Foorum
2019-11-15 12:45
Ärge tasuge midagi. Ainus mida saate on ühjad pihud.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-15 18:02
Nii ilusat sõnavara kasutas ta sellele teemale vastates. See hajutas küll kõik kahtlused, et selle konto taga on mingi lambi polt
˅ näita rohkem ˅
2019-11-15 18:17
See arvatavasti kasutaja Heino22. Mulle saatis miskit, et kärva ära ... ja muidugi blokk. Nagu alaarenenud, kes seljatagant lööb ja siis pistab jooksu 😁
Ja ongi täiesti lambi polt, lambi lammas, kes seelik seljas mune sügab ja vorbib päevastpäeva uusi kontosid. Küll on kiimas kooliplika, küll võluv kaunitar, küll ... jne.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-16 16:50
Süga oma mune edasi ja mängi naist 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-11-18 08:02
Magusace oli sul üks viimaseid suletud kontosid.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-02 00:11
Sa Villu oled kuidagi agressiivselt nende skeemitajate suhtes häälestatud. Minuarust on iga siinne tola oma tüssusaamise täielikult välja teeninud. Oma lolluses ei saa küll kedagi teist süüdistada.
Ma saaksin aru, kui petetud oleks mõnda süüdimatut inimest või seniilset vanurit aga kuna me räägim elujõus meestest, kellele ehk pole ka hullupabereid ette näidata, siis natukene raske on kaasa tunda.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-02 09:13
See oli pigem hasart. Olid ju nii läbinähtavad need huiamiseks tehtud kontod. Ma ei jõua neid suletud kontosid kokkugi lugeda.
Ma ei poolda sellist tüssamist aga eks tüssaja näeb ka veidi vaeva 🙂
Kui panna üks päev külapoe seinale suure, punase, vilkuva kirja "Täna alkoholi ei saa, täna saate räige lõua", siis leidub kindlasti lolle, kes ei näe, ei oska lugeda ja lähevad ikka poodi.
Kui skeemitaja teeks vahel kusagile väiksegi annetuse, siis igatahes jõudu.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 12:29
Peded
˅ näita rohkem ˅