Foorum
2020-09-19 18:40
See väidetav "naine" ajab teiega alguses mesijuttu ja lõpuks küsib,et enne kohtumist sooviks vahetada fotosi. Kui olete endast fotod saatnud,kiidab ta teid taevani ja siis lihtsalt kaob, kui aga küsite,kuhu jäi tema foto saate sõimukirja,et tal pole endast ühtegi fotot ( jutt käib ikka tavalistest riides fotodest ) Samuti minule ta ütles,et on 30.a. ühele paarile,ega kes siin temaga suhtles ja ka pilte saatis kirjutas ta,et on 41.a.!!! Ja peale seda olete blokeeritud!
Kui kellelgi on selle petisega kogemust suhtlemisel,palun jagage infot?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-19 19:30
Tegemist on mehega kes naise piltidega esineb. Varemgi foorumis temast juttu olnud.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-20 08:45
sa midlimadli ju samasugune mees,kui sulle näkku sai seda öeldud siis panid jooksu ja blokkisid
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 11:26
Sa Lubricate ei tohiks rohkem peale võtta, ajad nii segast juttu või oled sa ise antud tegelane oma järgmiselt kontolt siin rääkimas?!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 11:45
Heteronaine tunneb huvi naiste vastu???
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:05
Mis selles tavapäratut on?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:12
Ega muidu polekski, aga kui seda tehakse keskkonnas, kus eeldatakse, et kõik on ainult seksi otsimas. Kus iga su ütlemist võetakse, kui soovi kellelegi seksi saamise eesmärgil meeldida.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:20
Ei maksa üldistada. Seksi otsivad siit foorumist vähesed.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:23
Eriti vähe otsivad muidugi need, kes hoiatusi postitavad
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:26
selekteeri välja seksi otsijad ja niisama pläma.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:45
Milleks? Kui tahavad, siis otsigu. Mina arvan, et palju parem on ilma otsimata leida.
Kui lähed metsa seenele ja näedki ainult ussitanud tatikaid ja kärbseseeni, siis vahet pole kas on keegi sinust ettejõudnud või on lihtsalt vale koht ja halb seeneaasta, tuju on ikka rikutud. Aga kui jalutad niisama metsas ning avastad näiteks sirmikukoloonja, millest piisab maitsvaks õhtusöögiks, kas ei tee rõõmu?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 12:54
See on teema, millest ellips pidevalt räägib, et heterod otsivad omasoolisi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 15:31
Sooneutraalne oleks et on vaid üks rubriik, persoon otsib persooni
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 15:52
Kui ei otsiks oleks ka mõtetu
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 17:33
Tundub,et siin mõni mees ei saa aru,mida tuleks kommenteerida ja alustab mingi jama kirjutamist nagu siin see kasutaja jfjm
Mis vahe ja kelle asi peaks olema,et kasutaja midlimadli7 on hetero ja soovis leida naist?! Jutt käib sellest,et antud kasuta Juicypanties kellest hoiatus on üleval on petis ja võime seda ka oma kogemustest temaga kinnitada,sest sama juhtus antud kasutajaga ka meil.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 17:51
Paraku tundub mulle, et teemaalgatajal endal on ka munad seeliku all.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 17:59
Kuidas see sinusse puutub kas temal on munad või mitte? Sina ju siit tutvust ja seksi ei otsi. Sa lihtsalt targutad.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 18:18
No ma püüan sind qwerty aidata
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 19:27
Jucic minu sober on teie ei tea midagi lollakas oled
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 20:06
Mina kohtusin selle kasutajaga kuskil 5 kuud tagasi isiklikult. Ka pilte ei saatnud, aga sellepärast et ta on eestis üsna tuntud. Tegemist ON 100% naisega ja veel väga meeldiva naisega võin seda kinnitada. Ja vaevalt et ta tahabki igasugustega kohtuda. Mõni ei saa siin temalt vastuseid ja pilte siis lahmivad lampi, et mees . Kibestumus on hirmus asi.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 20:07
Parandus: pilte ei saanud* temalt.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-21 20:45
Saite nüüd pörssad
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 13:18
Kummaline lugeda neid kaitsvaid üllitisi, eriti selle pooletoobise Narvast pärit Virussa oma! Mees peksab segast ja pole iial antud isikuga kohtunud, sama võib öelda ka teise “ kohtunud” naise kohta kes siin kasutajanimega Ket. Sa naine pole iial selle petisest kasutajaga kohtunud, vaid ise oledki tema, kes libakontolt kaitsva kirja enda kaitseks kirjutab. Miks peaks “ tuntud “ isik erinevatele inimestele oma vanust valetama 10.a. erinevusega!?
Ainult sellisest faktist piisab, et tegu petisega, kellel ka libakonto olemas!Tean seda omast kogemusest selle petisega, sest ka minuga juhtus sama, pidime kohtuma ja sellest hetkest ta kadus ( ei suhelnud enam ).
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 13:26
...ehk siis püüdsid temaga suhelda nii ruunimehe kui sensuaalsuse, nii midlimadli kui kuuhaldja kontolt, aga tema, tõbras, hammustas kõik läbi ja keeldus sinuga kohtumast? oh sind õnnetukest küll
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 13:37
Sa Juicypanties alias JeesusKass alias Ket jne. räägid vist oma kogemustest, sest nii haige fantaasia võib olla ainult sinul! Sa täna ära rohkem peale võta!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 13:40
jeesuskassil jäi kindlasti mõni nimi veel nimetamata kes temaga on suhelnud läbi selle Juicypanties konto.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 13:50
Eks sellel vaesel 10-ne kontoga Jeesuskassil ole käpakesed tööd täis, et oma eksistentsi siin õigustada nagu ka kasutajal jfjn kes väidab, nagu seda, et ma mees olen aga on nii tropp , et ei loe infot, kus selgelt kirjas, et tegu on paari kontoga ja paariga suhtled meiega ka Juicypanties. Seega edu sellistele vandenõu teoreetikutele
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 14:15
Idiootsuse tipp on siin meilitsi piltide vahetamine. Ainult loll saadab võhivõõrale enda pilte, sest pole ju teada, mida nende piltidega edasi tehakse. Kui soovite näha, kes teisel pool on, siis Kasutage siinset jututuba või tehke fb's või skypes videokõne. Siis on kohe teada, kellega tegemist, aga loota piltidele ... need ei pruugi ju omad olla.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 16:00
Idiootsuse tipp on ikka see, kui üks rumal inimene siin, keegi jfjm üritab teisi “ õpetada ja jalgratast leiutada” aga teadmiseks sinule, et antud isikuga saigi väljaspool iha suheldud ja loomulikult ta kadus koheselt, kui sai pakutud helistamist, skypet või fb-d
Rahune maha mees ja ela oma elu!
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 16:10
Teine idiootsusetipp on kui mõnele seksi teenuse või siis "massaaÅ¡i" pakkujale oma sotsiaalmeedia kontot näidata. Vast siis juba tutvustaks ka lapsi ja naist kah.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 16:48
Tundub, et kasutaja jfjm on kas ise see petis, kellest siin jutt käib või lihtsalt inimene, kellel on puudus tähelepanust? Sellist hülge möla ju muidu ajada ei saa
Kas sa mees oled tõesti nii rumal, et saadaksid endast kellelegi alasti pilte siin ihas, sest jutt käib ikka riides tavalistest fotodest, millega kellelgi midagi ju kahju teha pole võimalik. Muidugi saan aru, et sina saadaksid kohe endast foto täispikkuses ja alasti
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 17:49
qwerty, ka sotsiaalmeedias võib mitut kontot omada ja paljudel ongi iha tegelaste tarvis eraldi konto.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 18:03
Aga kui keegi tahab, miks siis niiväga ennast varjama peab, et otse ei või oma nimelise sotsiaalmeedia konto alt suhelda`?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 19:03
Soovitan lihtsalt oma peaga mõelda. Lihtne on kellegile jama keerata. Minu kohta siin samuti suur hoistus, et olen hoopis mees. Ja sellepärast et ma mingi paariga ei suhelnud. Solvusid ja keerasid sitta. Ja kõik hoiatused on puhas kuld ka kindlasti. Mõni paar siin ma vaatan on legendaarne ja aastsid otsib endale siit naist kolmandaks. Miks aastaid?? Äkki endas hoopis viga. Aga ei. Ikka teised on MEHED hoopis kui ei joppa
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 19:06
Mulle kirjutavad pidevalt paarid ja mõni on lausa kole. No kuidas ma ütlen seda inimesele näkku siis. Olen õelnud et ei sobi ja siis hakatakse pommitama ja vops oledki siin HOIATATUD. Saage üle inimesed
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 19:19
Ma tahaks ka sinuga suhelda, aga su andmed ankeedis annavad märku, et pole lootust.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 20:37
Haiglaselt kummaline, kui südamesse ikka mingi suvaline kasutaja siin võtab hoiatust ühe haleda mitme kontoga petise suhtes😎🙂 Rahune maha Ket ja saa üle või loo selle Juicypantiese tarvis toetusfond ( sul ju lihtne teha, endale ju )😎 Mis aga puutub siia, kaua kellelgi konto on ihas olnud siis vaata peeglisse oma aastast 2012 loodud kontoga😀Kas oled nii kole või suhteid lood oma piltidega kontolt, mis algab J- tähega😉
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 20:50
Mis siin kummalist on, et kõik siin avaldavad arvamust või? Ja ma pole jah just modell, aga sa eksid rängalt kui arvad, et mina juicypantis olen. Pealegi ei rääkinud ma siin sinust, aga ju siis tundsid end puudutatuna. Saa üle armas midlimadli7.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 20:53
Lugedes siin kellegi Ket "arvamusi ja heietusi", nagu oleks kõik väga koledad ja seepärast tema iidol Juicypantiees ei soovi suhelda ning lõpetab koheselt, soovitan enne kui võtad sõna lugeda tema enda kirja! See peaks sul kui sa just ise pole antud petis ehk suu kinni panema ja pea meeles,minul on siin ka üleval pilt endast,kus aga sinu oma on?? Siin aga " stiilinäide petiselt":
Autor:
Juicypanties
Saaja:
Sensuaalsus
Saadeti: 2020-09-18 17:53:01
Loeti: 2020-09-18 17:53:36

kustuta kiri
Sain kätte. Wow, Sa oled väga kaunis, tõesti! Ilus ja sexikas naine! 😻
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 21:09
Mis paanika ja siis et mul pilti pole? Ja ma kindlasti ei arva et siin kõik koledad on. Siin on väga ilusaid inimesi. Ja toredaid. Ja häid. Ja ilus kiri ju ei näe su probleemi. Mul ausalt suva mida keegi siin mõtleb. Otsige tegevust omale. Siin tõega mega lahedaid tegelasi ka olemas. TÅ¡au tÅ¡au
˅ näita rohkem ˅
2020-09-22 22:10
Huvitav lugemine ja saan täiesti aru ,et kui on petiseid tuleb sellest teavitada! Ainuke,kes nagu ei saa siin kohe üldse millestki aru, tundub olema keegi preili Ket, kes oleks nagu pimedusega löödud. Sa inimene loe enda varasemaid väljaütlemisi ja ka seda viimast! Ilus kiri muidugi,mille see petis saatis, aga loe ka nende kahe midlimadli ja sensuaalsuse probleemi......kuigi tundub,et sulle ei jõua kohe mitte kui midagi kohale.........
Kirjutad,et sul on suva mis mõeldakse,aga ise kütad oma rumalate väljaütlemistega hagu juurde ja tuututad siin pidevalt. Pagan ka mulle tundub, et oled seesamune petis Juicypanties oma järgise kontoga siin.
Kui sellele täinahale tehakse või oleks tehtud liiga võtaks ta juba ammu ise sõna ja valeinfo levitamise eest oleks nende paaride kontod suletud, aga näed istub nagu kult rukkis ja on vait.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-23 06:14
Jucic minu naiska igasugustega ei niksi ei tee raha ja kinki ei tee ei saa te midagi
˅ näita rohkem ˅
2020-09-23 10:41
Sm. Virussa Narvast ei saa vist päris täpselt aru, kellest jutt käib , aga hea teada, et ta homo on!😀😀
˅ näita rohkem ˅
2020-09-23 21:20
Ei see minu naiska konto saatma minu pilti kui raha keegi maksma paras teile minu konto on see ka
˅ näita rohkem ˅
2020-09-26 00:35
jumal küll kui tuttist ilma jääte, tellike kumminaist
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 12:26
Pede
˅ näita rohkem ˅