Foorum
2016-07-17 00:26
blondylady'le - kirjutasin ju, et korraldasin eksperimendi. 10 eurot oli selle eksperimendi kulu, millega olin algusest peale arvestanud. Ajukääbikuks sõimamine ei näita sind just eriti intelligentse inimesena.

silepuhas96 - sinu ees pean siiralt vabandama. Korraldasin 2 eksperimenti ühel päeval. Sa ei ole mingil juhul petis, sinu show oli väga äge, soovitan teistelegi. Mul läksid nimed segamini. Tegelik petis on TartuKerly nime all tegutsev, tõenäoliselt Kerly Kruusa nime kandev olend. Veelkord tuhat vabandust. Kustutasin algse teema ära, et sinu head nime mitte alusetult mustata.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-17 04:53
Sorry aga selliste süstemaatiliste "eksperimenitide" tegijad on minu jaoks tõesti ajukääbikud. Ja üldiselt intelligentsed inimesed ei pese oma musta pesu avalikuse ees vaid teevad oma eksimustest ise järeldused. Napakas on oodata siit mingit kaastunnet või loota, et see hoiatus kedagi aitab. Järgmised tünni saanud ohmud leiavad sinumoodi selle foorumi alles peale petta saamist üles.
Hüüdja hääl kõrbes.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-17 05:18
mis sa ilgud siin blondylady. behemoth vabandas ju ilusti oma eksimuse pärast, see oli väärikas tegu. sina ei ole selleks ilmselt võimeline.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-17 18:44
Jah, väärikas tegu kellegile suvalt raha kanda.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-17 20:20
blondylady on siine experiment kes ongi ment. Vaadates tema siinseid kirjutisi, mis ei ole naisterahvale kohased siis võiks tõmmata blondylady ja tema vahele võrdusmärgi https://www.youtube.com/watch?v=MnFyFVThU-E
˅ näita rohkem ˅
2016-07-18 19:10
Sinu kirjutised krissu on võrdväärsed vaimupuuet põdeva lapse omdagega.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-19 00:01
Väga tabav, kristjan, ka mina märkasin üllatavat sarnust blondylady ja sinu viidatud videos oleva hullu muti vahel. Blondylady, see on sinu tulevik, kui sa midagi endaga ette ei võta.
˅ näita rohkem ˅
2016-07-20 13:44
Silepuhas on ka pettur viskab sulle video käima arvutist ise läheb kohvi jooma
˅ näita rohkem ˅
2016-07-23 17:58
Kuniks neid turakaid jagub siis andke aga minna.
˅ näita rohkem ˅