Foorum
2015-02-12 19:52
seksitahan38...Hoiatus kõikidele meestele,kes kasutavad ''teenusepakkujaid'' IHAs ja teistes portaalides.Kindlasti vältige kohtumist kasutajaga ''seksitahan38'' kes väidab end olevat 42a ja 66kg...tegelikult paistab välimuselt vähemalt 55a ja kehakaal umbes 80kg,haiseb higist,on räpane ja hambutu õudukas,kes üritab olla ''tegija'' koos kenade ja noorte naistega.Pakub teenuseid Tallinnas,Tartus,Pärnus ja Viljandis...kasutab ka nime EEVA tel. 58889496 Mehed,kes te vajate shokiteraapiat,siis kasutage aga julgelt ''seksitahan38'' teenuseid ja ravi toimib koheselt
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 21:05
Tore mees.Kui see naine nii õudne oli,nii kole nagu siin kirjeldasid..,kuidas sa söendasid üldse temaga voodisse minna?
Normaalne mees peaks ikka natuke mõtlema enne kui siia oigama tuleb
Kas nälg nii suur,et kohe pidid voodisse ikka ronima?
Arvan,et see tegu näitab pigem madalat enese hinnangut
mõtle sellele.See see on ,kui joostakse peale esimest kirjavahetust...voodisse
nüüd nutad.
Või oli asi vastupidi koguni.? Ja polnud sinust lihtsalt asja...mustata oskavad ju kõik
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 21:44
to LYsbet...enesehinnangu ja normaalsusega on mul kõik ok...ja kas ma kirjutasin,et temaga keppisin...ma peaksin oma väikemeest tõsiselt vihkama,et ''seksitahan38'' selga roniksin Vihjasid,et äkki polnud minust asja,aga võin kinnitada,et õige naisega s.t. kena ja puhta naisega pole mingi probleem terve öö seksida
˅ näita rohkem ˅
2015-02-12 23:00
Seda väidad sina paber kannatab kõike...
Minu soovitus sulle-suhtle omavanustega!
˅ näita rohkem ˅
2015-02-19 00:34
Mina olen kohtunud temaga ja millegi ûle nuriseda küll polnud. Vanus jah vist kipub mõni aastake rohkem olema aga puhtuse kohapealt oli kõik 5+ ja midagi ebameeldivat polnud. Kas uuesti kohtuks seda ei tea aga läksin lõpuni ja kasutasin kõiki võimalusi ja jäin rahule.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-21 09:23
Ka mina olen temaga kohtunud ja kõik oli tore. Vanem naine aga väga seksimaias ja kepib mõnuga. Imes isuga ja paugu neelas kenasti alla. Kindlasti kohtun ka edaspidi.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-21 20:09
mulk88...Sul pole vist tõesti vahet,kuhu mulku oma riista topid...pauk lahti ja õndsus majas.Odavam ja puhtam variant oleks seent toksida aga jah...kellele ema,kellele tütar

Ingma...Sinu jaoks tundus''seksitahan38''tõelise noore tüdrukuna,kes ka paugu alla neelas...arvestades Sinu vanust ei ole vist lihtne kedagi paremat leida,juhul kui rahakott puuga seljas pole
˅ näita rohkem ˅