Foorum
2017-04-11 17:13
Raha laseb kanda Lisandra Sillaots a nimele ja peale ülekannet on suhtlus läbi.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-11 17:25
Kui oleksid foorumi enne ülesleidnud, oleks võibolla raha alles. Sellest neiukesest kirjutatakse siin juba aastaid.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-11 17:41
eks see loll pea ole ihu ja rahakoti nuhtlus kuid mis parata. eks tuleb tulevikus targem olla.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-11 18:21
Tuleb taaskord ära mainida, et tegemist lapsega. Ema, Hanna-Stina Sillaots kasutab lihtsalt oma võsukese nimele tehtud pangakontot.
See nimede avaldamine siin suhteliselt haige. Kui sa onajast lammas said petta, siis mine nuta omaette nurgas ja neela see kooliraha alla. Kunagi ei tea, kelle nime ja kontot kuritarvitatakse. See nimede siia toppimine ei too mingit tulu, pigem rikuvad need pooletoobised pihkurid oma tegevusega mõne süütu inimese nime elulõpuni ära sest mis on internetti riputatud, see ka sinna jääb.
Ilmselt tuleb lastekaitsele mõned vihjed saata siin toimuva kohta. Samuti tuleks kõik need "käsitöölised" läbi kontrollida, eriti nende arvutid ja muud nutiseadmed.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-11 18:27
Muuseas, lähipäevil korraldan pisikese operatsiooni pihkuritele. Vaatan päris, mitu trolli ma võrku suudan püüda. Üritan saada teada nimed ja muud vajalikud kontaktid ning siis postitan need tuima rahuga siia avalikult kõigile üles. Las google teeb oma töö.
Seega, sina armas pihkur, sinu järgmine objekt võib olla blondylady ja sellel on pisut teised tagajärjed.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-13 16:12
ega jah see tegelane on siin foorumis juba ammu teada ju. tal igasugu erinevaid kasutajasid olnud jah. nii et mehed ärge olge nii lollid. uurige ikka enne kui hakkate ülekandeid tegema.
˅ näita rohkem ˅
2017-04-13 16:42
www.cam4.com

chaturbate.com

igale "maitsele" 24h tasuta
˅ näita rohkem ˅