Foorum
2018-01-04 15:46
RANDO PÄRNUST! aka sebpang

!!SÕIDAB JALGRATTAGA, SELJAPEAL TÄTOVEERING, MINGI OPi JÄRGNE HAAV KÕHUPEAL, UMBES 170cm PIKK,
HALLIKAD SILMAD, TUMEPEA. PESITSEB PÄRNUS!!! ( tema kõnest ja kirjakeelsest on juba aru saada ,et tegu pole normaalse inimesega)

Tahaks siis omaltpoolt hoiatada naisi selle mongoli ees! Jah, mina postitasin paar päeva tagasi kui hea ja tore ta oli jne.. aga seda ma tegin tema tahtest. Jah, tunnistan loll olin , et sellise mini londiste otsa sattusin. Kirjutas mulle detsembris , et pakub mulle 700€.- kui ma temaga Pärnusse hotelli tuleksin. Nujah, mõtlesin ,et vaatan järgi mis tondiga on tegemist. Algul kõik ilus -tore ja kena. Küünlad, muusika , viinamarjad jne. Rääkis ,et töötab Saksamaal mingite ventilatsioonide paigaldjana/puhastajana. Jutt lõppes kiirelt .. Hullasime natuke ja siis saatis ta mu järgmine hommik juba bussipeale. Ütles ,et teeb ülekande. Ootan siis päev, kaks , kolm aga ei midagi. Tuli pühad ja ütles ,et ta nö Saksmaa pangas on mingid uuendused. Et ei saa hetkel kanda. Okei.. sain siis temaga uuesti kokku. Ja siis pakkus ta mille juba 1300€ lisaks. Olin shokis... loll olin ,et läksin. Endal lont nii lödi otsas, et ei saanud midagi tehtudki . Tahtis veel anaali proovida.. tõi vabanduseks ,et vein ei tee kõvaks😂 ei saanud minagi kordagi rahuldust.. mõtetu tont. Siis üks õhtu otsustasin ta kohta natuke uurida. Otsustasin minna vaatama , äkki kirjutatakse temast “ Hoiatused ” .Sirvisin enamus sealt läbi. Leidsin mitte ühe , vaid kaks naist kes on tema õnge läinud! Mul on siiralt kahju nendest naistest. Aga noh , jällegi õppetund. Millised tondid, valetajad ja tühikargajad mehed siin võivad olla!! NAISKAD, OLGEM ETTEVAATLIKUD SELLE PETTURI EES!
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 15:54
Lõppkokkuvõtteks .. ei kandnud ta sentigi.. Tulid ainult valed valede järel..
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 16:17
Siin on enne ka sellest kasutajast juttu olnud, aga kuni ta naiivseid leiab, siis tegevus jätkub
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 16:44
On see loll mullegi kirjutanud ja pakkunud ulme summasid, esineb erinevate kontode alt. Mul vedas, et terve mõistus tuli appi. Olin siin päris uus ja eks selliseid otsitaksegi, kes ei tea ihamaailmast ööd ega mütsi. Broneeris mulle vist isegi bussipileti, ja kui ma siiski otsustasin mitte minna, siis hakkas ähvardama ja lubas mu kohta siia ka hoiatuse teha Igatahes naised, kui keegi Pärnust hakkab mingit 600-700 loopima, siis sama tont. Ma ei mäleta, ta võis selle summa ka 1000 peale või rohkem ajada. Mõtlen, et kui niimoodi raha on, tulgu ise kohale ja võtku oma sõiduraha maha.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 20:29
Suur rahasumma teeb inimesed pimedaks. Selline summa peaks juba tulukese põlema lööma ja meenub siin rubriigis sama isiku kohta teinegi teema.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 20:29
Petturi kohta võiks ka rohkem infot avaldada. Nr, nimi jne.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 20:55
Tagantjärgitarkus on täppisteadus.
Pettus toimub petetu kõrvade vahel, sellepärast soovitus: kasutage kõrvatroppe.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 21:16
Ta nimi on Rando .. perekonnanime ma ei tea kahjuks. Ja ta telefoni nr on : ‭5634 0778‬
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 23:06
Kui miski tundub liiga hea et olla tõsi, siis enamus kordadel pole see tõsi.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-04 23:34
Loll saab kirikuski peksa.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-05 02:06
"tema kõnest ja kirjakeelest on aru saada, et tegemist pole normaalse inimesega"..Ma tsiteerisin seda ja nüüd vaid imestan, et sellise õnge üldse minnakse..Kui pole kirja ega kõnekeele oskust, siis ei ole ju ka raha.. Ma saan selliste totakate kirju 20, 30 päevas ja ka on pakutud raha.Minge tööle, noored naised ja teenige ise oma raha ausalt, mitte ärge tehke lollidele pervertidele heameelt..Ma võin pakkuda tööd..Kes tahab, kirjutagu mulle.. Maal on tööd küll ja küll ja palgapäev on ka kindlal ajal..
˅ näita rohkem ˅
2018-01-06 15:06
Noored naised ei viitsi ju tööd teha, lihtsam on jalad laiali ajada ja seksteenust pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2018-01-07 12:38
Sellised teemad käivad ju iga ametiga kaasas,, halloo kosmos
˅ näita rohkem ˅
2018-01-22 14:52
@solton, ma usun et sa ei kujuta isegi ette mitte mis olukorras inimesed võivad olla. ma usun et selle koha pealt võiksid enamus sellise arvamuse avaldajaid oma suukese kinni panna ja tänada vaikides jumalat, et neil nii sujuvalt kõik kulgeb

aga teemaalgatajale siis olen ka vist sama mehega kunagi kohtunud. mäletan et ta meenutas sellist 90nendate taskuvarast oma riietuse ja olemusega. aga kui mina sinna hotelli läksin siis oli seal mingi naisterahvas veel....... lampi ütles et talle tuli Saaremaalt veel üks külla aga ta ikka valib minu. suht mida fakki. see-selleks, mina oma raha ei saanud ega midagi. hakkas ka ülekande jama ajama ja kutsus hiljem veel külla, väites et oli oma ülekande ära teinud.... oo ei
˅ näita rohkem ˅
2018-01-22 17:56
tule taevas appi ,,, mis ikka raha teeb ,
˅ näita rohkem ˅
2018-01-23 20:13
hullamise eest 7 sotta pole paha diil ainult loll on see kes 7 sota maksab
˅ näita rohkem ˅
2018-01-23 22:26
.......aga kui ikka järgmine kord näiteks 2500 lubab, siis võiks ju preilnad korra veel proovida .............ei usu mina, et keegi nii alatu on ja ka kolmandalgi korral petab
˅ näita rohkem ˅
2018-01-23 22:39
Näib täiesti usaldusväärne. Ega igaüks siis jalgrattaga ei sõida
˅ näita rohkem ˅
2018-01-23 22:44
Summa järgi otsustades oli tegu ilmselt Tour de France võitja Cris Froomega
˅ näita rohkem ˅
2020-09-16 18:31
Karm lugu, aga saite hullatud, on kõige olulisem. Raha eest selliseid teenuseid ei osteta.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-26 00:25
pole siin midagi taevas appi 🤣🤣🤣
˅ näita rohkem ˅
2020-09-26 00:26
Minu naiska see olema ju
˅ näita rohkem ˅
2020-09-26 00:29
virussa ei saa aru
˅ näita rohkem ˅