Foorum
2022-04-06 00:06
Aga on selline neiu. Meelika on tema eesnimi. Müüb väidetavalt endast pilte ja videosid.
Reaalselt on kõik pildid ja videod kellegi suvalise omad. Netist alla laetud.
Peale küsimust. Miks ühel pildil on sünnimärk parema rinna peal. Aga videos seda pole. Tuleb vabandus, et eemaldab.
Aga miks videos oleval neiul on mitu nr suuremad rinnad kui pildil. Siis eirab ja enam ei vasta😁.
Mind on üritanud ta peedistada juba mitu korda. Aga pole õnnestunud.
Lõpuks tunnistas, et videod ja pildid pole tema omad.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-06 00:07
Lisaks jagab screene kes talle raha kandnud on. Tahab sellega tõestada, et talle kantakse ja on inimesi kes usuvad.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-06 08:36
Kirjuta konto nimi siis rahvas teab kellega tegu

Igasugu meelikaid huieelikaid siin koormate viisi
˅ näita rohkem ˅
2022-04-06 09:47
Motomees24.
Tal neid siin sadu. Enamus kõik Noortüdruk jne stiilis.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-06 10:59
Miks on vaja üldse OSTA kellegilt pile, videoid? Terve internet tasuta krasmi täis. Kui ei viitsi otsida, siis klõpsa kasvõi üleval olevale bongale, sealtki näed paljugi tasuta. Kõige lihtsam ja tähtsam reegel ihas on see, et EI tohi mitte kedagi uskuda. Ära osta, ära kanna raha.
Kui sa arvad, et suhtled sellistel teemadel kena naisega, siis kahjuks pole see kindlasti nii. 99,99 % suhtled mingi bockki libistava, põhikooli haridusega, kolli välimusega sotsiaalmaja ossiga, kelle "äri" sa toidad oma ülekannetega.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-06 12:46
Villuvillu. Olen sinu täitsa nõus.
Mina pole antud neiule midagi kandnud. Aga tean kes on.
Aga mõtlesin, et pigem hoiatan kõiki. Et äkki jääb mõni ohver olemata.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-06 22:35
Motomees24 - et on kui debiil , seda on siin aegajalt olnud mainitud aga et ta niiviisi lekitab maksjate andmeid ja samas veel mõtleb osa välja , on hea et uuesti info tuli tema kelmitsemise kohta.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-08 17:02
täitsa p....s
Mis jutt
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 00:13
samas ma ei saa aru moderaatoreist - mis ja kuidas selline sitt saab üles pandud - sel pole mingit saidiga isegi mõeldavat pistmist (nagu vana kolukambri pilt) - Votei12
https://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=919171
˅ näita rohkem ˅
2022-04-10 12:44
Ellips, alati peab olema mingi paljas või ülekaalulise tagumiku pilt?
˅ näita rohkem ˅