Foorum
2019-09-21 18:30
...
˅ näita rohkem ˅
2019-09-30 01:42
Ma soovitaks Kirsipuul selle pärdiku nimi ka siia panna, siis teised vähemalt oskavad hoiduda järjekordsest käsitöölisest, kes ei oska nurgas nutta vaid tuleb avalikult kohe oma lollust eksponeerima.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 11:52
kirsipuule ma nussisin pärakasse. hea tihe perse oli. venitasin tal anaali näppudega laiali ja nühkisin paugu kenasti lahti
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 13:47
Kordan. Kulpl6ug sai mu käest alles lõdva munniga otsa ette. Koputasin paar-kolm korda. Kelgib siin, et paneb naisi. No olgem ausad, need kelkijad on ju alati kõige suuremad kepivennad 😁 Kui munn nagu puu otsast alla kukkunud ploom, siis pole midagi teha. Aga ta enda sadul kannatab lõhkumist küll. Alustuseks mängime ta persel noolemängu.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 14:37
sain eile villuvillu ga kokku ja tagusin kukel alguses luugid kinni korralikult ja siis keppisin sitale kuivanud sea kõrvaga perse. Jube kus see pisike paks vinniline haisev villu kiunus nagu aiavahele jäänud kesik.
Homme panen sitale veel puuksuvahele ja lase raipele vedelat sitta kurku
˅ näita rohkem ˅
2019-10-03 21:51
Kuule kantoss, bensiini nuusutasid või? Mul hakkab isegi õrnalt kahju, et sa nii loll oled.
˅ näita rohkem ˅
2019-10-16 06:34
eks need kõige suurema kepijutuga vennad ongi kõige lõdvema munniga sellised andmised käivad saan aru sellepärast kasutas sea kõrvu et endal ei seisa ja raha ka ei ole abivahendite ostmiseks aga luugid tagus kinni siit suur küsimis mis luugid auto katuse või muud luugid inimestel luuke pole on silmad ja silmalaod
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 12:33
Peded
˅ näita rohkem ˅