Foorum
2020-06-14 00:00
Inetunaine1
2020-06-13 21:14:23
Soovin tutvuda vaba mehega , võiksid olla endaga toime tulev. Sobivusel võiks saada pikaajaline kaaslane. vanus 21-48 võiks kohtuda kokku saata igav on, otsin sõbra armukest tahan mehele tagasi teha, tema petab mind vanamuttidega haisukottidega tahan samamoodi teha, kes tahab minu armuke olla või sõber see helistagu mulle kohe Kindlasti ka tekkib küsimus,miks ma siin...just sellepärast,et igas heinakuhjas vóib 1 normaalne ka leiduda
Ma ei vaja, ei otsi sponsoripakkujaid ega paljaste meestega 56084047suhtlemist Helista kui sul igav,kui sa koleta naisega ei karta kohtyda tutvuda, ise ei tule kuskile kui sul auto olemas viitsid kohtuda sookolliga helista smsidel ei vasta

*Alles olid Peletisolen, tervitused Ukrainkale
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 08:14
Mustlane on nagu majavamm, siukesest juba nii lihtsalt lahti ei saa, kurat teab mitu aastat ta siin juba on ja kui palju on ta neid kontosid vorpinud ja kui paljudel ta perse lohku on tõmmanud aga iha on selliste vastu võimetu.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 09:19
Sellel naisel pole mitte vaid siin mitmeid kontosid vaid ka mujal saitidel ripub neid kuulutusi 10 te kaupa kuid nr ikka sama
˅ näita rohkem ˅