Foorum
2016-12-09 01:07
Kasutaja Helsa on petis.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 01:27
Tegi mõne suurpanga tühjaks või?!!?!
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 02:22
Eks ikka siin samas üritab raha välja petta ....
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 02:25
Helsa jaoks on lausa oma teema rubriigis "kaua võib". ta on juba 43 kuud suutnud edukalt iha ullikesi lüpsta!

aga teemat tehes võiks veidi põhjendada ka, mis toimus. sest erinevaid biznessmänne ja -vumaneid on siin lademes. kes mangub annetusi, kes müüb läpakaid, kes mängib vastassugu, ... you name it
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 03:15
Tegemist on Nona Poljakovaga ja ikka see raha väljapetmise teema ....
Sellised numbrid ka veel: 56 10 70 30 ja 56 73 81 90.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 08:00
Lausa naerma ajab juba, et ALATI leidub neid naiivseid kes mustlase ohvriks langevad ja kummaline on see, et foorum leitakse üles peale tünga saamist aga enne mitte kunagi.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 16:51
puhtstatistilisest uudishimust hakkas painama, et paljuga siis seekord muidu toetati? mis summasi sellistele...inimestele, ka keskmiselt pikema jututa kanditakse?
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 20:42
Olen siit-sealt kuulnud, et tavaliselt 100-200 kantakse mustlasele üle ja siis saavad alles aru, et perse on lohku tõmmatud.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-09 22:22
kes tahab, võib otsida "street hypnosis". ehk: kui tekst on nagu mustlasel, et lausest pole võimalikki aru saada, hakkab aju "järeltöötlema" -- saba ja sarvi kokku otsima juba kuuldud tekstist -- ning pealetulevast märkab ainult väheseid tugeva emotsionaalse laenguga fraase. ning paneb inimese nõustuma kõigi sisendustega, mis saabuvad

see on ka põhjus, miks Helsa (ja tema eelnenud ligi 500 kontot) tahab suhelda just telefonis. kirja teel toimib too tehnika lahjalt
˅ näita rohkem ˅
2016-12-11 05:59
Mulle tundub et paljudel meestel on latt nii madal, et vastatakse isegi kirjadele, kus pole ei ühtegi koma, punkti ja lisaks on tekstist raske aru saada..Mina ise ei viitsi kirjaoskamatutega üldse suhelda..
˅ näita rohkem ˅
2016-12-11 08:48
Sirruke, mina ütleksin, et paljudel meestel ei ole seda latti üldse ollagi, nemad paneksid kõike mis liigutab ja on soe. Mustlast ka paneksid aga mustlane kepib vaid enda suguvõsa meestega ja hobustega, iha mehi kasutab ta raha saamiseks ja pappi tuleb tal hästi.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-11 09:30
Meestelt ta vaevalt raha kätte saab, ainult jobud jäävad õnge.
˅ näita rohkem ˅
2016-12-11 13:25
gruusia raadio andis vahel pikemaid reportaaže ka mitte ainult lühivastuseid kuulajate küsimustele

käinud koolilaste grupp giidi saatel tbilisi loomaaias
üks eriti küps neiuke tiigripuuri juures küsima: "kas see on mees?"
giid väärikalt: "ei, see on isane!"
jõutud ninasarvikute juurde, neiuke jälle: "kas see on mees?"
giid sama väärikalt: "ei, see on ISANE!"
kordunud lugu veel paaril korral, lõpuks tõmbas õpetaja giidi kõrvale: "öelge, palun, miks te ei võiks vastata, et see on mees jah?"
mispeale giid lõi selja päris sirgu, sikutas vuntsid ka korralikult harali ja teatas uhkusega: "mehel on RAHA!!!"

sellest ajast peavadki jobud ennast meesteks ainult siis, kui saavad mustlast nuumata
˅ näita rohkem ˅