Foorum
2023-01-28 18:00
Isik mängib nn politseiuurijat, kes väidetavalt uurib iha.ee kuritegusid. (Lubage naerda) Vaevalt see tema õige nimigi on. Aga küll see välja selgitatakse.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 18:04
Mees Tamm <[email protected]> kirjutas:
Miks kohe siis naljamees?

Kas teed koos tööd meiega või mitte!?

Ja kohtud!

Ma uurin ihas petu juhtumeid!

On tulnud palju petu juhtumite avaldusi ihast ja mina nüüd hakkan seda uurima mis seal õige toimub.

Ja on kavas neid pettureid vahele võtta ja karistada.

Ja sina oled üks kahtlus alune nedes juhtumites.

Kas teed koos tööd ja kohtud vabatahtlikult või siis otsime teid üles ja viime uurimise alla

Valik on nüüd sinu

Politsei uurja Tamm
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 18:05
Nii vigases eesti keeles kirjutab pigem vähese koolitee läbinud vana perv, kui politseiuurija.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 18:31
Tegi lausa kasutaja mikuak47 siia ühe postituse tegemiseks. Isegi oma õige kasutaja alt pole mune postitada. Saatsin tema jutu ja mailid kenast [email protected], las nemad siis teevad selegeks, kes see mees ametiisikuna esineb ja kohtumist välja pressib.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 21:49
Tere ka Sulle

Otsin ise meest, kellega aeg-ajalt meeldivalt kohtuda ja ka meeldivalt aega veeta. See ei tähenda ilmtingimata kohest voodisse hüppamist. On ka palju muid romantilisi tegevusi, mis sellel eelneks. Sobivusel ka püsivam ja pikem suhe.
Loomulikult eeldan ka mehe poolt materiaalset tuge. Kuna hetkel olen siin natukene jännis oma üüri tasumisega. Olen viimasel kursusel oma õpingutega ja õpilase elu on ikka raske. (Eesti riik ju )
Paraku olen komistanud siiani vaid nende otsa, kes lubavad rohkem, kui pakkuda suudavad.
Hetkel siis puudu 80€, kui täpne olla. Kui Sul on kindel ja tõsine soov mind aidata ja mul kindlustunne olemas Sinu suhtes, siis olen ka valmis kohtuma ja omalt poolt ka väärikalt tänu avaldama. Ma loodan, et see ei ole õigele mehele suur väljaminek, millega neiule abiks olla.
Minu tingimus olekski see, et mees on valmis aitama ja eelnevalt peaks see mainitud abikene minu kontol kajastuma. Siis olen ka kindel, et Sinu kavatsused on head ja tegu pole ainult lubajaga või lihtsalt alasti pilte otsiva mehega. Lisaks tekitaks ümbrikus raha ulatamine minus juba tänavaprostituudi tunde.
Kui Sulle sobivad minu tingimused, siis vasta julgesti ja loodan ka Sinu abile. Eelarvamusi paluks mitte minu suhtes luua, ma ei ole teenusepakkuja ega soolapuhuja, kes abi küsib ja tänamata kaob. Kui inimene on minuga aus, vastan talle kindlasti samaga.

Päikest.
Kõik ühesugune tekst samade kasutajate poolt
Nagu tartusipsu, nparnust, ja paljude muude kasutajate poolt saadetud.
No aru saadav et tegemist on suur laadi pettuse korraldamisega siinsaidil.

Sellised petised tulebki siin avalikustda, et sellised värdjiad siin rohkem s ei huiaks ringi.
Elu tuleb teha nei võimatuks.
Andke aga julgelt märku ka teistele kes on siin petta saanud.
Neelake häbi alla ja teeme nende elu siin keerulisemaks.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-29 13:11
Ära seleta siin. Ma pole sulle ühtegi sellist kirja saatnud ja sina kirjutasid ise mulle sooviga kantud sukkade ja kingade ostmiseks. Kui ei olnud nõus ette saatma siis hakkasid uutijat mängima. Nüüd oled selle konto omal blokeerinud ja maili ka kustutanud aga see ei päästa sind.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-31 21:03
Ära jahu siin nparnust ja tartutipsu ise saatsid selle teksti ka mulle ja nüüd jahud mingitest
sukkadest, millest pole juttu olnudki loll. Oli kokku saamisest juttu
Ise oled Pärnus ja 5 minutiga Tartus vähe imelik pole see või 🤣🤣
Petis jääb petiseks
˅ näita rohkem ˅
2023-04-05 23:35
Munn
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 12:23
Kukked pederast oled
˅ näita rohkem ˅