Foorum
1
2
2010-12-28 11:46
Ah jaa.. ilusplika24 vaata selle tõestamisega on nii et kui politseisse laekub rohkem kui 10 avaldust ja need kõik on sama isiku kohta siis avalduste esitajatelt kaob see tõestamise vajadus ära. Hoopis süüdistatav peab hakkama tõestama oma süütust ehk siis esitama materjali mille abil tõestada et ta ikka päriselt kah näitas midagi.
Ja mis puutub väitesse "Kes see ikka julgeb kohtu vahet käia" siis ma tean isiklikult paar inimest kes on 30-100 eek pärast kohtuni välja jõudnud. Need on inimesed kelle jaoks ei ole tähtis ühiskonna arvamus vaid tähtis on Põhimõte.
Nii et looda et mõne sellise otsa ei satu ja lase aga edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 12:13
Tean siit mitut meeskasutajat, kellel kaks kontot, üks alastipiltidega ja teine siis riietes! Ma ei pea küll seda kriminaalseks! Tõsi küll, veebikat nad vist ei tee
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 12:41
ilusplika24: kelmus on kelmus, teed oma showd siis tee ausalt. kui sind petetakse võid samuti politseisse pöörduda. aga kui sa oledki kelmusele orienteeritud, siis varas jääb vargaks ja lõpp on alati pogris.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 13:38
ilusplika24 tunneb halvasti mehi.Mees võib õhtu jooksul laristada läbi tuhandeid kroone ja ei tee sellest probleemi aga 5-e krooni puhul kui see on välja petetud võib näo segi lüüa,olgu see siis,kas tegu mehe või naisega..
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 18:33
elmar59, no see kes 5e krooni pärast nägu sisse lööma läheb on ehk sama loll kui sinagi, kui sa juba mitukümend korda samapalju veel peale maksad et seda inimest leida ja kusjuures, mingi äpu pihkur võib avabalt sealt ka ise seda lõuga saada sa selle peale ei ole mõelnud? lõugaandjad... pihkurid pigem! normaalne mees ei löö monitori eest pihku, vaid saab naisi ja seksi ka ilma maksmata, mees kes on ka võimeline lõuga andma, aga mingi pihkur kusagil urkas.. no way.. hea nali elamr ju sa ise ka samasugune roikatoksija oled
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 18:45
Lugedes seda, teeb see isegi nalja
See kes nii väga tahab leida petturit üles, see ka leiab. Nett ei ole just anonüümne(see on müüt et keegi ei tea kus sa asud), igal ühendusel on olemas ip aadress, igal tel on asukohamäärang ja seda vägagi täpselt ning seda ka traadita ühenduse korral samamoodi. Kui inimene tahab lihtsalt omakohtu korras teha füüsilise noomituse petturile (ma ei õigusta vägivalda) siis ta seda ka teeb. Hullem variant on see, kui nö petta saanud teevad kerge kambaga füüsilise noomituse ära. Lihtsalt pretsedent on loomata ja kaua selleks ikka aega läheb, vanade eestlaste kombel prahvatab vimm
Aga head meeldivat jõulurahu jätku ja rahulikku turvalist uut aastat!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 19:30
uusenmets, väga sorav jutt, aga sa unustasid mainida, et nohikutest kodupihkurid ei osti kedagi üles, vaid arvestavad ette võimaliku rahakaotusega, sa hiilid kõrvale põhiargumentidest. too mõni näide, kus üks neist sadadest petturieist on saanud füüsilist noomitust..?? väga ei usu nagu seda.. seega see jutt on järjekordne suusoojaks poetatud...
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 19:35
aa.. ja see ip ja telefoni positsioneerimise jutt, siis peab olema sul kohtuniku luba, et kellegi telefoni positsiooni välja võtta, samuti ip jälitamise jutt on suht mage ja labane, mismoodi sa minu ipd siit lehelt jälitad? tee see mulle selgeks, seda ipd näevad selle saidi adminid ja ka ip ei oma mingit tähtsust, sest kui inimene tiksub viru keskuse wifis nt. siis mis kasu sul sellest, seega selline häme ei kõlba ka karu perse... ja jutt et keegi nüüd kedagi üles otsib on veel suurem utoopia.. seda ona näha jah kuuidas otsitakse, vaata siin foorumis ringi natuke.. lollakas..
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 20:57
ilusplika24: üks vennike sai krimka just sellega et esines naisena ja pettis meestelt tuhandeid välja. kas see suvel või kevadel mitte meedias polnud? eks võetakse vahele
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 23:50
Kuidas seal virukeskuse wifis siis veebistrippi saab teha?
Ühenduse saad ju enne tuvasta et kus ip on saadud!
Njah iseasi kas seda igaüks oskab aga näiteks mina oskan ja mulle meeldib ka monitori ees onaneerida.
ps pealeselle oskan rahulikult lõuga ka anda kellegile kuskil kangiall. Aga kas sellel on kõigel mõte? Palju mugavam on ju porri tõmmata ja palju kvaliteetsem ja usutavam kui see veebitibina vahtimine.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-29 06:23
Nicedude,Huvitav ettepanek,see trahvi määramine.Aga kellele sa seda määrad,kas meili aadressile?Isikut saaks küll tuvastada.aga see oleks juba ebaseaduslik jälitus tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-29 18:32
Vau ilus"plika"24!
Ma küll mõtlesin et peale minu ütlemist kommib ja sõimab mind hoopis teise kasutaja nimega "nn" naiskasutaja
Aga see selleks, Tõsi, eesti elanikest 99,5% ei ole võimelised asukohta määrama lampi portaalis online olemise aja jooksul, see on nö teise leveli mehed, pika patsiga poiste pärusmaa. Aga näen et oled ikkagi algaja
Eestlase temperament on teadagi.. Kui oleks neil nö tiiner saripihkuritel eestvedaja, kes selle asja üles veaks, oleks ka reaalsed tagajärjed omakohtu korras petturitel. Lihtsalt mängid inimlikel nõrkustel, et sellist eestvedajat ei ole ega tule
Ei ole mingit kohtu luba vaja, tuleb ainult pisut osata õigeid asju kasutada, muuseas msn-i järgi on kõige kergem see ip saada, raskem skype kaudu, sest see krüpteeritud, msn aga saadab plainteksti ja edasi on juba suht simpel
Nii et kulla poiss"tüdruk", see ei ole nii turvaline kui arvad. See et mängida inimlikel nõrkustel ei tähenda veel seda et oled tark ja nutikas.
Ja kainet aastavahetuse lõppu kõigile!
˅ näita rohkem ˅
2018-06-30 21:49
olen uus petta saaja ehk siis nimi, mis on siit ennem läbi käinu Õie Parri, kasutaja nimega Femdom. Ise olin loll, et ennem ei uurinud ja maksin selle 45 eurot ettemaksu
˅ näita rohkem ˅
2018-07-01 00:22
Kaevasid väga õnnestunult välja vana teema, sest siin võtab see, kes sulle tillika tegi kahelt kontolt sõna. Sa sattusid iha ühe legendaarsema regelase otsa, kes juba kümme aastat siinsetele tilliorjadele mõistust müüb. Saab näha kas see 45 eurot sind targemaks tegi või on mahavisatud raha.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-01 20:04
tegelane lüpsis 90 ja kadund ta oligi,
Algselt ütles nimeks Õie Piiri seejärel selgus et õige on Õie Parri ja temakohta leiab netist nimõndagi.
siis oli tal kasutajaks miski softangel paarkuud tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-01 23:43
Ja sul lambal võttis paar kuud aega, et aru saada oma ajupuude raskustasemest?
˅ näita rohkem ˅
2022-02-02 16:57
˅ näita rohkem ˅
2022-02-22 18:27
˅ näita rohkem ˅
2022-02-22 18:30
Tõmmake nahhui
˅ näita rohkem ˅
2022-03-01 23:41
jfjm
2010-12-29 06:23:30
Nicedude,Huvitav ettepanek,see trahvi määramine.Aga kellele sa seda määrad,kas meili aadressile?Isikut saaks küll tuvastada.aga see oleks juba ebaseaduslik jälitus tegevus.
---------------------------------------------------------------------

tegelikult päris naljakas.
10 aastat netis raha välja petta pole siis ebaseaduslik? kuna karistada seadused selle eest justkui ei luba
ja jälitada pätti ei tohi eksole
(mis ei välista muidugi võimalikku omakohtu korras karistust, kui peaks mõni natuke kättemaksuhimulisem ohver ette sattuma).
˅ näita rohkem ˅
1
2