Foorum
2021-02-10 18:53
Leppis kohtumise kokku. Tingimused kiire autokohtumine bj hj. Tuli koos teise härraga, kelle palusin ära viia, et ennem ei saa kokku, kui härra läinud. 10min hiljem tuli tagasi, väitis, et on üksi. Pidime minema kindlasse kohta, kuid sõitis hoopis teise kohta. Kokkuleppekohaselt oli autokohtumine, kuid mingil hetkel hakkas rääkima haagissuvilasse minekust jne. Ma ei olnud nõus, ning kuulsin tagant pagasnikust krabinat. Seesama härra, kelle Ta oli niiöelda ära viinud, viibis seal. Helistasin mehele, kellel oli mu asukoht telefonist näha, härrad lubasid mind autost välja visata, kuid kui kuulsid, et räägin kellegiga ja said teada, et asukoht on näha hakkasid kartma ja viisid mind koju. Hoiatuseks siis.
˅ näita rohkem ˅
2021-02-10 19:19
Lisainfoks, peale mehele helistamist pagasnikus olev härra mainis seosetult, et Ta saab politseisse helistada ja öelda, et olen auto ärandanud, ehk arvas sealt tagant, et helistan Politseisse. Poindile pihta ei saanud. Auto nr millega härrad olid 426THH
˅ näita rohkem ˅
2021-02-13 11:39
Ma ju ei kirjutaks niisama sellist asja siia. Hiljem leidsime selle inimese ülesse, väitis, et Ta pole midagi valesti teinud..
˅ näita rohkem ˅
2021-02-13 12:04
Nii igav ongi teie elu või
˅ näita rohkem ˅
2021-02-27 09:39
Merruke99. Sai ka kokku saadud Tähe 2a juures tüdrukuga kes pakkus bj kuid asjaks ei läinud. Tahtsin näha seda juttu mis üleval pool kas vastab tõele. Naine paras ülbik ütlesin pole huvitatud sinuga midagi tegemisest ja kohe hakkas pihta tema soovib raha. Mille eest. Ähvardas mingi tüübiga.
˅ näita rohkem ˅
2021-02-27 11:15
Kogu tekstist jääb mulje et tegu on kupeldamisega!
˅ näita rohkem ˅