Foorum
2020-04-10 23:38
Niimoodi, tere.
Jutt kiire ja lühike.
Teemas nimetatud kasutaja, scammer.
Algul ajab gmaili teel asju ja hiljem siis facebook/skype
Tegin ise sellise triki, et ma olin suhteliselt kindel, et ta scammib seega ma mõtlesin, et naah las see 7 euri olla, pidavat lubama 5 pilti selle eest.
väidetavalt tal pilte polnud seega läks üle videole, tundus täiesti real seega ma ei kahtlustanud enam, siit tuleb tarkuse jupp mille vastu mina eksisin aga teie saate vältida. Ta küll lubab ja räägib megamesist juttu, ei jäägi absoluutselt tunnet, et hakkab tõmbama kohe aga nii kui ma tellisin veebi, baaaaam tuli ära see.
Kadus ära, enam ei vasta jne
Anyway watch yourself from her
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:45
Ilmselt kadus lihtsalt nett ära ära heida meelt, proovi uuesti ja tee uus ülekanne
No või vali keegi teine, kellele raha kanda
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:46
Hahaha, naah siin rohkem asju ei aja 😂
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:50
Ei no kurat, ära loobu nii kergelt.
Kindlasti ei peta näiteks Õie Parri ja see preili Sillamaa on ka üdini aus
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:51
Mul pole vähimatki aimu millest sa nüüd räägid 😂
99% ajast on siin full scam aga nooh sellised vead õpetavad
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:52
Martilapo
Elukoht Tallinn/Keila
Lisainfo
Nalja pärast tegin korraks naise konto, et näha kui palju päriselt naine kirju saab ja noo see on lihtsalt.. Tunnen kaasa teile, pole ime, et te ei jõua alati vastata jne
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:59
Yeah, ainult üks põhjus, ma tahtsin näha kas päriselt newbied saavad mingi 100 kirja vähema 30 minutiga nagu räägitakse 😉
Ülejäänu mõtle oma peas välja, thanks bro
˅ näita rohkem ˅
2020-04-11 00:01
Räägi mis konto tegid siis ka
˅ näita rohkem ˅
2020-05-31 15:13
https://www.iha.ee/users/linnatipz Õie Parri järjekordne konto
˅ näita rohkem ˅
2020-06-08 21:31
Kirjutasin ka siis talle emailile ja küsisin pilte. Tahtsin tõestuseks ennem aga veel ühte pilte mis ei pea nude olema aga kus näha, et tegemist sama inimesega kelle pilt tal ihas on. Saatis siis ühe pildi kus isegi oli tatoveering käel, kuid terase pilgu läbi sain kohe aru, et tegemist täiesti erineva inimesega. Küsisin siis uut pilti kus oleks selgelt see tatoveering näha, järgnes vaikus...kirjutasin mitu nädalat hiljem uuesti, et kas siis saab näha seda pilti, tuli vastus EI SAA. Edasi hakkas ennast kaitsma või õigusama ja ülbitsema kui palju on tal püsikliente jne.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-21 09:40
saatis isegi ilma rahata seksika video.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-21 09:40
saatis isegi ilma rahata seksika video.
˅ näita rohkem ˅