Foorum
2019-10-03 14:44
Villuvillu on korduvalt vägistamise eest karistatud ja kinni istunud ka laste ja vanurite pilastamise eest. vanglas tehti ta kohe kukeks ja kepiti talle pesuseebiga perse. villuvillu istus petusatnikus 4 aastat ja lükkas seal lappi ja imes korduvalt kambrikaaslaste munne
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 21:48
Jutustasid just loo endast 😁👍
˅ näita rohkem ˅
2019-10-15 02:19
sa villuvillu hakkad mult suhu võtma tont nahui kuradi kukk. ma leian su üks päev üles ja sa ei ole nii peidus
˅ näita rohkem ˅
2019-10-15 11:10
Mehe konto alt ei julge kaagutada või? Julgem on naise konto alt ja seelik seljas siin virtsa pritsida? 😁
Kell kaks öösel pole muud teha, kui minust unistada või? 😁 Huvitav, huvitav, kes tegelikult kukk on? 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-10-16 04:38
1. ma ei saa aru miks peab arveid avalikult õiendama
2. ma vaatasin (villuvillu)profiili ja sain aru et on normaalne et kukk on kuna seal seisis et ta on gay ja kohtub mehe/m-m paariga
3. mis ajast on naisel võimalik suhu anda ja perse nussida
4. kuidas süüdistada ja ristida inimest avalikult ilma tõendeid esitamatta arvate ei on parim viis
5. ma ei ole kellegi poolt ja ei kaitse aga antud konteksti ma nimetan hetkel alusetuks mis siis et ma ei teagi konkreetset kasutajat
6. kui panna selline süüdistus siis palun tuua välja konkreetsemad faktid se et teil on omavaheline vaen või viha ei anna õigust teile lugusi lambist välja mõelda et popiks saada on ka muid viise
˅ näita rohkem ˅
2019-10-19 03:23
Valgeruss, kõik õige sinu poolt aga foorumi materjalide põhjal võib villuvillu kupli keemilise koostise osas küll kahtlusi tekkida.
Kui inimene loob täiskasvanute portaali konto üksnes oma eelarvamuste järgi inimeste sildistamiseks avalikus foorumis, siis pole ime, et tal fännklubi puudub.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-19 03:27
Puhtalt psühholoogiliselt lähenedes, siis selline käitumine ja naissoo vihkamine on tõesti selge tunnus potensiaalse vägistaja omale.
Erinevates teemades ähvardamine, mõnitamine ja laimamine naiste suunas ei anna variante teisiti mõtlemiseks. Ilmselt reaalses elus on see isik istunudki kusagil juba kinni, seksuaalkuritegude eest.
See on samasugune eelarvamus, nagu villuvillu arvab, et kõik iha.ee naised on 99% petised kes tuleks põlema panna.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-19 03:30
Autor:
villuvillu
Saaja:
funnybeib
Saadeti: 2019-10-17 11:52:38
Loeti: 2019-10-17 14:24:54
kustuta kiri
Sa nagunii pettur ja lits ju? Või hakkad tagasi ajama? Võllas ripute kõik ükskord või lihtsalt pruugitakse sind vägisi!
Märgi kiri
Oled sellele kirjale vastanud! [vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2019-10-19 03:31
Siit saab omad järeldused teha.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-20 09:53
Peab ikka tahtmine ja valu olema, et valmis võltsida mingi kirjavahetus. Ole hea ja võta see kirjavahetus, mine tee avaldus, kuna väidad ähvardamist ja solvamist. Aga mida pole, see on kirjavahetus.
See näitab, et astun mingile TOLALE ikka tugevalt kanna peale 😁
Palun mine ja tee politseisse avaldus ähvardamise kohta 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-10-20 13:11
Ei ole kombeks teie moodi nutta ja halada. Minu jaoks ei muuda ühe anonüümse debiiliku kirjad ega foorumi postitused mitte midagi.
Jätan selle politseis käimise ja nutulaulu teie teha, nagu te siin juba aastast 2007 tulutult teinud olete.
Ega iha foorumist kaugemale see hädakisa ei jõua ju.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-20 20:58
Ega eesmärk polegi ihast kaugemale kisada. Eesmärk on hoiatada kergeusklike sinusuguste tolade eest, kelle tase piirdub ihas huiamisega. Ja tase omaette on olematu kirjavahetuse tekitamine 👍👏
Millega funnybeib tegeleb? Sügab mune, võltsib kirju, "pakub veebi" 😁
Kusagil hoiatuses jäi aegu tagasi silma, et samuti oli kellegi kirjavahetus tekitatud ja huiari poolt siia riputatud. Teine osapool ütles et pole kirjutanud, siis väga ei sellesse ei süvenenud aga siin näide ja kogesin ise, et tegemist võluriga, kes olematuid kirjavahetusi võlub.
Kujutan ette, et suhtled enamasti iseendaga ja saadad endale kirju. Kui jõulu- või aastavahetuse soove endale saadad, siis lisa villuvillu ka alla, ... oleks nagu rohkem rahvast 😁
˅ näita rohkem ˅
2019-10-20 23:29
oleks nagu kusagile teisele planeedile eksinud siit.
mehed vihkavad naisi villud seksivad koeri naised annavad suhu kõik hoiatavad kõiki lisaks on habemed ette naistele kasvanud ja munnid lisandunud kottide vahele on tekkinud puts jne jne
küsimus laiale ringili kus on se piir kus hakkab normaalne suhtlus inimestega
ma saan aru et kõik naised ei olegi siin sex eesmärgiga ja vajavad samamoodi sõprust kuid meie oma inimesed ehk ektiivsed kasutajad on teinud selle just selliseks täpselt nagu sexinestonia ja muu selline sait kus kõik kuulutavad sex tuubeldust nn kingi eest no vittu ma ei saa aru kelle asi se on kes keda ja mille eest kepib ma leian et inimkond võiks olla ikka sallivam ja näha ka positiivseid külgi
˅ näita rohkem ˅
2019-10-21 00:04
Normaalseks suhtluseks tuleb unustada raha ja põhimõte, et siin lehel olijad peavad seksima.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-21 07:39
Huvitav kuidas selliste kasutajanimedega kontosid üldse lastakse teha?
Keegi iha saidi kasutajatingimusi on üldse lugenud? Seal on selgelt kirjas.
˅ näita rohkem ˅