Foorum
2023-08-12 23:41
Kas kellegil selle kasutajaga tegemist olnud?

Olen 22a Eesti päritolu neiu ja tutvun/kohtun meestega ja paaridega, et voodimõnusid nautida. Kui olete näiteks sõbrad, siis võite kuni kolmekesi tulla, sest noh, auke ju on ka kolm. 😝
Ole 18+ ja pole tähtis kas suhtes või vaba. Võid ka süütu olla. Lasta võib igale poole, va. sisse. Mulle meeldib pärast riist puhtaks imeda. 🤤
Tee ülekanne mu pangakontole, millega tõestad oma reaalset huvi kohtumise osas. Ei pea palju olema, näiteks 5€ (tean, et küsitakse ka 50 ja rohkem enne kohtumist, mis on ulme). Lisa selgitusse oma telefon, meil, snap, FB vms, et saaksin ühendust võtta. Vastan kõigile tänase päeva jooksul selles järjekorras, kuidas midagi laekub. Mul on terve august vaba ja load ning auto olemas kui vaja harjust välja sõita.
Carmen Mändrek EE231010011657747229
Aga tundub väga kahtlane konto see
˅ näita rohkem ˅
2023-08-13 12:06
Mis tegemist sellisega ikka teha?
See tekst annab ju ühemõtteliselt kinnitust, et tegemist on petisega. Selle tõestamiseks ei ole mõtet oma närust viit euri kulutadagi.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-13 12:25
Loogika on ju lihtne. Üks korralik petis ei hakka ju mingi 5€ saamiseks aega raiskama. Noh ja kui ongi petis, siis see on nii väike raha, et proovida võib ikka. Äkki joppab.
Aga kui sedasi mõtleb sada näljast siis tuleb kokku 500€ ja see pole kaugeltki mitte ülemine piir.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-13 16:18
Petis ikka-no mis kindlustunde see 5 eurtsi annab🤣
˅ näita rohkem ˅
2023-08-14 22:44
aus tüdruk täidab lubadust ja võtab kõik 5 eurised vastu
˅ näita rohkem ˅