Foorum
2020-06-02 13:40
Hoiatan antud isiku eest:


IHA kaudu kontakti võtta pole võimalik; vestlus avatud vaid sõbralistis olijatele (keda arvatavalt pole).

Palub kirjutada profiilil olevale e-posti aadressile, sealtkaudu jagab infot.

Jagab tõesti; väidab, et on üliõpilane Tallinnas, rahamured on suured ning otsib sponsorit. Kuna aga mehed on koid või muidu imelikud, siis kohtub sõlmib kokkuleppeid edasiseks vaid nendega, kes talle eelnevalt 75 eurot on pamgakontole kandnud.

Tundub, et suhteliselt tavapärane õhumüügi skeem.


Meil tuli: No kui sini poolt tõesti abi tulnud ja saan sinus kindel olla, siis täna alates 18:00 oleksin ka kohtumiseks valmis.
EE031010011574032224 ÕIE PARRI
Ja suured tänud ette loomilikult.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-02 14:39
Nii palju, kui mina tean, võib sellele kontole raha kandes kindel olla.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-02 16:19
mis krd vastus
˅ näita rohkem ˅
2020-06-02 22:58
No minul on aastaid Parri Õie igakuistes määratud maksetes ja siiani pole probleemi olnud. Alati võtab kõik kenasti vastu
˅ näita rohkem ˅
2020-06-03 00:37
Õie Parri on mnjah mul ka juba automaatselt igakuisetes maksetest sest ajast kui ihasse konto tegin
˅ näita rohkem ˅
2020-06-03 16:44
No kui konto on ja ilma nimeta raha üle ju ei lähe ja see Õie Parrile kenasti läheb järelikult mingi heategevuse konto , ära nüüd kade ole kui mehed talle maksavad
˅ näita rohkem ˅
2020-06-03 21:21
No tere.
Kuna me ei oska googeldada, palun esitada link, millega saaks tõestada, et preili/proua/ Õie Parri on ametlikult surnuks tunnistatud.
Muidu tahaks kohe kuulata täpsustusi selle kohta, kuidas nn surnud isikute pangaarved koos selle juurde kuuluvate isikuandmetega surnule tundmatute kasutajate valdusesse satuvad ja miks keegi aastaid surnu isiku nimel endale ülekandeid peaks tahtma teha laskma.

Nn ausa rahamure ja kavatsustega inimene ei esitle meilis oma andmetena kellegi teise nimele registreeritud pangakontot.
Internetist näiteks oma surnud vanaema või mõne muu ammusurnud isiku nimel pettust nägevaid sugulasi/omakseid selline lugulaul vaevalt et veenaks.
Huvitav, et “laim” käib väidetavalt surnud isiku nimel, kahetsusväärselt, ja isik on ka keegi teine (väidetavalt), aga imelikult viha teeb ikka: krdi paavian, võiks rohkem rattaga sõita, mitte inimesi laimata!
Ma ikka millegipärast arvan nii, et see üks siin, kes nn surnu arvele “sponsiraha” mittesaanuna külma vette kasteti, oli neiu “üliõpilane”. “goblini” ja “sea larfi” nimel ründav pealelendamine oli loogiline asjade järgnevus.

Muide, millistes ainetes täpsemalt üliõpilased kella 5-6 ajal hommikul tunde võtavad?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-03 22:02
Leidsin vaid et Õie Parri on 60 aastane muud hoole ei andnud ,abiõpetaja lasteaias
˅ näita rohkem ˅
2020-06-03 23:27
Muide isik võib surnud olla aga kui panka pole teavitatud, siis võib tema kontole raha kanda aastaid.
Sama on ka näiteks autoga. Omanik surnud, kuid võid sõita sellega aastaid ja käia ülevaatusel ja paberite järgi asi korras. Ainult kindlustusfondil on andmepaas, mida uuendatakse ja kindlustama peab selle auto tõesti mõne elusolendi nimele

......seega kui kahkunud vanaproua Õie lastelastel on PIN kood ja kaart, siis.....
˅ näita rohkem ˅
2020-06-03 23:50
Õie on minu 👰
˅ näita rohkem ˅
2020-06-04 18:41
Luukeral võib õigus olla.
Linnatipz, millal Õie Parri suri täpsemalt?
Ma olen oma surnud vanaema sünni- ja surmaandmeid kalmistu andmebaasist leidnud, aga seda tänu teadmisele, kust otsida ja mulle oli tema matmiskoht loomulikult teada. Google´st ma tema surmadaatumit ei leiaks. See ei ole avalik.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 08:51
Vaatan , et proua Õiest on juba 2010 aastal juttu olnud....siis see Linnatipz on ikka kole kaua koolis käinud
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 15:15
Genis 4 Õie Parrit, kõik vanaema staatuses Järelikult tipz vanaema rahakoti peal elab
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 15:19
Kuidagi kummaline on see arvamus, et vanaproua lapselapsed on àkki pin koodi saanud. Ma ka 60+ ja mul pole tàisealisi lapselapsi veel.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 16:53
Miks sulle see kummaline tundub, sirruke?
Mul pole muidugi tõsist aimu ka sellest, kellest ja kui vanast prouast me üldse räägime, aga otsing andis vastuseks ühe 56-aastase laistaeia abiõpetaja, praegusel ajal on ta siis 70. 70-aastsed vanemad daamid omavad ka lapselapsi.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 17:15
Ei siin pole imelikku miskit lapselapsed võivad vanaema hooldajad olla siis on ka panga konto nende käes kõik ok
˅ näita rohkem ˅
2020-06-05 17:37
Jaa..seda kùll jh. Aga enamus 60 vanused siiski veel hooldajat ei vaja ja lapselapsed on ise enamusel alaealised. Seda mòtlesin. Kummaline et 60.sed juba maha maetakse? Ma alles hakkan elama ja ringi aelema
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 10:33
Ma pigem vastasin luukerale. Tema arvates on 60 juba vanaproua kes vajab abi hooldekodus màhkmete vahetamisel. Kusjuures mulle paljud luukere postitused meeldivad Nii et ei midagi isiklikku ja ma ei tunne isiklikult luukera.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 10:53
Teie räägite siin vanaprouast. Ma ei viitsi hakata praegu googeldama, aga varem andis otsing ka samanimelise abituriendi, kes lõpetas gümnaasiumi hõbemedaliga. Nõõd peaks ta juba kolmekümne ringis olema ja kindlasti ka nimevahetuse läbiteinud.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 10:56
Mina hakkan vanaprouaks siis kui tàitub 100 ja kutsun oma juubelile làbuseltskonna
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 11:16
Reaalis on ikka nii et kui inimene sureb, siis annab kohalik omavalitstus ta surmast kohe teada. Selline asi on vòimatu et keegi aastaid oma vanavanemate pangakontot saab kasutada.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 13:07
Sirruke elab 120 tulen teen kinki
˅ näita rohkem ˅
2020-06-06 18:04
Virussa.. Oled oodatud oma kingiga
˅ näita rohkem ˅