Foorum
2021-03-22 09:45
Kasutajate best1112, nick01 ja meh110 taga sama inimene. Ilmselt antud tegelasel veel mitmeid kontosid siia tehtud, ta vastikult pealetükkiv, valetav (lepib aja kokku, kaob ära jne, ajab sitta). Ühesõnaga ei soovita antud tegelinskiga tegemist teha, täiesti mõttetu üritus.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 15:08
Sina kontakteerusid minuga ja ma ütlesin pärast, et olin tööl. Jah inimesed käivad nädala sees ka tööl, kõik pole kodukontoris
Olen alati viisakas ja vabandav olnud. Tundub, et siin osatakse vaid laimata. Anonüümsuse rõõmud. Isegi inimesed, kes teavad reaalset nime teevad seda ikka siin. Katkiste inimeste kogunemise kohake siis..
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:21
Minuga kontakteerus inimene kellega sa samal päeval kokku said = polnud tööl. Ära ilusta asju, ülelaskur. Ei ole midagi viisakas ega vabandav olnud. Ainult sitta ajanud ja mitte vaid mulle!!!!
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:42
Ropendamine natuke liiast. Pole kellegiga siit kokku saanud. Üks inimene vaid valetas, et on kesklinnas, ei muud - eesmärk oli kesklinnas tuttavaks saada peale pikki vestlusi. Peale tööd pole raske tassike kesklinnas haarata. Hakkan uskuma, et nägudeta naisprofiilide taga suures osas kas trollid v meeskasutajad. Head õhtut.
˅ näita rohkem ˅
2021-03-23 18:48
Oh eks me usume kõik mida uskuda tahame jne. Head teed!
˅ näita rohkem ˅
2021-03-25 15:06
Haha. Best jälle kedagi huianud. Tropp vend on! Lambi ajaraiskaja
˅ näita rohkem ˅