Foorum
2010-10-30 00:00
kasutaja callista
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 19:19
So? Msn-is pane mis pilt tahad. Kelle asi? Või peaks ma nüüd hüsteeriliseks muutuma kui mu sõbranna paneb mingi kutsika pildi kui minuga suhtleb?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 19:51
no kui naine hakkab süüdistamas siin teist naist, siis on midagi paigast. mis süüdistus see selline on?
ma ei saanud ka praegu aru, mis on msn-il tegemist iha.ee-ga.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 22:15
kasutab teise inimese pilti, v
ib-olla talle lihtsalt meeldis, aga siis oleks võinud küsida omanikult
˅ näita rohkem ˅
2010-10-31 08:55
So? Igasuguseid pilte kasutatakse msn-i aknas. Mina leidsin kunagi superilusa latexis tibi ja kuna olen latexifänn siis kasutasin seda pilti ka msn-i aknas. Mitte üks mu listis ei kukkunud kiunuma, et kle see pole sinu pilt ja kas sa omanikult luba küsisid. Netist pilti leides seal polnud juures kirja, et omaniku loata seda pilti kasutada ei tohi ja konto nr kuhu raha kanda. Ma ei näe siin praegu probleemi. Äkki lihtsalt pole veel aru saanud mis keiss postitajal oli?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-31 09:32
desiree, kui meeldinud pilti oma otstarbeks ja vaatamiseks kasutad, siis vist pole kellelgi sellega asja, aga kui seda avalikult kasutada, siis nagu oleks pisut asja
˅ näita rohkem ˅
2010-10-31 10:01
ja hoiatus on hoiatus...
kes võtab võõra inimese pildi kasutamist, kui süütut meelelahutust,
kes arvab, et see identideedi pihtapanek... eks see väärtustunnetuse küsimus
˅ näita rohkem ˅
2010-10-31 10:04
Avalikult ülespandud pilte võid sa küll omatarbeks kasutada,aga sa ei tohi neid omana kasutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-31 10:08
Nooo. Siin on tõesti VÄGA suur vahe. Kui panen kuhugile sellesama latextibi pildi ja alla kirjutan, et see olen mina siis pean arvestama, et see on kriminaalselt karistatav. Aga ma ei usu, et on veel niiiiii lolle, kes seda ei tea ja ikka end võõraste sulgedega ehtida julgevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 12:35
Siin foorumis on palju inimesi kes panevad üles võõraid pilte. Ja see on probleem..Ma kasutan ka msni aknas mingit lilleõit ja keegi pole veel kobisema tulnud, et sellega mingi probleem oleks, aga pannes siia selle lillõie - ilmselt siis pannakse mind hullarisse. Egas ma nii lilleke ka nüüd pole

Aga siin portaalis jah Õnneks muidugi vahet pole kelle tiss, ja muud elundid...kust mujalt portaalidest võetud on - ikka lubatakse üles Aga ma ei saa aru, mis rahulduse saab inimene x, pannes üles mõne erootilise pildi, mõnest teisest erootilisest portaalist enda pähe. Ja keegi väga ei tule kaebama ju ka et ala see inimene x võttis siit portaalist minu v*** pildi ja esitab seda oma pähe. See oleks juba naljakas.

Aga kaebuse saab esitada siis kui keegi esitab võõra inimese pilti (pealaest jalatallani et ka nägu nähtav on)
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 12:58
Isegi seda võõra pildi kuritarvitamist kogenud. Msnis eriti. Üks noormees tunnistas lõpuks üles et kasutas oma sõbra pilti. Neid fake pilte olen siin isegi avastanud, näit. mu enda ühe sõbra pilti kuritarvitati siin ja inimene ise polnud sellest teadlikki. Teine asi see et keegi olevat ka minu enda pilti kuskil kasutanud. Ma ei tea kui tõele see info vastas kuid üks siinne kasutaja väitis et minu pilt olevat kuskil tasulise kuulutuse juures ilmunud. Andis portaali nimegi kuid kiiruga ülevaadet tehes ma seal midagi sellist ei leidnud ( võimalik et selleks ajaks oli see eemaldatud ), niiet ei oskagi öelda kas see võis tõsi olla. Minul mujal erootiliste sugemetega portaalides kontosi pole, veelvähem mingite tasuliste naiste kuulutustes.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 15:50
Eelmisel aastal võeti vastu seadus mis keelab ja karistab võõra isiku välimust oma pildina kasutada.
Desire777: Ka see latexineiu kelle pilti sa kasutasid on reaalne inimene kusagil maailmas ning ka temal on identideedi õigus olemas olenemata tema asukohast. Internetist saab laadida absoluutselt kõike kui seda vaid tahta, kuid võõra välimuse kasutamine oma pildina on ikkagi karistatav.

§ 157². Teise isiku identiteedi ebaseaduslik kasutamine
Teist isikut tuvastavate või tuvastada võimaldavate isikuandmete tema nõusolekuta edastamise, nendele juurdepääsu võimaldamise või nende kasutamise eest eesmärgiga luua teise isikuna esinemise teel temast teadvalt ebaõige ettekujutus, kui sellega on tekitatud kahju teise isiku seadusega kaitstud õigustele või huvidele, või varjata kuritegu –
karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
[RT I 2009, 51, 348 – jõust. 15.11.2009]
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 17:05
Huvitav,kas kedagi võõra pildi kasutamise eest kinni ka pandud on?
Internet-arvutis saab ühteist kindlaks teha...aga kui kusagile tänava kuulutuse tulbale panna pilt koos telefoni nr-ga,et pakun seksi ja nii mitu krooni tund,kuidas siis on??
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 17:07
Elmar59: jah selle alusel on kinni pandud küll... kasvõi üks näide on meediastki läbi käinud: http://www.postimees.ee/?id=328535
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 19:32
nicedude kas sa lugesid kogu mu teksti läbi? Mulle tundub, et sulle pole veel kohale jõudnud millest, kuskohas ja millal oli juttu.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 20:23
salasilm - aga kas sa callista endaga oled sellel teemal rääkinud? mida tema sulle vastanud on (kui on)? kuidas tema seda seletab
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 08:26
Mul on ka msn-is oma kalli kassi pilt!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 08:59
kassi pilt? ega su kassil siin kontot ei ole, apelsin? ma oleks talt uurinud, et mida tema sellest arvab
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 09:16
ise tead. ma kavatsen enda avatariks apelsini panna. või isegi kilo apelsine. või apelsini ja tomati. või apelsini, tomati ja sibula, kui hea sul siis oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 11:16
Lähtusin teemaalgataja küsimusest! Võõras pilt msn-is! See pole Iha kontoga üldse seotud! Kass on kastreeritud, nii et tal poleks siia küll asja!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 11:20
kus sa tead, keel on tal ju alles
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 15:39
kui isik, kes seda pilti kasutab on iha.ee-s ja jagab siin oma msni-adret, samas kasutab kellegi teise fotot enda oma asemel, siis on see ikka pisut iha.ee-ga seotud
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 16:51
mikhan - sa nagu teaks midagi nende suguelust?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 22:55
no ok, matäpselt ei tea. aga aiman
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 23:22
aimamine on ka tegelikult mingi teadmine. muide
˅ näita rohkem ˅