Foorum
2016-04-26 14:17
Täiesti haige ebastabiilne inimene! Kasutas mu sõbrannat ära!!!! (Sõidab oma musta audi A4 v A5-ga).Lubab olla sponsoriks noortele neidudele.. Hiljem hakkab muud segast juttu ajama ja käib peale. Ära ei lõpeta, et tahab külla tulla, ööseks jääda.. ja tuleb õhtul tagasi ning toetab.. Hoiatan kõiki selle inimese eest!!! PÄRNU/VILJANDI!!! NIMI ON TEADA JA PILT ON OLEMAS!
˅ näita rohkem ˅
2016-04-26 21:41
Mis kaebad,vaata ennast.Paras.Ise oled samasugune petis.
˅ näita rohkem ˅
2016-04-26 21:57
tibi800, kas sa tõesti lubasid beanile sponsoriks olla ja käisid peale, et jääd ööseks tema juurde?
˅ näita rohkem ˅
2016-04-26 23:15
Issand mida iganes kui haigeid inimesi siin ikka on.. See samune Bean on mind mu piltide all alaealiseks poisiks nimetanud mitu korda, ei mõista kuidas ma talle ette jäin kui ma mitte kunagi esimesena ei kirjuta .. panin bloki peale ka eelmise aasta lõpus
aga et shiukest teksti suust välja ajab.. Mina ja ise sponsoriks? mul pole selle isikuga kirjavahetust kunagi olnudki
BEAN! Milline petis mina olen? Sa oled esimene inimene siin saidil kellele ma niimoodi ette olen jäänud päriselt ka madalalaubaline..
˅ näita rohkem ˅
2016-04-27 00:23
Seksis ja ei maksnud hiljem lubatud raha või misasja?
˅ näita rohkem ˅
2016-04-27 01:16
Just nimelt.
Tulehomme lubas ka veebikat teha aga mulle rasvalõuad ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2016-04-28 21:22
sa tibi lao oma tissid letti ja siis targuta
˅ näita rohkem ˅
2016-04-28 22:00
Beaniga ei maksa küll pead vaevata. See eluheidik lahmimibki oma lõbuks. Ega sitta ei maksa torkida. Kui ullikesest ise välja ei tee, siis ta tüdineb peagi ja otsib mõne teise tundelisema ohvri, kellele tema lamedused hinge lähevad.
Beanil ju jämesooles kulgev ollus kuplialusega otseses ühenduses.
Mis teemasse puutub, siis see on ju täielik klassika. Neid "sponsoreid" siin ennemgi nähtud. Ilmselt ema ei jõua oma pensionist pojakese lõbustusi kinni tampida ja siis minnaksegi pettuse teele.
˅ näita rohkem ˅
2016-04-29 01:49
Sa oledki ju ise selline ullike.Paras peldiku Selma.Kaid foorumis kibedust pritsimas,see et sind kuskil padrikus tasuta nussiti su oma viga.
Sa juhmakas puhu omale pöidlasse,äkki saad selle kibeduse junni omal persest välja
˅ näita rohkem ˅