Foorum
2010-07-05 22:11
Lugupeetud iha kontode omanikud.

Tahan teid hoiatada konto "kustsaab" valdaja eest, sest see mees (Marek Lass) on ainult selle peal väljas, et teile külla tulla ja siis ööseks jääda ning hiljem salaja lahkuda ja loomulikult kõike mis saab kaasa haarata. Olen selle kogemuse võrra rikkam ja sellepärast ka tahan teid hoiatada. Mees on 194 cm pikk ja kuskil 120 kg raskune. Oma kaalu ta siin ei avalda. Tumeda peaga ja tumeda habemega.

Ja veel seda, et kui keegi on ka mingil viisil tema tegude pärast kannatanud, siis oleks kena kui ka minu kontole sellest kirjutate. Olen politseisse juba avalduse teinud ja 5. juulist läheb asi uurija kätte.. Ah ja tal on ka teine konto "muhemeha" all, mis on hetkel tema poolt blokeeritud.

Tal oli ka Rate.ee-s konto, "saku845" (mille ta on nüüd sulgenud), kust sain tema pilte oma arvutisse tõmmata, kellel on huvi näha selle petise pilte andku tead ja võin lahkesti e-mailile saata.

Ilusat suve jätku!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-05 23:55
Küsimus tekkis et miks sa meesterahva omale koju kutsud? Või hoiatad kellegi teise eest? Milleks üldse on vaja esmakohtumine oma kodus teha? Koosviibimisteks on ju palju muidki variante.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 00:03
teatud määral rumalus ja naiivsus võib väga valusa õppetunni anda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 00:06
Ja mismõttes kõike? Terve elamise tassis ära?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 00:14
huvitav kus korteriomanik ise oli,,,, ja teema püstitajal ankeedi järgi vanust peaks olema piisavalt,,,, kummaline
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 14:19
Kõik need hoiatused on muidugi vajalikud aga,kas me peame alati uskuma seda,kes hoiatab.Kui teist poolt pole võimalik ära kuulata,mis siis aitab ühepoolne ütlus.See ikka olgu politsei asi rohkem,kes ja kuidas
Mina isiklikult oma lolliks tegemist ei avalikustaks.Nii on ka nende ettemaksudega ja kõnekaardile raha laadimisega samuti.
Tegin ise ükskord proovi kui üks piiga palus,et ma ta te.kõnekaardile raha paneks ja siis hakkaks minuga suhtlema.Ütles,et kõnekaart on tühi ja välja helistada ei saa.Andis mulle oma tel.nr-i,et ma saaksin oma pangakontolt talle sinna 150 eeki peale panna.Mina muidugi helistasin oma moblaga talle kohe tagasi aga vastas hoopis võõras meesterahvas.Raha ma muidugi ei laadinud vaid mõne aja pärast tuli sellelt numbrilt sõimukõne tagasi,kes lubas enne mul helistada.Pilt oli kohe mul selge,kuidas siis tühja kaardiga sai mulle helistada Siin peaks veel olema õpetuste rubriik,kuidas petist ära tunda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 16:29
loomulikult politsei tööks jääks sellised juhtumid. ikka vajalik hoiatada teisi lihtsameelseid. kuid riist ja tarkvara ikkagi peaks olema kooskõlas. kuidas saab üldse olla nii naiivsed.......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-08 22:58
Haarasin kaasa jah mis pidasin vajalikuks aga põhjuse leidmiseks tuleb minna ajas kõvasti tagasi.(ca.5a)
Poriga loopimine on üks asi ilma,et minu käest küsitaks põhjust.Ma ei ürita end õigustada,et selline teguviis õige on jne aga selleks et asjad liikuma hakkaksid on vahel vaja teha äärmiselt negatiivseid otsuseid mis mulle muidugi hästi ei lõppe.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 00:54
Keegi jäi siis kellegile võlgu? Mida iganes, klapitage omavahel see siis ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-09 16:14
ma hakkasin huviga uurima, et mida internetis sellest Lassist teatakse ja nagu paistab,
tuntus on tal olemas, k.a suhted prefektuuriga. muidugi on olemas teised Marekid ja Lassid jne ning ma vabandan, kui see ei ole sina (kustsaab, saku845 jne), kes internetis ebaseadusliku müügiga jms-ga tuntuks saanud on, kuid teiselt millegi kaasa „haaramine“
kuulub EV-s süü alla ning süütu sina ei ole.
olulisem on see, et sinu suhtes midagi liikuma pandi ja sinust tuleb teavitada teisi...
seda nt selleks, et teistel ka midagi (asjad) liikuma ei hakkaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 13:26
leiame seda lolli koos!tean tema kohta ka VÄGA EBAMEELDIVAID ASJU
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:05
Ära muretse morgana2010 leitakse ka sind üles ning siis sa enam meestelt raha välja ei peta!!
Teadmiseks Juuksurile,et on olemas jah nimekaim kellel on prefektuuridega tegemist olnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 17:37
kustsaab - mul ei ole nende teadmistega midagi peale hakata, seda räägi Olgevalvsatele
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 19:20
Nüüd on sellest jamast möödas ligi aasta. See varas nimega Marek Lass on kohtus süüdi mõistetud ja nüüd tegeleb mulle tekitatud kahju sissenõudmisega kohtutäitur. Koos minu kohtuasjaga oli veel muid tema tehtud petmisi arutusel.
˅ näita rohkem ˅