Foorum
1
2
2019-11-10 12:57
koos olime murruvanglas, kas enam ei mäleta või
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 15:26
Ah sina siis olidki see lapsepilastaja, keda kõik teised keppisid ja kes valvuritel imemas käis
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 17:19
näed tuli meelde küll, et sa varguste ja petuste eest murruvanglas istusid. nii kerge sind vana puule võtta. loodan, et sa enam ei varasta ega petta inimesi
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 18:01
lugedes neid ihafoorumi komme siis tegu ikka täitsa debiiliga,igas teemas vaja sõna võtta ja ilmselt 3 klassi on haridust sellisel ajukääbikul,vanglas oleks sind raudselt maha löödud,nii et sellega ära keksi siin debiil
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 18:31
Tegelikult olen ma olnud küll vanglas. 2007 aasta lõpus olin kolm kuud Viru vanglas. Seda vanglat küll alles ehitati, aga väravas lubade süsteem juba toimis ja tööle pääsesid ainult puhta minevikuga inimesed.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 19:12
sinu minevik on ammu teada ja ära hakka nüüd siin vabandama. kas südametunnistus hakkab piinama või?
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 19:15
mesilanemari, ma olen need kombed jotilt õpind. tema ju vanameister siin.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-12 06:12
see vanameister töötas vanglas ja isegi kui vange polnud seal,sai ta seal kannikasse
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:11
Läheks sõimamise ja läbu juurest algse teema juurde tagasi. Violiina, mis selles halba on kui ühel inimesel mitu kontot? Isiklikult minul ka mitu kontot ja need said tehtud kunagi aastaid tagasi selleks et rohkem kuulutada saaks. Siis olin veel vaba ja vallatu ja otsisin rohkem seiklusi kui praegu. Arvan, et võtku kuulutuste piirang maha ja paljud lakkavad mitmeid kontosid kasutamast. Mina kindlasti sulgen siis kõik teised. Muidugi need kontod mida siin foorumis minule pähe määritakse ahvide poolt, pole mitte üks ka minu konto.
Muidugi et inimene normaalselt rääkida ei oska, on juba teine teema. Aga milles seal teised tema kontod süüdi on, et tal ajupuudulikkus?
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:27
Ega ühe ja sama möla ajamine kuulutustes sulle paremaid tulemusi ikka ei anna.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:31
Tere Dragu, ega ei annagi ja siin ei leidu nagunii sellist keda otsin, aga kui vahel igav siis igavuse tapmiseks käib küll. Aegajalt ikka keegi vastab, aga kuskilegi see ei jõua küll. Kui hakkaksin raha pakkuma, siis poleks probleemi.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:33
Vaata, semu, asjad on pigem nii, et kui sa teed kümme erinevat kontot ja nende kõikide alt toodad täpselt üht ja sama teksti kuulutustes, siis ei saagi ju kuidagi mõistlikke tulemusi ega vastuseid oodata.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:37
Mitte päris samad, aga enam vähem. Lihtsalt erinevus on selles, et paljud kasutajad ei vaata minevikku ja vaatavad ainult viimati lisatud kuulutusi. Ja seega olen aastatega kogenud, et ka üks sama kuulutus erinevatel kella aegadel toob erineva tulemuse. Seega ei saa mina sinu väidet tõeseks pidada.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:39
Mina väidan seda, et oluline on teksti kvaliteet ja oskus ennast väljendada. Ka üks selline hoolikalt vormistatud kuulutus ööpäevas võib sulle tuua paremaid tulemusi kui kümme keskpärast ja mitte mingilgi moel eristuvat.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:44
kui ma tahaks panna kvaliteet kuulutusi, siis ma kõigepealt peaks enda kasutaja nime ära muutma. Aga seda ma ei tee, sest ei otsi kedagi kes suudaks lugeda ainult kasutaja nime, aga edasi mitte.
Ka pole mul sellist tungivat vajadust siit kedagi leida, ka niisamuti asjad korras. Lihtsalt on vahel aegu kus me naisega erinevates kohtades ja võiks ju vaadata kas saab käe valgeks...
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:45
Ega nimi meest riku.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 19:49
Tundub, et rikub Nii mõnigi on kirjutanud, et parmudega pole neil millestki rääkida, süüvimata profiili, kus peaks kirjas olema et alkoholi ma praktiliselt ei tarbigi.
˅ näita rohkem ˅
1
2