Foorum
1
2
2019-09-11 21:23
Sain kindlat inffi et see sitane haisev kukk oli naabri koera perse nussinud ja tema hoorast puudega ema hoidis samal ajal seda peni kinni !!! Tegu kuke ja piidriga! Lubricate on sitane piider ja kukk!!! Bi seksuaalne haige kukk ja tont !!! Nikkuge perse seda piidrit labidaga !!!!!
˅ näita rohkem ˅
2019-09-11 21:25
Lubrikukk ja kusene tont !!! Haige kukk ja piider alla lastud koer nahui!!! Sitane ahv
˅ näita rohkem ˅
2019-09-11 22:31
Tubli noormees, lõpuks on olnud aega ka uusi sõnu ja väljendeid õppida
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 01:10
Kaks päeva tagasi tehtud konto, kasutab sõnu sitane, kukk, piider jne. Äkki meesterahvas hakkaks oma nime alt kirjutama mitte ei tee fake kontot mingi veebiteemaga
Pilte ka pole
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 02:42
Ole vait kuradi paks rokane lits raisk!!! Kukk nahui! Ma kusen kuklasse sulle. Ja ime sitase Lubricate munni lehm!!!
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 05:47
aga saame kokku kusekott ja vaatame su julguse üle,haisev prostituut
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 06:42
Ime oma munni kuradi sitane ahv Lubripiider
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 11:13
Teadupoolest kuulub ka vares laululindude hulka, olgugi et hääl kare ja hellematele kõrvadele vastuvõtmatu.
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 13:11
Miisu0 konto kasutaja on rikkunud kasutajatingimusi ja Lubricate on reeglite rikkuja. Miks teenusepakkuja ei tegele nende kõrvaldamisega?
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 13:31
Anakhouri, mõlemad on siin ju staažikad tegijad ja neil mõlemal on eelnevalt hulgi kontosid kinnipandud. Vahest ikka tegeldakse küll, aga see on mõttetu. Selliste vastu aitaks ainult anonüümsuse vähendamine, aga see võib kujuneda iha lehe lõpuks.
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 16:37
oh ma olin siin virtuaalses litsimahas 62 kasutaja kui see peldik siia tekkis ja palju mul neid kinni siin pandud on mõni konto on kestnud 2 minutit
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 16:52
Oli kasu siis ka neist 62-st kasutajast?
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 16:53
Huvitav, miks Miisu09 mind ära blokkis? 🤔
Lubasin sellele kukele ainult lõdva munniga otsaette koputada. Imelik tegelane.
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 23:00
Sa jott ära mölise liiga palju,kas oled juba ära unustanud kuidas andestust palusid,sa hakka siis mu hulgimaid kontosid lugema,idioot.Kas sa ehk tahd oma kontosid ka teada mis sul laudamehel on???Tyra ma ei saa aru mis sinu asi on palju kellelgi kontosid on olnud.tegele tropp oma asjadega.
˅ näita rohkem ˅
2019-09-12 23:12
Kas palus andestust et sa talle rohkem sitakasse ei nussiks w??? krdi kaks piidrit nahui. Yks suurem kukk kui teine
˅ näita rohkem ˅
2019-09-13 07:44
Zoofiil kirjutatakse muideks kokku, aga no seda võib pmselt seinale ka rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 12:34
ärge uskuge kõike mida teile räägitakse, minu sõbrannat süüdistati selles et tal on hiv....saate aru....ilma mingite kuradima tõestusteta, käisin temaga ise testidel kaasas...KÕIK TESTID NEGATIIVSED, lisaks sellele kasutab ta alati kummi ka suuseksiga(sest te idioodid mehed ei tea et ka nii levivad haigused) tra mind ajab närvi lihtsalt et osad munnid mehed on viinud mu sõbranna enesetapuäärele , õnneks suudeti ta elu päästa ja viibib hetkel haiglas, ta on NOOR TÜDRUK, tra mis teil viga on? miks te valetate nii kuradi palju?
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 15:28
No miks peab mehi üldse teenindama ja rahuldama. Mingu su sõbranna ja teised sõbrannad lauta lehmi lüpsma. See on intelligentide ja tarkade amet. Igati lugupeetud amet. Ja palka saab ka normaalselt. Miks neid kiimas ja ajudeta mehi üldse vaja rahuldada.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 15:51
To sirruke:
Ta on väga noor tüdruk, kõigest 20 aastane, õpib ülikoolis ja üritab panustada oma tulevikku, lihtsalt igasugused sitarotid on niivõrd palju sitta ta kohta rääkinud ja enamus sellest on kõik vale ka veel, kui sa ei tea mis elu ta elab ja miks ta seda paska teeb siis ära tule süüdistama,tal pole vanemaid ega mitte kedagi ta lihtsalt üritab ellu jääda selles sitases riigis, naised peaksid kokku hoidma, teda on vägistatud ja pekstud klientide poolt , tema vaimne tervis pole enam ammu see mis ta oli kunagi, ausaltöeldes ma hakkan vaikselt mehi vihkama nähes mida temaga tehtud on, ta on mulle rääkinud piisavalt jutte kuidas enamik meestest ise haisevad nii rõvedalt et oksele ajab suhu võtmine, pealeselle kui mehed on mingi kuradi haiguse saanud siis muidugi on alati naine süüdi TRA SITAKOTT SA KEPID PROSTITUUTI ILMA KUMMITA, mis sa arvad mitu tal neid enne sind olnud on? Tra süüdistage ennast, ja see et enamasti tüdrukud käituvad teiega ülbelt telefonis ja sitasti....tra mõelge peaga miks nad huvitav nii käituvad....ega viga nähakse ju alati teistes mitte iseendas,
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 16:12
Ok. Saan aru et raske. Aga on ju olemas kohvikutes òòvahetuses vaja ettekandjaid, koristajaid jne. Sealt saaks ka lisa teenida et ülikoolis õppida. Selles ongi jh õigus, et mehed, kes otsivad ideaalset naist.. Ilusat, saledat ja tarka...on ise enamuses ülekaalulised, suure õllekõhuga veinist ja õllest haisevad ostetud haridusega matsid. Keda peaks huvitama nende hullude soovid. Igale naisele peab olema tàhtis mis tema ise soovib- mitte meeste soov ei ole seaduseks.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 16:51
Kui oled valinud prostituudi tee, siis lepi sellega, et sind ka koheldakse nagu prostituuti. Klientideks on ju mehed, kellel mõtlemisvõimeline on ainult alumine pea.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 18:28
no sina jott mõtled küll selle alumise kortsus peaga jahoiad teda natski püsti siin olles 24/7
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 19:08
Aga millega sina, opakas, mõtled? Sul ju alumist pead pole. Ja seda 24/7t saad väita vaid siis, kui ise samakaua oled.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 19:49
ma pole nii loll nagu sina närakas, kes ainult siit otsib lohutust
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 20:14
Kle opop, vaata peeglisse ja näed närakat!
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 21:43
ma näen sealt vaid jotti sittnärakat
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 21:48
Mine siis kõverpeegli juurest tavalise peegli juurde.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 22:06
kuuled kas sa oled seal nüüd jotti käepikendus või
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 22:21
jott nässike räägi parem kuidas lubricate käest käisid andeks palumas. kas olid kohe põlvili või
˅ näita rohkem ˅
2019-12-19 23:44
Selleks et näha mis ümberrngi toimub ja kes on kes ei pea olema kellegi käepikendus. Selgelt näha, et teie mõistus jääb joti omale kõvasti alla.
Ei, ma ei ole jott ja isegi ei suhtle temaga. Tean küll kes ta on, ag mis moel jätan enda teada. Kindlasti pole ta see kelleks teie teda teha üritate.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 00:16
Ärge jfjm'i suunas siin küll sõna võtke. Ainus inimene siin foorumis, kelle kommentaare saab tõsiselt võtta.
Dogmad ja Vitulimpsijad võivad ennast rahulikult põlema panna. Isegi metsatukast kostuv kitse peer on kordades konstruktiivsem kui teie hülgemöla. Ju see kadedus ja sapp on niivõrd fustreerivaks muutunud, et foorumi sittamine ka enam ei aita.
Peab ikka päris igav eraelu olema, et mitmeid kontosid jfjm'i kallal nokkimiseks vorpida. Iga verbaalne peeretus reedab nknii, kellega tegu.
Limpsija ja dogma tunneb juba selle järgi ära, et aegajalt mees-meest rubriigis omale kaaslasi otsivad.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 02:06
jah eks ta nii ole et kui loomad oskaksid netti kasutada siis oleks siin palju rohkem kohe looma suur armastajaid
mina piirduks hetkel veel naistega need võivad mõnikord natuke kasulikumad koduloomad olla vahest aga ajusid suudavad kah keppida
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 05:20
Loomad loomadeks aga joti kallal ei ole vaja küll haukuda. Kui sul on aju pehme nagu banaani koor, siis ei maksa kedagi teist küll selles süüdistada.
JfJm võib küll vana mees olla aga tal on naiste seas kindlasti rohkem lööki kui mõnel siinsel noorel pujäänil, kelle enese väljendus piirdub vaid paari riistapildiga ja kes ei põlga voodis ka meest ära.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 16:12
kuule luuserist eglekaz,oled jälle uue konto teinud !Ära ei väsi iseenda sita sees roomamisest harakas.Oled jälle pilte varastanud,esined siin teab kellena aga arvan oled just see joti varikas jälle.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 18:26
kuuled eglekaz, ka jott on sinu pidev weebika tellija, et kiidad seda nässi
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 19:58
Kiisuliisuga nõus. Mehed tahavad suuseksi aga ei raatsi ennast pestagi. Kes käis kusel, kes sital, kes higistas.
Kes on paks ja haiseb, kes koonerdab jne. Igasugused ahvid soovivad kummita seksi. Nagu kas sa oled tropp vä?
Kes teeb suvalise eidega kummita seksi!!
Mehed alati kristiseerivad naisi foorumis, aga kui sa oled perfektne mees siis sa ei käiks siin portaalis seksi otsimas.
Enamus mehed on koledad, end käest lasknud ebaviisakad, vaesed haisukotid kes ei saa keppi
˅ näita rohkem ˅
2019-12-20 21:51
kui sina sulgsall oleks perfektne naine siis sa ei käiks end siin vittuga raha teenimas. kasi tööle kuradi libu
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 00:38
Jah, Lubricate, ma olen Joti varikas ja isegi nii kogenud varikas, et suutsime omavahel 10 aastat tagasi isegi tülli minna.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 14:25
to sulgsall:
tead ära isegi mite loe seda paska, nad kirjuatvad kõigi kohta seda sitta sest vaata probleem on selles et 90% meestest kes käivad sellistes foorumites on ise väga,väga lollid sellekoha pealt, kuigi nad ise väga aktiivselt kepivad ringi KÕIK naised väidetavalt haisevad, OH aga idioot mees kas sa teadsid et naine peabki alt natuke hapukalt lõhnama?? Tead üldse miks v? ei muidugi mitte, sellepärast et naisel on tupes piimhappe bakterid, kui need ära pesta siis sul tekib tupeseen, mul sõbranna muidugi alati peseb end vähemalt veega enne kui kohtub, jah võib ka intiimseebiga aga günekoloogd ei soovita tegelt seda ka väga, paar korda nädalas võib, pealeselle tra mismõttes et sinuga käitutakse kui prostituudiga? see tähendab siis seda et naisi võib kohelda kui esemeid või? et neid võib viia enesetapu äärele või? eriti kui ing tüdruk on veel nii noorelt alustanud ka seda paska, kust tema pidi teadma et mehed sellised munnid on, noor ja naiivne, kas see tähendab siis et te võite neid peksta ka või? ja neid vägistada jne? tra teil pole õrna aimu ka mida sellised naised kogevad, tunnen väga mitut tüdrukut, ja enne kui te süüdistate teadke seda et paar nendest tüdrukutest on ülikooli kõrvalt proovinud kõike, ettekandjast nõudepesijani, kuni pole teeninud rohkem kui 500 kuus, sorri aga kuidas inimene elab kui korteriüür on juba üle 200 + veel kommunaalid, ja ma räägin ka naiste eest kes on seda teinud rohkem kui 10 aastat, see ei anna teile õigust neid niii halvasti kohelda, Ma ei tegele ise aga mul on mõned sõbrannad ja ma olen nende valu ja pisaraid piisavalt näinud et teada mis toimub, Tüdrukud teadke et te olete rohkem väärt, äge lugege ega kuulake kedagi nendest meestest, sa ise tead kui palju sa tegelikult väärt oled , Ja ma ei ütle jumala eest et naised on perfektsed, aga naised on INIMESED , ELAVAD INIMESED, just nagu need sitakotist mehed, aga nemad on poole hullemad, sest vähemalt minu sübrannad ei lähe kuskile foorumitesse kirjutama kui sitased ja rõvedad ja vastikud ja labased te olete, kui väga te haisete , mehed aga teevad seda, see ütleb rohkem nende kohta , olge tugevad ja pidage vastu, te ise teate kes olete
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 14:42
tsiteerides jotti.
Vähem kui tund tagasi tehtud konto ja juba teab kuhu sõnavõtma tulla.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 15:26
to qwerty112
jah muidugi minu eelmine konto oli kiisuliisu , kui loed seda teemat siin eelmisel lehel siis näed ka, et olen varem ka sõna võtnud ja muidugi ma tean kuhu tulla, mina sellega ei tegeleks elusees spetsiaalselt tegin konto et tulla siia tüdrukutele ütlema et nad ei ole üksi, ja et ma olen näinud mida nad üle elavad, ja tulin just selle teema alla sest võibolla see mees on munn tõesti aga ei tohi sittagi uskuda mida te siin kirjutate sest kahjuks on enamus vale sellest mida olen vähemalt lugenud oma sõbrannade kohta, ja neid ikka on mitu, näen et kirjutate ühte sama sitta kõigi naiste kohta , rõve lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 15:34
Lahedad sõbrannad sul, kes jalgevahega raha teenivad aga pead selleks kasutada ei oska.
Kui palka küsida ei osata, siis ollaksegi selle piskuga valmis tööd tegema. Tööandja ei peagi rohkem maksma kui ei küsita.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-24 15:42
liisa07

2019-12-24 15:26:43
jah muidugi minu eelmine konto oli kiisuliisu
***************************

Kasutaja õigused ja kohtustused

KASUTAJA võib omada ainult ühte kontot.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 15:50
SULGSALL, POLE VIST AMMU MUNNI IMEND
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 16:05
Karjub ikka see, kellel kõige suurem häda on
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 17:19
KUULED PÄSS, TÄNA JUST NIKKUSIN SINU VANA HOORA. JA ÜTLES, ET JOTTIGA ALATI JAMA, TAL EI SEISA
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 18:17
KAS PEAN TA NIME KA SIIS Panema või
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 18:51
Mida sa siis karjud? Peaksid ju väga rahul olema. Muide ma hoorasid ei pruugi. Minuga on kõik korralikud.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 18:58
eks muidugi.nii nutis, miks jottil enam ei seisa
˅ näita rohkem ˅
2019-12-25 19:09
Iiri irvhammas Bernard Show ütles oma raamatus "Pygmalion" väga hästi. Tema tegi seda küll sõna otseses mõttes läbi lillede, aga iha kontekstis võib otse öelda. "Härrasmees kohtleb litsi nagu lady't, aga mats kohtleb ka lady't nagu litsi"
Aga sulle ju naised ei pidanud kõlbama, kepid ainult meestega.
˅ näita rohkem ˅
1
2