Foorum
1
2
2015-10-27 20:47
Kasutas ära,jättis rahata, üritas endaga kaasa viia, sõimas. Kokkulepitud summast sai sõim ja 0 kätte. HOIATAN! ÄRGE LASKE TEDA ENDALE LIGI. Täielik ebaõiglus ja pettus. Hoiatus kõigile 50ndates kiilanev mees.
Kokku oli lepitud kohtumine, mis algas hilinemisega. Vend oli pahas tujus, lootis seksiga ilmselt tuju parandada. Käitus äärmiselt matslikult ja tagasi sõites (mind ära viies) valas mu sõimuga üle, keeldus maksmast ja üritas mind endaga kaasa viia, kuid hüppasin autost rutuga välja...
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 21:00
Kas ema siis ei õpetanud, et võõraste onudega ei tohi kaasa minna!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 21:08
Mu ema on surnud muidu.. aga no siin on asi diskreetne ja konkreetne.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 21:20
Südamest tunnen kaasa, kui ema tõesti surnud on
.........aga ole hea ja kuula siis onu Luukera. Võõraste onudega ei tohi tõesti kaasa minna ilma, et oled oma tagalat kindlustanud. Enne autosse istumist vaata autonumbrit ja saada see mõnele sõbrannale sõnumiga.
.........kuid veel parem, püüa endale leida mõni väheke turvalisem ja vähem närvesööv töö.....isegi, kui tasu mõnevõrra väiksem esmapilgul tundub......
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 21:43
Edaspidi just nii talitangi. Ma oleks pidanud jah nii tegema. See jaabki mu viimaseks paevaks siin kontol. Jubedaid inimesi ikka leidub.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 22:12
Ege kui kuulutada enam ei saa, siis ongi õige aeg uus konto luua...
˅ näita rohkem ˅
2015-10-27 23:17
Buratiino käis ka kuldvõtmekest lollidemaal otsimas
˅ näita rohkem ˅
2015-10-28 00:17
Olen minagi juba kuulnud et see vapsik mingi räige ülelaskja on, pidavat suhteliselt rõve vanamehenäss olema, kes teab palju neid ohvreid tal juba on, egas keegi ei julge ju siia ütlema ka tulla sest kallid kaasihalased eesotsas ühe moderaatoriga, tulevad siis ilkuma ja parastama aga noh, see on nii eestlaslik.... Kahjuks muidugi. Loodame, et teised siinsed naised nüüd midagi siit kõrva taha panevad ja hoiavad sellest rõvedast ja värdjalikust vapsikust eemale.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-28 07:27
Võiksid endast kõigepealt rohkem lugu pidada... Kohtuda vanuselt vanaisaks sobivate meestega?
˅ näita rohkem ˅
2015-10-28 14:48
Sellega on nii, et raha ei haise... nagu elukutsegagi, vahet pole mida teed, ükski amet ei tee inimest halvemaks ehk siis vahet pole mis vanuses mees on, peaasi, et tore on ja maksab aga mitte selline värdjas nagu see vapsik on.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-28 16:50
Ise ka usud, mida kirjutad? Mitut kutseõppeasutust sa Eestis tead, kus igati lugupeetavat lõbutüdruku kutset omandada saab?
˅ näita rohkem ˅
2015-10-29 15:51
las see olla, kellega kohtusin ja mis raha eest
asi on inimese aususes ja äärmiselt halvas käitumises
˅ näita rohkem ˅
2015-10-29 17:51
Huvitav, kas ihas on ka mõni mees, kes enne prostituudi juurde minekut lillepoodi külastab.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-29 23:29
Kutsekoolides pole jah vast sellist eriala, samas see eriala oli olemas kõvasti enne igasuguseid kutsekoole.
JF: mina olin selline mees, noh noorpõlves, päriselt ka.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-30 00:14
hmm...kombinaator võtab teemat kuidagi äärmiselt isiklikult... vaata et isiklikumaltki kui teemaalgataja?
˅ näita rohkem ˅
2015-10-30 07:35
Selles, et prostitutsioon oli, on ja jääb ei kahtlegi keegi. Samuti teab igaüks, kasvõi meedia vahendusel, et see raha ikka haiseb küll.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-31 16:10
Paras et ilma jäid.Prostile paras palk,ju siis olid liiga kole
˅ näita rohkem ˅
2015-11-01 21:03
Vapsik999 see sõidab sinise Citrön Berlinoga, näeb välja selline tunkedes räpane rekkaparandaja 50-ndates, olevat autode varuosa müüja. Kleebib ise ihas kirja teel külge, räägib mesimagusat juttu ,summad algavad 150 eurist mida pakub. Ma soovisin seda meest kaeda oma silmaga. Kuna ta seksi vist armastab on teda lihtne kohtumisele meelitada.tydrukud, soovitan temast telf pilti teha ja sellega hirmutada, ta on abielumees ja kardab kindlasti kui pilt kuhugi avalikult riputada kui raha ei maksa aga teid on juba ära kasutanud.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-02 07:49
Ehk siis: mees võib olla räpane, labane, sõimav- peaasi et maksta lubab- kergeusklikke, kellele täiesti ok selline mees, leidub.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-02 17:11
Kas neiu siis ei tea,et koik munad ei käi ühte korvi..selles ametis ju tulex see teadmine kasuks
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 00:35
Tekkis küsimus, et kumb on suurem kuritegu, võtta raha ja jätta teenus osutamata, või kasutada teenust ja jätta maksmata?
˅ näita rohkem ˅
2015-11-03 07:22
Teemaalgataja võiks hoopis õnnelik olla, et eluga sellest autost tulema sai. Rahast ilma jäämine on selle nn. ameti kõige väiksem risk.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-06 04:57
Minu arvates pole mõtet siin parastada ega mõnitada kedagi aga hoiatus teistele naistele on vägagi omal kohal sest see vapsik EI OLE normaalne mees ja kõik peaksid vältima temaga kohtumist sest ükski NORMAALNE mees EI KÄITU nii nagu see isend. Pole muidugi üldse välistatud, et see vapsik uue konto teeb (või äkki juba tegigi...) ja üritab nüüd uue nime alt jälle naisi moosida.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-08 17:46
Siin vist ongi see teema, et kas megavaesus või jabur lootus megapappi saada muudabki osad naised veidrateks . Ühest küljest kirjutab teemaalgataja,et talle ei meeldi pikad jutud ja siis ilmselt ronibki kaasa igaühega, kes 150 või midagi rohkemat pakub . No ja kui asjaks ei lähe,siis vingub ka nagu oleks advokaadi tunnitasu või palju siis see väljakutse tasu olema oleks pidanud . Et kui asjaks ei lähe, et siis mingi kümneka ehk oleks võinud visata või oleksid ikka 150 soovinud ka ilma kepita.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 10:16
Paraku pole teemaalgataja antud loost mingeid järeldusi teinud: Tänase kuulutuse sisu kokkuvõetult selline- tee piisavalt hea pakkumine ja sa saad, pikka kirjavahetust pole aega pidada...
Ära siis hiljem hädaldamisega kah oma aega raiska!
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 12:01
Eks küsimus olegi selles, et kui palju on pikad kirjad ja kui palju kirju vahetada on ajaraiskamine nagu peenelt väljendutakse . See on umbes sama kui pannakse üles sugu,vanus ja asukohaks Eesti ning loodetakse, et mingid jobud seepeale tülitama ei hakka . Ilmselt sellised aktiveerukski selle peale kui tuleks kiri 200 kohe kätte või 1000 öö eest . No ja kui ei viitsita pikka kirjavahetust pidada, siis ei teata ka, mida klient soovib . Äkki tahab klient karmimat seksi või pepu triibuliseks tegemist .

Ja eriti vinge on üleskutse, et tüdrukud, tehke pilti ja hakkame raha väljapressima . Vat siis saate ohvrist ise kurjategijaks.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 12:05
Kindlasti ei meeldi teema algatajale vaesed .Tsitaat ta profiilist "
Täidan su magusad unistused Eelistan ühte head sponsorit pikemaks ajaks kes oleks suuteline pakkuma neljakohalist summat kuus.
Olen täiega pandav tüdruk ja kopikate eest mind ei saa....

Neljakohaline summa on siis vähemalt 1000 eurot.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 13:12
Vabandust urukas aga ma tegin nalja lihtsalt Kui kaeblejal on pehmelt öeldes suhtumine " pikka kirjavahetust ei pea", siis polegi teada, kas ja kuidas ollakse suutelised teenust pakkuma? Tavaliselt tõstavad hinda justnimelt erisoovid.Aga siin räägitakse mingitest "magusatest unistustest", kuid sedagi pole kirjas, palju selle raha eest kohtuda saab .Igakuiselt .
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 17:20
Vaatasin nüüd ka, et kuulutab taas ja nüüd juba suht oma tingimusi dikteerival viisil, nagu üks proffiprostituut kunagi, seega ei ole järeldusi teinud.
........seega muutsin ka oma arvamust ja seisukohta. Pettusi ükskõik kelle poolt ei õigusta aga selle loo põhjal pole nagu kellelegi kaasa ka tunda enam!
˅ näita rohkem ˅
2015-11-09 22:15
Rosie
2015-11-09 22:02:59
Kas leidub siin ÜKSKI konkreetne ja aus mees kes PÄRISELT ka kohtuda TAHAB ja KOHALE KA ILMUB?? Ma ei vasta lollakatele küsimustele, vastan VAID konkreetsele jutule, ma ei viitsi siin päevade kaupa elada ja mingit mula ajada!!! Kohtun homme õhtupoole ja põltsamaal ja autokohting, kellele see ei sobi, ärge risustage mu postkasti ja raisake mu aega!!

........endiselt jätkab,tundke nüüd kaasa, kui soovite!!
˅ näita rohkem ˅
2015-11-10 07:15
On küll, seesama Vapsik...
˅ näita rohkem ˅
2015-11-23 23:52
Vapsik sama kes kiipur ka. Tema eest on juba ammu hoiatus siin, vaga koll siis ma ei saa arugi et kuidas temaga kaasa laheb keegi.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-24 11:50
Rosie
2015-11-24 11:45:52
Kuna tänaseks mitte ühtegi arvestatavat meest ei leidunud (täielik praht tuleb ainult postkasti...) ja mul pole ka aega enam täna siin sebida siis otsin HOMSEKS (25.11) kedagi NORMAALSET, vaja sul tulla põltsamaale ja umbes 16 või 17 paiku. Endal mul pinda ei ole ja kuhugi seiklema ka ei hakka, seega jääb sinu auto!!! Vastan AINULT neile kirjadele mis puudutavad homset ja on konkreetsed, teistel palun mitte minu ja oma aega ja klaviatuuri kulutada, mingit pikka kirjavahetust pidama ei hakka!! Ja palun REAALNE mees, petistest on villand!!!!!!!

........ei õpi, no ei õpi see preili ka mitte kui midagi.........
˅ näita rohkem ˅
2015-11-24 19:19
no mis sa litsike halad tule vitulimpsija juurde saad miskit põske ja tasku ka
˅ näita rohkem ˅
2015-11-24 20:18
"ja kopikate eest mind ei saa"

Arvatavasti tahab mingi 100+ eurot saada. Maru rott värk igatahes (kui peab kuskil autos põlve otsas nokitsema), kui võrrelda kasutajaga Sandra77 näiteks
˅ näita rohkem ˅
2015-11-25 20:26
sel sametputs see maksab
˅ näita rohkem ˅
2015-11-25 20:28
käisin ise ka seda tussi rookimas
˅ näita rohkem ˅
2015-11-25 22:31
Ja kuda see teemaalgataja oli siis, Vitukas?
˅ näita rohkem ˅
2015-11-26 19:03
no mis ta oli tavaline kogenemattu noor libu,suhu võtta ei oska ,ilusti peal ratsutada ka mitte,keerasin talle siis tagant,mul suur türa kiunus käes ainult heast meelest no kui maksmiseks läks tõmbasin siis rimi kliendika perse vahelt läbi litsikese imestunud pillgule vastates ütlesin siis et no mis teha sul terminaal ei tööta sinna see asi jäigi siis
˅ näita rohkem ˅
2015-11-26 19:35
jah olen sinust tunduvalt targem,sul on selles osas raudselt õigus litsike
˅ näita rohkem ˅
2015-11-26 19:45
Hahaa, okei, limpsija. Ja ei maksnud siis pennigi või andsid ikka midagi? :$
˅ näita rohkem ˅
2015-11-26 23:37
no mille eest kui keppida ja imeda ei oska raha tuleb välja teenida ja terminaal ka ei töötanud ju
˅ näita rohkem ˅
2015-11-29 18:09
Ta sõidab/sõitis ka halli VW-ga numbrimärgiga 037 MCR. Küsisin raha enne tegutsema asumist ja üritas seda minult tagasi saada kui lõpetasime, ehmatasin ja jooksin autost välja (kohtusime autos) Jope unustasin autosse (sellest oli mul muidugi selleks ajaks juba suva), ütles et kui raha tagasi ei anna, võtab mu jope endale. Kusjuures alguses tundus ta jutu poolest normaalne, aga siis järsku nagu keeras ära.. välimus tõesti pehmelt öeldes alla keskmise.
˅ näita rohkem ˅
2015-11-29 18:25
Küsisin raha enne tegutsema asumist ...

Huvitav värk Peaks ka hakkama oma tööandjalt palka ette küsima
˅ näita rohkem ˅
2015-11-29 19:06
türa te ronite siis mingi pässiga keppima kui juba välimus ei meeldi algusest peale? milleks? raha nälg on nii suur ja soov kergelt teenida mitte midagi tehes kui jalgu laiali ajades.siis kannatage ära, te ei ole mingid printsessid kelleks te ennast kujutate vaid tavalised tänavalitsid ja tänavalitsi ametiga kaasneb igasuguseid tööalaseid ohte ja tagasilööke.nahhui te ulute siin nüüd et kergelt loodetud raha saamata jäi või mingi tagasilöök tekkis. need ohud on litsi ametiga kaasas käivad
˅ näita rohkem ˅
2015-12-19 04:14
roosi ega litsiamet polegi nõrganärvilistele
˅ näita rohkem ˅
2015-12-19 09:54
Teemaalgataja profiililt:

Soov oleks leida ka noor ja sale bi neiu lisaks endale 2N+4-5M grupika jaoks, mehed on olemas!!!
KOHTUN AINULT SINU AUTOS!!
KUIGI OLEN SIIA KIRJUTANUD SUURTE TÄHTEDEGA KÕIK, NÄITAVAD MEESTE KIRJAD, ET NAD IKKA SELLEST ARU EI SAA MIS SIIN KIRJAS ON, KAS TE TÕESTI OLETE NII HARIMATUD JA LUGEDA EI OSKA??? USKUMATU
-------------------------------------------------
Ma ka ei saa aru, aga üritan. Meestega kohtub ainult autos. Põhimõtteliselt on nii 4-5 meest oma autodega sinna sõitnud, kolinud tüdrukuga ühte, kõige suuremasse autosse ja saanud aru, et keegi on puudu. Üks tüdruk mahuks veel, aga ta peab sale olema.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-19 13:47
Iseenesest mõistetav, et väike koht ja kuidagi peab teenima.
Samas saab ka oma keha väärikamalt müüa... kui muudmoodi tõesti ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2015-12-19 14:00
Saiko, aga kujuta nüüd ette frakki riietatud kojameest kes ütleb: "Ärge pange tähele, et ma siin luuaga elatist teenin, tegelikult olen ma maailmakuulus dirigent."
˅ näita rohkem ˅
2015-12-19 14:09
Väärikam oleks juba kliente hoolikamalt valida, mitte esimese suvalisega autos ning samal ajal kuulutada, kui kuldaväärt neidis ise on.
˅ näita rohkem ˅
1
2