Foorum
2015-06-01 21:47
Nonii, sattusin ühe haige pedeka ohvriks.. saadab neiu pilte laiali, aga ise on haige pedekas.. kahjuks ei oska ta kaamerat kasutada ja jäi mulle vahele.. HOIATAN, ET POLE MÕTET TEMAGA TEGEMIST TEHA!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 10:21
kuidas see vahelejäämine oli siis, ja teeskleb,et on naine? miski siin on veidi veider, miks ta peaks kaamerat kasutama kui pildid juba olemas või miks peaks pedekas olema kui pildistab neiut?
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 11:14
Vaata iha jutukat, seal alatasa mõnel tibil kutt külas ja kasutab tema arvutit.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-02 19:55
eks pederastid üritavad siin naist mängides mõne ullikese noore noku omale teiselepoole cami saada. ju muidu ei näkka.
vaadates selle rooja ülekaalu siin kasutajaskonnas, siis pole midagi imestada. pederaste kõik ankeedid täis.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 00:54
taipasin, minu jaoks samas potis kus weebicammi seks või mistasnyydongi tegevus
˅ näita rohkem ˅
2015-06-03 12:49
Eks nii mõnigi vajab tähelepanu,ükskõik mil moel seda, siis püüab saavutada
ja see pedede teema on ju teil siin nii aktuaalne ikka,ei saa neid tänitamata elada mitte
Justkui nii saaks kõhu rohkem täis
˅ näita rohkem ˅
2015-06-04 01:35
No kahjuks ei oska ta skype kasutada ja lülitas enda kaamera sisse ja mingi pedekas vaatas sealt vastu. Ja nett on pilte täis ja võttis sealt kellegi pildid. Ja olen kindel, et seal ei tegutse mingit naist.. kes tahab, võib ju pedekaga suhelda ja soovin õnne, kui leiad endale sobiva partneri.. hahaha
˅ näita rohkem ˅