Foorum
1
2
2011-01-13 07:00
Nonii, superpolitseinik hotchick tegutseb jälle.
Kasutaja papi puhul siis tegemist kodanikuga Kristiina ***** - kellel huvi siis vajhadusel võin tema IQ testi ja paberid hullumajas viibimise kohta saata.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 08:10
hotchick - miks sa seda teed? see hakkab nüriks muutuma
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 09:08
See on juba ammu nöriks muutunud.Aga mis teha,kui lapsel on igav.Kui nüüd veel papil ja nicedudel jagub kannatust vait püsida,siis varsti pasandab ta terve foorumi täis.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 09:21
Selle järgi võiks arvata, et te paberid olid kõrvuti riiulites
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 11:26
näet, ma ei eksinudki
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 11:35
Kle papi sul hea maskeering peaks mainima icc....
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 11:40
hahaaa
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 12:15
irww.. jfjm vana päss, mis sa pirised ja inised koguaeg.. sa ei hoska lihtsalt heast huumorist lugu pidada ja ajad oma penskari pläma.. sa oled iha.ee foorumis, mitte turul räimesabas.. aeg oleks ehk see arvutike kinni panna ja kudumisvardad välja otsida?
apelsin, õnnestus jah papiga ühes hullaris koos olla.. seal ma tema tegeliku identiteediga tuttavaks saingi.. täista kena pliks see kristiina (no ok, papi siis! )
jõudu kõigile.. eriti jfjm`le
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 12:26
Ainuke naljakas asi siin ongi see,et keegi peab seda huumoriks.Aga ära lase ennast segada,tirtsuta julgelt edasi.Kui kõhulahtisus liiga hulluks läheb,küll siis jälle kork ettelüüakse
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 12:35
pirr pirr pirr.. mitu minutit sa ennem mõtlesid kui seda lausepaari kribama hakkasid? Ja mis jälle? Et nagu ennem oleksid minul pkorgi kuhugile sättinud? hahaaa..
ilmselt räägid sa omadest kogemustest, sest egas vanduses see sulgurlihas vist enam nii efektiivselt seda roojha kinni ei pea?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 12:36
silver: mind ikka vaevab see mänguasjade värk su kuulutuses, kuhu sa need pistad
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 12:40
see hullari mainimine on isegi tähelepanuväärne. tekib ainult küsimus, kas see oli juhuslik vihje või tegelikkus
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 12:45
kristiina (alias papi), mänguasjad on mängimiseks, mitte kuhugi toppimiseks.. jah, neid võib ka kusagile toppida, kas kilekotti või siis pappkasti.. sina topid neid siis perse või? jah, mulle meenub et sa olid blond.. seega ma saan aru sinu ideest ja sõnumist
krissu...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 13:06
hotchick, aga kas sulle ei ole tundunud, et sa ajad papi kellegiga (mingi kristiinaga) segamini. miks sa teda "kristiinaks" pead?
papil mingi varjunimi v?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 14:36
utha, mitte varjunimi, vaid tegelik identiteet. ma ei aja teda kellegiga segamini. kasutajanime papi taga peitub üks kibestunud blondiinike, kellega veetsime teatud aja teatud asutuses.. ma ei tea miks ta siin endale papi on aliaseks võtnud.. ju siis tunneb ennast vanana ja kusjeers vana mehena, muidu oleks see nimi papi asemel mammi olnud. Seda teab krissu ise paremini
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 14:40
no see, kui sa tunnistad, et sa oled olnud teatud aja teatud asutuses, selgitab juba ise asja. sa ei ole võimaline ennast kontrollima
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 14:42
Autor: papi

Saaja: hotchick21

Teema:
Saadeti: 2011-01-13 12:26:21
Loeti: 2011-01-13 12:37:07
kustuta kiri


Soovitan sul oma jutuka pisut ettevaatlikum olla. Ja olengi naine, mis siis nagu? Tegele oma asjadega ja lõpeta see foorumi risustamine minu aadressil, muidu ma hakkan neid asju teistmoodi ajama. Ei ole vaja kõigile pasundada kes ma olen, see ei ole kellegi asi. Selge?!

Märgi kiri

[vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 15:00
ära nüüd mingeid kirju küll hakka fabritseerima.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 15:03
sa arvasid et ma olen nii loll ja ei oska copyda? krissuke krissuke, nagu näed siis alahindasid mind
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 15:08
einoh tee mis tahad silver, ega mina ei saa kuidagi sind aidata. aga mingeid kirju ma sulle küll kirjutanud ei ole ega kavatsegi kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 15:15
või nii.. nüüd tekkis krissul vedeliku puudus? kena.., sa võid ju siin neid jälgi segada, aga ma naudin siiski seda momenti, et sa ise tead ju siiski täpselt et selle kirja mulle saatsid muu ei olegi oluline
samas saime ju kunagi hästi läbi seal asutuses, nüüd sa oled ülbeks läinud.. blondiinide asi.. aga ok, eks sa ise tea. samas kui sa siin kõiki kritiseerid, siis oleks aus ka enda tegelik identiteet paljastada..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 15:38
huvitav, et igasugused hullud ja vaimupuudega tegelased just sellel saidil ennast leiavad
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 15:53
selles on sul õigus, eks seegi siin ole omamoodi hullumaja, igasugu inimesi koos aga kristiina on mul vana tuttav (papi)
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 19:01
Hea irw...ei suuda enam naeru tahasi hoida
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 20:36
mina naeran ka seda krissut siin (papit), ta on selline tüüpiline blondiin.. samas päris asjalik teinekord.. oleneb muidugi mitu tuubi momenti ta hetkel manustanud on..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 20:51
silver, mida mul sulle vabandada on? sa oled mees, vorbid naiste kontosid ja petad meestelt olematu showga raha välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 21:10
või nii? ja millega sa seda juttu tõestad krissu?ma tean juba ammusest ajast, kui veel sõbrannad olime, et sulle meeldib enda tähtsustamiseks lugusid välja mõelda, see komme on sinus säilinud tänini.. aga ma suhtun sellesse kui nalja sest sina isegi oled siin ju üks suur nali kristiina
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 21:15
Papi,kas sa siis tõesti pole veel aru saanud,et Silverpoiss on sinusse armunud.Ja see naise nimi on vaid sellepärast,et ta häbeneb enda pede kalduvust
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 21:23
silver sinu nali ei muuda minu arvamust
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 21:31
irwww, see arvamus jäägu sulle ma tunnistan nagu sinagi, jah olengi mis siis? bööö kristiinake, minu arvamus ka ei muutu
jfjm, sina oled momendil teemaväline isik ja suht kiunuja vanatoi, kes nüüd siia oma killu viskas nö. kättemaksuks.. see ei müü pässu sul on nunnud silmad muidu.. kahju et nii vana ja väeti, voodis pole sinust kindlasti suuremat asja..
sorri kui sulle hinge pugesin millegiga.. aga ma olen ju silver irwww.. torulorud.. krissu ja pässu te olete nunnud :****
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 21:35
head et arusaid et mul pole sulle midagi vabandada
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 22:07
hotchick21, kõik inimesed kes siin iha jutukat kasutanud teavad väga hästi kes ja milline papi on ja naissoost blondiinist on ikka asi väga kaugel
Ja Nii, et moderaatorina soovitan vaadata kuidas ja mida teiste kohta ütled
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 10:25
hotchick sa oled siis ilmselt sama kasutaja mis oli ilusplika ...
ma ikka veel ei näe et su laimuteema minu kohta kustutatud oleks.
Kas sa ikka palusid modedel selle teema kustutada?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 14:28
jah, aga nagu näha siis siin ei tehta suurt midagi, kontosid blokeerima on nad küll kärmed. mingit vastust pole küll asjale saanud. jutt käib siis adminitest, kuna moderaatorid ei saa teemasid kustutada, seda ütles mulle vähemalt jamissiis
jamissiis, muuseas, mind on ka sajad inimesed näinud isegi tuhanded, kümned tuhanded, mis siis? vaadaku kristiina ka mida ta ütleb.., millega tema rohkem tõestab oma juttu kui mina?
mina tean siiski et tegu on naisega ja minu arvamus naguinii ei muutu.. ja selgusetuks on jäänud ka kristiina (papi) eesmärgid, mida sa krissu saavutada üldse tahad selle pideva kiunumisega? mis see sinu asi on üldse kes ma olen? lollpia
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 14:49
silver, kas need 10 tuhanded nägid sind naisena või mehena? mind pole naisena mitte keegi näinud, kuidas sina siis said seda näha.

no tule siis jutukasse praegu, pane cam tööle ja näita et oled naine. mis sa põed kui sa oled naine...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 16:42
mina ei pea sulle midagi näitama, veelvähem käin ma kusagil jutukas istumas ja iba ajamas, nagu sina päevad otsa teed. ma ei pea sulle midagi tõestama, sina pead oma jutu ära põhjendama ja mitte ainult arvamuse vaid ka faktide ja tõenditega. ja mis sa siin puhud, naine oled sa kindlasti krissu. õnneks paljud ei tea seda, sest seda foorumit külastab maksimaalset 1 protsent iha kasutajatest rääkimata normaasetest inimestest, kes siin lehel üldse ei käi niiet kristiina sa võid rahus meest edasi mängida siin
sitrippar
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 16:49
silver, aga foorumis ibaajamine? no ole siis naine, aga ära peta inimestelt raha välja eks.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 16:53
Kellelt? Too siia konkreetne nimi kellelt ma olen raha välja petnud, selliseid süüdistusi võib siia igaüks kirjutada. Miks keegi teine peale sinu siin ei ulu? Palju ma sinult välja petsin siis? Kuhu sa raha kandsid? Selgita siis oma süüdistusi nii, et need oleks ka veenvalt põhjendatud.
Sa püüad kõrvaliste teemadega seda teemat siin mujale suunata. Jutt käib siiski sinu soolisest saladusest..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 16:58
silver, no räägi kuidas sa mehena saad naist mängidest meestele neid värke pakkuda?
loomulikult sa petad, sa pole ju naine. sa teed erinevaid kontosid, erinevate vanustega, erinevate piltidega, palju sul neid msn aadresse on... miks aus inimene nii peaks käituma? kogu sinu skeem ongi raha ette küsida, uus konto teha ja uuele ringile minna.
sa varem kilkasid et tulebki raha ära võtta...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-14 18:08
Noormees hotshick21 kas saaksid juba lõpetada enda ila ajamise sa hakkad vaikselt juba närvidele käima. Mida sa sellega saavautada soovid või on sul haige huumor?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 09:14
see jfjm on siin yldse hakanud viimasel ajal palju mõlisema,igale poole see piider oma nina topib.kuule urood pista oma pea oma perse ja mõlise seal,ehk kuuled oma häält kärbes
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 09:31
see teema on ka läbustamiseks muutunud.aga kui juba siis juba. Yazuu5,sa võiksid oma kompleksidest ja kibestumistest kuidagi teisiti üle saada,äkki ka seal,kus need paberid mõnedel juba reas pidid olema? rõvedaid komme kirjutad võõrastele,ise ei julge piltigi panna ja postkasti ligi ei saa vist ka keegi,sest vaevalt sul sõpru on.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 09:34
minu arust on Jfjm üks vähestest,kes suudab vahel lasteaiana käituvale kambale midagi andekat sekka lisada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 11:01
Yazuu,kuidas viimasel ajal?Mina mölisen siin üsna edukalt juba pea kaks ja pool aastat,aga mis tõbi sul väljalõi,et pooleteise aastase vaikse nokitsemise järgi nüüd äkki pasundama kukkusid?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 06:43
kas sa siis juba kaks ja pool aastat oma pedofiili kombitsaid siin laiali ajanud
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 07:40
Yazuu,sa arvad teadvat,kes mina olen,aga kes sa ise oled?Kas sa üldse midagi oled?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 09:59
woow mis sensatsioonilised avaldused

jfjm hoia kõva!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 16:35
Väga karmid süüdistusedga kuna need tulevad yazuu5 poolt siis suure tõenäosusega on see jama sest ma olen juba näinud tema kirjadest mis inimesega tegu on. soovitan eemale hoida või siis kohe blokeerida. säästate oma närve vähemalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 17:50
Huvitav kas selliste teemad algatajatel ka enesel pärast kirjutise avaldamist parem enesetunne on? Kui jah siis on hästi kui ei siis vabandust milleks sellist teemat algatada?

Kedagi kes siin rohkem olnud selline laim küll ei veena mitte milleski.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-26 19:08
Vastus siin samas teemas millega nad tegelevad. Talle ja ma usun et, kõigile neile teeb selline tegelikult lapsikus teeb nalja.
˅ näita rohkem ˅
1
2