Foorum
2020-10-05 00:40
Lasin algatuseks näidis pildi saata tänu find similar photos app-ile võite teda niisama ka vaadata veidi alla poole kerides, milleks maksta netist võetud piltide eest 😃 https://www.fusker.xxx/en/?lid=2638376&offset=120&special=preview tegu on petisega ja 100 %soovitus veel järgi enne kui ostate veenduge küsige näidist.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-06 16:00
WOW ei peaks tulema üllatusena aga no tagantjärele mõtlen kui loll ma ikka olin, saatsin Karolin Seppa nimelisele isikule 20 eurot sest Mirjam Poe nagu ta facebookis ennast nimetanud on ütles, et kasutab oma sõbranna kontot kuna omal on kohtutäiturid maksmata arvete pärast. Sain päris hunniku pilte siis ja mõned videod, kõikidel piltidel olid näod soditud ja videdel polnud nägu sammuti näha. Olin väga petunud kvaliteedi pärast aga ei teinud suurt numbrit. Peale seda on ta juba kuid mulle kirjutanud ja küsinud kas soovin osta veel või tahan weebida. Viimasel ajal pidavalt koos sõbrannaga tegama ehk hind kallim. Kui olen alati ära öelnud. Nüüd siis rääkis, et tal raha kõik otsas ja vaja poodi minna, et ma siis saatku 20 eurot mille ta kas pärast tagasi kannab või teeb õhtul weebi selle eest. Noh kandsin lolli peaga, õnneks mitte rohkem aga kui ma õhtuni ootasin ja küsisin millal seda weebi siis saab ei olnud teda üldse facebookis ja sain alles järgmine hommik vastuse. Küsisin siis kas raha on tagasi kantud aga pole siiani vastust saanud ega raha. Nüüd siis sain avastuse osaliseks, et need pildid olid lihtsalt netist võetud ja pole üldse sama isiku omad kelle pildid tal facebookis on üleval. Kuid ega needki temast pole vaid kuskilt võetud. Tegemist on täieliku petisega ja hoiatan kõiki tema eest. Mina kaotasin 40 euri aga ärge teie nii lollid olge ja ärge saatke selle peturile oma raha.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-06 23:13
Ikka juhtub jah, tänapäeval netis palju võimalusi selle eest end kaitsta nagu üleval pool mainisin ole sama kaval.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-06 23:44
Mirjam minu naiska paras teile maksa maksa
˅ näita rohkem ˅
2020-10-07 00:03
No kui mingi piltide taga olev tüüp sulle taha paneb, siis võid ta jah endale hoida.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-07 00:09
Paras sulle
˅ näita rohkem ˅
2020-10-11 20:00
virussa kas jäid ka niksist ja rahast ilma,su naika tömbas sul perse lohku.
˅ näita rohkem ˅
2020-10-11 21:45
Mulle naiskad ise maksma kui niksi tahtma nemad
˅ näita rohkem ˅
2020-10-13 16:43
Mirjam poe on petis jah.
˅ näita rohkem ˅
2020-11-25 10:30
pede virussa jälle oma kogemusi jagamas
˅ näita rohkem ˅
2020-11-25 15:53
Pede Virussa viin su maale ja lasen suurel koeral sind mitu päeva sitskasse keppida, et nii loll oled
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 14:45
millal peded enne naiskadest huvitaud oleksid?pede virussa.
˅ näita rohkem ˅