pakute. mida sa siit siis otsid kui sinu sihtmärk on ainult kepp ja veelkord kepp. võta oma rahatasku ja mine litsimajja.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-28 15:29
tegelikult "otsin spionsorit" tähendab ainult seda, et neiu on nõus kingitusi vastu võtma
˅ näita rohkem ˅
2011-01-28 15:44
neiuleemur aga seda väljendit saab ju kasutada ka naiste peal
"Võta oma pikalt ette ulatuv käsi ja mine litsimajja - seal saad kindlasti raha"

Boom ning kuna elame konverteeritavas maailmas siis on kingitused alati ümber arvutatud numbritesse
˅ näita rohkem ˅