Foorum
2014-10-16 15:15
Lugu siis järgmine sõitsin Tartust Pärnusse kohale raha pidi kohe olemas olema ja ennäe ca 20 minutit enne sihtkohta jõudmisest laveeris üha uue ja uue teemaga, nagu kombeks. Ühesõnaga raha sellel m-il ei ole ja valed on tema teine mina.
˅ näita rohkem ˅
2014-10-16 20:02
pidi see alles summa olema, mille pärast ühest Eesti otsast teise sõita... ja teistpidi, kes selliseid summasi pakub, eriti veel kaugel, ilmselgelt neid ka ei maksa.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-28 11:13
See on tōesti ilge huiar! Pakub aastaid netis ulmelisi summasid! Raha muidugi pole ega tule ! Petab ise raha välja naistelt! Kirjutada ta ei oska! Nimetab end petsiks või kaidoks vms! Jutt on hea, pärast ei suuda ise ka uskuda oma lollust! Delfis ka hoistab ta eest! Tatoveeringutega, kinni istunud seksuaalkuritegude eest ja lühem heleda peaga! Paneb kōike mis liigub.. Tegelt on vist transamees, lapsi ilm täis ja pettasaanuid palju - palju ...
˅ näita rohkem ˅
2015-02-28 19:10
oi jah.... kolistame aga pangesi, trambime rõõmsa näoga reha otsas ja siis nutame silmad peast...
"Kui asi on liiga ilus, et olla tõsi, siis ta suure tõenäosusega ei ole tõsi".
"Kui keegi prääksub nagu part, vaarub nagu part, siis suure tõenäosusega ongi tegemist pardiga".
Paar fraasi, mida minust targemad mehed on öelnud...
˅ näita rohkem ˅
2015-03-01 19:51
enamus kes oma ämbritega siin ringi kooserdavad on siiski mehed.. kahjuks on neil ka kombeks rohkem nutta kui mõnel väikesel tüdrukul, kellelt on Barbi rotti pandud. natuke häbi peaks olema..
˅ näita rohkem ˅
2015-03-01 20:42
Musjonks, kas oled oma kundede ämbrid ja rehad kokkulugenud?
˅ näita rohkem ˅
2015-03-01 20:53
ta andis need hulgihinnaga emexisse ära, kokku lugemiseks tulnuks paar raamatupidaja abi palgata
˅ näita rohkem ˅
2015-03-02 00:04
jfjm, ma ei ma tea, raamatupidamine katkes juba mõned aastad tagasi aga ütleme nii et väikese järve oleks nendesse ämbritesse küll ära mahutanud.
˅ näita rohkem ˅
2015-03-02 16:57
Ega sellepärast, et Peipsi on suurem, Võrtsjärv veel väike ole
˅ näita rohkem ˅