Foorum
2021-03-27 22:12
Hoiatus, et reisib panteemia ajastul ja inimeludest ei hooli. Hoiduge eemale, kui just viirust saada ei soovi. Üritasin talle olukorda selgitada, aga vastuseks blokeeris mind. Sellised siis elavad meie seas !
˅ näita rohkem ˅
2021-03-27 22:48
Mõtled väljamõeldud pandeemiat??? Kõva hoiatus...sellised tulekski blokkida
˅ näita rohkem ˅
2021-03-27 23:09
Kuule jobu, mine ütle seda neile, kes on kaotanud sellele pandeemiale mõne lähedase inimese. Sinu jaok on maakera ka lame , nagu sinu mõistus
˅ näita rohkem ˅
2021-03-27 23:12
Kuule sitapea, sa ei tea minust midagi! Ma ei ole mingisugune lamemaallane aga ajud on mul omalkohal! Tundub et sul midagi logiseb! Pandeemiast on asi tegelikult kaugel! Loodan et oled esimeste seas kes omale süstla perse saab ja midagi selle tagajärjel ära kukub!
˅ näita rohkem ˅
2021-03-27 23:13
Soovitan soojalt...lükka telekas kinni
˅ näita rohkem ˅
2021-03-27 23:26
Tee ühiskonnale teene. hangi endale elu ja ajud. Keegi ei peagi sind teadma- tundma ,mind isegi ei huvita, kes oled. Kaugele näha kellega tegemist kui avalikult oma peenist eksponeerid. Kasva suureks ja saa meheks. Ah jaa... kui haigeks jääd , siis võta vastutus, et tasud ise oma haiglaarved. Ühiskond ei pea sinu rumalust kinni maksma. Muidugi tuleks odavam, kui maha sured... aga noh , nii pahatahtlik ma pole kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-27 23:32
Olen vanamiis kuid haigust nehhujaa näinud pole, tavaline gripp nigu iga aasta. Sureme me nagunii ükskord kõik, käin ka külas Eesti eri paigus ei ole piiranguid pidanud sugulased tuttavad käivad ka, mul oma maja metsa sees reedeti ikka sauna õhtad , naised viin pidu siin.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-28 19:18
Esiteks, mul on ajud täitsa olemas ja omal kohal, mida sinu kohta öelda ei saa!
Teiseks mis puutub see siia et ma oma peenist eksponeerin? See ei tohiks sind üldse kottida...vähemalt julgen seda teha!
Kolmandaks olen ma samasugune maksumaksja nagu sina ( võibolla) niiet meil mõlemal on võrdne õigus ravi saada! Koroona suht sama mis gripp, suts karmim kuid ei midagi hullu. Pandeemiaks seda seaduse järgi nimetada ei saa!
Teeme nii et mina ei kritiseeri sinu arvamust ja sina minu! Samuti ära kritiseeri teisi!
Ole muhe edasi
˅ näita rohkem ˅
2021-03-28 19:47
Selle ajude olemasolu punkti osas julgen küll vastu vaielda, vähemalt siin loetu põhjal.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-28 19:54
Järgmine targutaha🤦‍♂️
˅ näita rohkem ˅
2021-03-28 20:12
Ikka reisin võtan kiisu79 ka kampa ilus naine
˅ näita rohkem ˅
2021-03-28 21:44
arvakeara keda ma just strapiga panin
˅ näita rohkem ˅