Foorum
2024-01-17 17:05
Neiu 34 on paks 125 kilo ja seks halb .pole kindlasti 100 väärt ei soovita kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2024-01-18 03:47
Lahedad inimesed, kes kohtumisel näevad, kui naine on volüümikas ja tuntakse, et ei ole summat väärt, aga ei ütlemise asemel ikkagi seksitakse ja antakse raha ka. Hiljem tullakse foorumisse kirjutama. Pigem jääb mulje, et ei ole ikkagi reaalselt kohtunud. Muidu sa oleks ju talle ära öelnud...
˅ näita rohkem ˅
2024-01-18 19:32
nu kuidas nii kindel?

ka mina olen paksukestega kohtunud, kuid peale nende pikalt saatmist ma ei kirjuta ega muljeta neist foorumis ... sest leian et nad on juba piisavalt "kuulsad" siin nagunii.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-18 21:36
Juhaness on see Jaan22, Martin030 vms.
Kirjutab kogu aeg ja hoiatab kõiki.
Kui talle ei vasta, ei kirjuta ja ei kohtu, kohe oled siin.
Vaadake vanu postitusi, temast neid palju ja tema tehtud palju. Kohtunud ta pole reaalselt ju, haige inimene on.
Iha meeskond kaua te lasete tal tegutseda?
˅ näita rohkem ˅
2024-01-19 02:13
Tobe kui naist niimoodi paksuks kutsutakse. Naistel ju fotod üleval, kaal kirjas. Kirjas ka kehaehitus jne. Mõni mees võib-olla kohtub nii, et ei soovi pilte vahetada ja läheb põrsast kotis ostma. Aga see neiu kirjutas mulle, et kui sellele Juhanessile ei vasta, kohtuda ei soovi, siis tulebki foorumisse laimama.
˅ näita rohkem ˅
2024-01-19 02:15
Ja maitse on erinev. Ega kõik ei tahagi 60kg naisi, mõnele meeldibki ehk 125kg. On mida katsuda. Iha on selles mõttes hea, et valikut on seinast seina. Noorukitest kuni keskeani, erinevatest linnadest, erinevad kehatüübid jne. Aga kui mees, kes soovib ilmselgelt kohtuda kõhna naisega ja teda ei huvitagi volüümikamad, tuleb sõimama kedagi paksuks ja paneb kaalu ka kirja, see juba alatu..
˅ näita rohkem ˅
2024-01-19 08:46
Robertson, ära lömita. Kui on paks, siis ongi paks. Volüümikal ja paksul on väike vahe.
Ja mehi ei kutsuta ju kuidagi volüümikaks? Siin see vahe ongi.
Tõepoolest, esineb väga seksikat volüümikust, aga enamasti mehed lihtsalt lepivad olemasolevaga.
Kedagi tüseduse pärast sõimata pole küll mõtet, jah.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 13:58
Olge vait paksud
˅ näita rohkem ˅