Foorum
2020-06-11 19:40
Peletisolen
2020-06-11 18:06:50
Soov tutvuda püsisuhte eesmärgil härrasmehega vanuses 40-60 eluaastat. Kirja ootan Sinult, kui su süda on vaba , elukorraldus paigas, alkoholil pole olulist osa Sinu elus. Oled tasakaalukas, hea huumorisoonega, aus, romantiline.Võime täna kohtuda kokku saata ise olen kole kui öö Ei, ma ei otsi seksi, aga otsin just sind kellega suvele käisikäes vastu minna. Jalutaks Soov leida kaaslane kes oleks aus, viisakas, mõistev, sõbralik, hooliv ning kellega oleks hea väljas käia. Armukeseks ei hakka ning seiklejatel ja üheöösuhete otsijatel kontakti mitte otsida. Jäta number postkasti ma helistan ise sulle tagasi siia number ei lisa kohtume täna,minu üle nalja tegema pole vaja tulla otsin ikkagi endale meest ja ma ei tulnud siia nalja tegema vaid otsin endale meest kui sa arvad et oled see õige ja vajad mind enda kõrvale siis palun kirjuta mulle ära karda ma ei hammusta

*Ukrainka on järsku vanaks saanud-jäänud
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 19:41
Ja õigem kasutajanimi oleks olnud- Petisolen
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 19:55
Tark teab, et nii rumalat inimest ei ole, kellelt poleks midagi õppida. Sõna võtab ta siis, kui tal on midagi öelda ja kui ta arvab, et tema ütlemine on vajalik."Lits täis suuga ei räägi mine arene poole mees pool naine petis oled sa ise,kes oma lapsi lastekodus jätis riista pärat mine nahhuii🖕🖕🖕
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 23:15
Peletisolen
2020-06-11 19:48:05
Madleen haige peast libu, ainule petis oled sina ise mida sul petta on, sinu paksu rõvetada solgi vittu vä😂😂😂käi putsi vana urood su jutt ajab oksele laimatede inimesi iseki tõentid pole endal häbi pole,ma pole süüti et su mees su suur haisu vittu ei keppi

*No loomulikult, kes siis kohe foorumit ei loe. Miks sa selle ilusa jutu kustutasid ja oma konto blokeerisid?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 23:26
Ma arvan, et ta kasvas nüüd ümber, enam iial ei peta ja hakkas heaks
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 00:43
Paras teile
˅ näita rohkem ˅