Foorum
2019-12-29 01:49
Loll on see, kes kõike seda sitta usub, mis antud tegelase aadressilt tuleb!
Tüüpiline õngitseja. Täielik debiil 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 01:54
Villu, sa oma diagnoosidega natuke rutakas ei ole? Minu arust on debiilik ikka see, kes õnge läheb. Ja hetke seisuga pole ka ühtegi tõendit, et tegemist "õngitsejaga".
Sinusuguste tõttu ongi sellest vanast heast "Hoiatused" rubriigist saanud "Lahmime niisama" rubriik.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:00
Pigem olen rutakas, kui lasta sel virtsal vohada. See on lihtsalt nii läbi nähtav. Siin võibki julgelt lahmida, sest 99,99% on see lahmimine olnud õige.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:02
No iha.ee mõistes kehtib see tõesti mõlema soo puhul. 99.99% jutumehi ja 99.99% prostituute.
Ostan/müün ja ei tutvu. Selline on selle lehe formaat paraku. Ei ole veel lugenud/kuulnud, et keegi midagi tasuta saanud oleks või keegi mingi tasu saanud oleks.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:04
Et mees vastab sealt ve
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:06
Vot ei tea, kes sealt vastab. Aga samas kontol mingeid rahalisi nõudmisi ei ole. Tavaliselt ikka on ankeedis märgitud, kui oleks isu eurode järele. Muul juhul oleks postkast spämmist ja vändapiltidest punnis.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:08
Selle lehe formaat on algselt siiski kõike muud, kui labane huiamine. Kindlasti teenib keegi siin võõra pildiga kõike kokku lubades piisavalt. Ja kõverate nägude ja olematu mõistusega tegelasi leidub.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:12
Lehe formaat on siiski inimturg. Pakun sponsi ja otsin sponsi. tutvutakse siiski reaalses elus.
Neid ausaid tutvumisi siin lehel on ilmselt käputäis, võrreldes sponsorlussuhetega. Ei maksa omale illusiooni luua, et siia konto tehes kohe elu armastuse leiad või pikaajalisse suhtesse astud. Rahakott peab valmis olema!
Ja foorumis hoiatamine on küll mõttetu tegevus. Siia ei vaata keegi ennem, kui pole ise vastu pükse saanud.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:14
See pilt läti alles mõni päev tagasi teisel kontol üles aga pole ükssilma tähtsaks pidanud ei uurinud ega jätnud meelde kuid meil hoiab ta juba silma peal ,vähemalt on vaadanud
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:16
Google images ja Tineye ei anna küll mingeid tulemusi sellele pildile.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-29 02:19
Olen siin ajaviiteks paljusid pilte läbi lapanud ja nii mõnigi on näpatud netist ja ripub siin üleval. Mind nad ei häiri ja kellegi peale kaebama ka ei hakka. Mul lihtsalt puudub igasugune empaatia rumalata meeste suhtes, kes oma genitaaliga mõtlevad. Las lasevad ennast lüpsta, ehk ongi parem.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-30 20:03
Tegelane on sarikontode tegija. Üks blokitakse, tehakse uus, jälle blokitakse, uus, .... Elukutseline huiar.
All tema stiilinäide.

Tere ja tänud kirjutamast!

Lühidalt siis endast ja sellest, mida/keda otsin.
Vanust on 21, ehk siis noor neiu alles.
Tegelen aktiivselt õpingutega ja aastake veel minna, siis on see periood elust läbi.
Otsin oma ellu mõistvat meest, kes oleks mulle ka materiaalselt abiks. Kuna see õpilase elu ei ole just kerge ja kui toetavad rikkad vanemad puuduvad, tuleb suht väikeste vahenditega hakkama saada.
Õpin Tallinnas turism/hotellindust ja asun Lasnamäel, kus üürime koos kahe teise sõbrannaga korterit, et kulud oleksid mõistlikud.
Hetkel suur mure seoses üüri ja kommudega, 75€.
Kui oleksid nõus mind aitama sellega, siis omaltpoolt oleksin valmis ka kohtumiseks ja tutvumiseks.
Kuna enamik mehi kipuvad ainult lubadusi jagama ja hiljem on kadunud, siis oleks meeldiv, kui see abikene minu kontol kenasti nähtav oleks eelnevalt. Seejärel saame ka kohtumise kokku leppida.
Kuna endal kohtumiseks koht puudub, siis peaksid ise hoolitsema selle eest, kus meeldivalt aega veeta saaks.
On selge, et tasuta lõunaid ei ole olemas ja omaltpoolt pakuksin kohtumisel ka naudingut. Kõik peab olema loomulikult turvaline ja ikka traditsiooniline. Mingeid mänge ja muud sellist ei harrasta kahjuks.
Kohtuda saaks regulaarselt. Ma ei trügiks kohe suhtesse vms vaid pigem oleksin selline meeldiv saladus mõistvale mehele. Loomulikult on oodatud ka muud põnevad ajaveetmise võimalused. Kino, teater jms.
Kui sul tõesti siiras soov aidata ja ka hiljem siis kohtuda, võiksid selle abikese saata: EE031010011574032224 ÕIE PIIRI
Ja suured tänud ette. Saaksin omal selle suure mure korda. Täna oli juba see tähtaeg.
Ja millal oleks soovi esmaseks kohtumiseks? Minule sobiks neljap peale lõunat näiteks.

ÄRGE USKUGE SELLIST SITTA!
˅ näita rohkem ˅
2019-12-30 21:09
Huvitav, et raha pakkumine ihas on okei aga küsimine muutub automaatselt pettuseks? Iha.ee foorum on riigi kohtusüsteemi töö üle võtnud, et inimesi süüdi mõistab?
Muuseas, sellise nimega isik on google andmetel üldse surnud. Sa Villu oled vist laibalt üle saanud.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-01 03:37
Siin ei pea üle saama, et aru saada sellest klounaadist. Kindlasti leidub rumalaid, kes seda juttu usuvad, muidu uusi ja uusi kontosid ei vorbitaks.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-04 12:04
Olematu tegelane ja sarikelm ikka veel siin toimetamas. Aeglaselt pühivad luuad siin ihas.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-04 16:40
Ega iha.ee ei suuda ka iga lolli eest tööd ära teha. Kui omal mõistus puudub, siis ei aita sind küll keegi.
˅ näita rohkem ˅
2020-01-04 17:48
Nende huiarite najal ju iha elabki
˅ näita rohkem ˅