Foorum
2016-01-28 17:59
ärge uskuge mida räägib, jääte rahast ja kõigest ilma

vana kelm 9 kontoga siin
˅ näita rohkem ˅
2016-01-28 18:10
10 rida allpool on sama veebitaja teema. Selleks, et hoiatustest veidigi kasu oleks -- no kes siis foorumisse enne maksmist vaatab, onju -- , tasub nad teha samasse teemasse ja võimalikult konkreetselt: mis toimus, mis temast petturi teeb, millised need üheksa kasutajanime on, kuhu ülekanne läks...
˅ näita rohkem ˅
2016-01-28 20:14
kle Barclays kõigepealt tahaks soovida sulle tere tulemast tagasi ihamaailma sina oled see teada tuntud ihapolitsei meil mis siis teiste kasutajatega juhtus kas said bloki v? ahhaha muidugi saad kui sa ainult targemat ei teegi kui ainult laimad sest tead miks kuna sinusugustel ei ole elu lihtsalt ja mitte midagi targemat teha!!!
˅ näita rohkem ˅
2016-01-28 20:15
ja kui ma mingi kelm peaks olema miks ma siis mina pole saanud bloki peale ahh? sest ma pole mingi kelm nagu sa arvad vaid hoopis sina saad bloki peale siin ihast LAIMAMISTE eest ja sa võid veel endale sada kasutajat teha ihasse ja ainult laimata nagu sul kombeks on ju sest ei oska midagi targemat teha oma eluga ju !!!
˅ näita rohkem ˅
2016-01-28 20:17
pole ime et naist ega pere pole ju sest kes ikka sinusuguse lolli idioodiga koos tahab olla!!!
˅ näita rohkem ˅
2016-01-28 20:41
PALJU SUL KONTOSID ON?
KiisuMusi2,....MiisuKiisu...............................

ole hea, loe endast siin hoiatustes, siis näed, et ma pole ainuke
˅ näita rohkem ˅